Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה באמזון לא נשלחת (חודשיים!!) למרות שהמוצר במלאי

V6

פוסטים מומלצים

בדקתי עוד פרטים לפי מה שהצעתם.

כרטיס אשראי באמת לא חוייב!! 

אני לא מצליח לייצר קשר עם אמזון עם מישהו שנושם חמצן, רק צ'ט עם בוט שגם נותן לי לבחור תשובות (כמה שלא ניסיתי אין בסוף נציג חי).

למי שהעלה את נושא החנות או אמזון - כיוון מעניין, זו חנות. נקראת ABBREE.

אין גם דרך לייצר קשר ישיר מולו.

זה הפריט:

https://www.amazon.com/gp/product/B0962VFT55/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&th=1

הוא במלאי, אין שום בעיה, לא במשלוח ולא בכרטיס אשראי.

סתם התקבלה איפשהו בארה"ב (==סין) הזמנה וכלום לא קורה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבטל את ההזמנה. המכשיר הזה לא יכנס לארץ.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צ׳אט עם נציג לייב. השתמשתי בזה כבר יותר מפעם אחת לברור קרדיטים והחזר כספי.
יש גם אפשרות לשיחה חוזרת. גם הצלחתי בעבר על מנת לשחזר את החשבון. 

https://www.amazon.com/hz/contact-us/foresight/hubgateway-csp

image.thumb.png.8e190308ebb70d8460e667e5cbcad52d.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, V6 כתב:

למי שהעלה את נושא החנות או אמזון - כיוון מעניין, זו חנות. נקראת ABBREE.

אין גם דרך לייצר קשר ישיר מולו.

אני רואה שיש 2 אופציות הזמנה - משלוח דרך אמזון ומשלוח דרך החנות שלהם - אם הזמנת דרכם ישר - לבטל ולהזמין מחדש עקרונית.

א ב ל:

לפני 11 דקות, sperial כתב:

תבטל את ההזמנה. המכשיר הזה לא יכנס לארץ.

זו כנראה עצה יותר טובה לגבי כל דבר שקשור לרדיו ולנסות להזמין מחו״ל.

בלי אישור של משרד התקשורת - לא יהיה כיף.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.png.50df91ab32e61b34c4ab500cfc7be103.png

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Liviur כתב:

בלי אישור של משרד התקשורת - לא יהיה כיף.

תיקנתי לך

אחרי שעשו לי את המוות עם יבוא של סטתוסקופ הייתי נזהר מאוד. נדרש אישור משרד הבריאות. הביורוקרטיה פעלה מושלם, אבל חברת השילוח עשתה קופה לא קטנה.

הדרישות ביבוא ציוד תקשורת נוקשות מאוד, ואם תייבא מכשיר, תקבל אישור, וכעבור חודשיים תרצה לייבא עוד אחד מאותו דגם - תצטרך להתחיל את כל הפרוצדורה מהתחלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מכשיר בארץ, המחיר קרוב למה שאמזון מבקש .

https://ksp.co.il/web/item/137429

זוג מכשירים, עובד מצויין בטיולים, קשר עם בני המשפחה שגרים כמה רחובות ממני. 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של ספריאל לבטל את ההזמנה. מחיפוש בגוגל ->המכשיר אינו עומד בדרישות/מגבלות של משרד התקשורת לגבי טווח תדרי שידור מאושר (המכשיר משדר בטווחי תדר שאינם מאושרים ליבוא/ שימוש אזרחי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, הזמנת מוצר שבחיים אבל בחיים לא נכנס לארץ ממוכר שאיננו אמזון.

לא קשור בכלל למלחמה.

בטל וזהו. אתה לא תשיג אישור בחיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@zaf אלוף! עשיתי צ'ט, הגעתי למשהו דומה למה שצילמת והגעתי לשרות לקוחות חי ונושם!

היא בדקה ולא ידעה להסביר לי למה המוכר לא שולח, אמרה שאין עדכון על העסקה מהרגע שהיא בוצעה (כמו שאמרתי בהתחלה, נו...) הציעה לי להזמין מחדש את המוצר.

לגבי המוצר ששלחת - ראיתי אותו, אבל הוא היה נראה לי צעצוע אז ויתרתי. גם ברוב הטיולים אנחנו בשטח עם מכשירי BAOFENG ויש לנו ניסיון טוב סך הכל איתם.

היום אגב אמור להגיע לי מכשיר מעט שונה שאני יודע בוודאות שמתאים לאישורי התקשורת (הוזמן מ-EBAY) - Baofeng UV9R PRO.

עכשיו לגבי עניין התדר - מודה שלא התעמקתי להשוואת תדרים ועוצמות שידור, זה מכשיר פופולרי מאד אצלנו בנסיעות והזמנתי את אותו הדגם, אולי היה עובר ואולי לא.

רק שזו פחות היתה השאלה.

(מניח שהסיני לא פתח את "תקנות הטלגרף האלחוטי לייבוא מכשירי קשר משנת תשפ"א/2021, אבל אולי אני טועה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה אצל הג'יפאים מסתובב לא מעט ציוד לא חוקי שגורם הפרעות לשירותים חוקיים.

אם הנתונים של אמאזון נכונים ה-UV9R PRO הוא מיועד לגלי החובבים האמריקאיים וחוקי בארץ רק לבעלי רישיון חובבים (וגם זה בערבון מוגבל, כי הוא מגיע עד,148 מה"ץ כשארץ הפס הוא 144-146 מה"צ.

חוץ מזה, קנה את המכשיר מיבואן שקיבל היתר למכשיר. יחסוך לך מאות שקלים לחברת השילוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BAOFENG נמצא בשרות החמאס 🤨 ,

בכל אופן יש בארץ במחירים סבירים בהחלט מכשירי מוטורולה ואחרים ברמה טובה מאד, עם יבואן רשמי אחריות וכל מה שכרוך בזה.

https://www.telisoll.co.il/מכשירים-ללא-רישוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...