Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה באמזון לא נשלחת (חודשיים!!) למרות שהמוצר במלאי

V6

פוסטים מומלצים

בדרך כלל הניסיון עם אמזון מצוין.

במוצר הזה ספציפית (מכשיר קשר, קיים במלאי) עשיתי הזמנה וכבר כמעט חודשיים ההזמנה היתה בסטטוס Order recieved, item not shipped yet  או משהו כזה.

אתמול זה התחלף לבקשה מצד אמזון לאשר את המשך העיכוב:

Delayed items--your approval required  

image.thumb.png.79aceb1540f7644bbcc88938fd46c019.png

בכלל כשאני בודק אני רואה שהמוצר במלאי (מופיע in stock)!!

לא מצליח להגיע לתשובה ברורה משירות הלקוחות שלהם, ובכלל למה זה ככה? למישהו קרה? קשור למצב במדינה? כל מיני הזמנות מעלי מגיעות בלי בעיה....

אשמח לחוכמת ההמונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות:

1. ההזמנה בוצעה בתחילת המלחמ? כי באותה תקופה היתה בעיה עם משלוחים, אולי מאיזו סיבה היא נגררת.

2. האם המוצר מותר ביבוא לישראל? מכשיר קשר הוא מוצר שהיבוא שלו בפיקוח, חייב באישור משרד התקשורת. האם יש לך אישור כזה? אם לא - הייתי מבטל את ההזמנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, sperial כתב:

שתי שאלות:

1. ההזמנה בוצעה בתחילת המלחמ? כי באותה תקופה היתה בעיה עם משלוחים, אולי מאיזו סיבה היא נגררת.

2. האם המוצר מותר ביבוא לישראל? מכשיר קשר הוא מוצר שהיבוא שלו בפיקוח, חייב באישור משרד התקשורת. האם יש לך אישור כזה? אם לא - הייתי מבטל את ההזמנה.

1. ייתכן שאתה צודק, למרות שזה נראה לי משהו שהיה אמור להסתיים.

2. בכל מקרה זה נכון אם המוצר היה במכס, כרגע הוא לא יצא אפילו. וזה בלי קשר לתדר העבודה.

לפני 15 דקות, outnex כתב:

אין טיסות, אין איך להביא משלוחים
אתה לא היחיד במצב הזה

אתה בעצם אומר שכבר חודשיים שום משלוח לא הגיע לארץ מאמזון? (כפי שאמרתי, הזמנות מעלי אקספרס מגיעות מצוין. היתה לי הזמנה שהגיעה תוך יומיים וחצי!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, V6 כתב:

אתה בעצם אומר שכבר חודשיים שום משלוח לא הגיע לארץ מאמזון? (כפי שאמרתי, הזמנות מעלי אקספרס מגיעות מצוין. היתה לי הזמנה שהגיעה תוך יומיים וחצי!!)

יש משלוחים. יש דברים שהזמנתי ב-28.11 שיצאו וכבר קיבלתי הודעה ב-2.12 מהדואר בארץ שהם בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה נשלח ממחסן של אמזון או מחברה צד שלישי?

אם אופציה ב׳ הייתי מבטל ומזמין מחדש ממוכר ששולח ממחסנים של אמזון או מאמזון עצמה.

אני פוסל כמעט על הסף כל מוצר מאמזון שלא נשלח דרך אמזון עצמה - אלא אם כן זה החנות הרשמית של היצרן.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יצא לי להזמין לאחרונה המון, גם מעלי וגם מאמזון - הזמנות בודדות נתקעו חודש וחצי, הרוב עברו אחרי עיכוב של שבוע-שבועיים.

לענייננו - צ'אט עם נציג, מבטל משלוח ומזמין שוב או ממוכר אחר. 

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש בסבירות גבוהה כי העיכוב נובע עקב המצב הבטחוני במדינה אשר גרם לירידה דרסטית במספר הטיסות לארץ , דבר אשר בתורו משפיע על אפשרות וזמינות ביצוע משלוחים בדרך האוויר + מעלה עלויות ביטוחיות.

נושא של עלויות ביטוחיות פחות רלוונטי למשלוחים מדוד עלי, כך שמשלוחים משם אמורים להגיע מתי שהוא.

משלוחים מאמזון מושפעים מכלל העלויות של המשלוחים. זאת הסיבה שצמצמו (עד כדי הפסקה) של אפשרויות משלוח חינם בקניה מעל סכום מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי הזמנה באמזון בתחילת המלחמה והיא אכן התעכבה כשלושה שבועות עד שיצאה לארץ.

הזמנה שעשיתי שבוע שעבר יצאה תוך ימים ספורים.

משלוח מאירופה (Shelly) הגיע תוך 4 ימים (על סופ"'ש).

להערכתי אין בעיה כרגע עם טיסות ומשלוחים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי לפני שבוע משלוח קטן מעלי תוך 2-3 שבועות. אבל צריך לזכור שהמטוס שעושה את הסבב הייעודי להונג קונג 2-3 פעמים בשבוע. הטיסות מאירופה וארה"ב מדוללות, מה שמעכב ומייקר משלוחים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הזמנות מ 11 בנובמבר אחת הגיעה ב27 לחודש, ואחת היום. 

הזמנה מ 22 בנומבר נשלחה ואמורה להגיע עד ה 6 בינואר, אבל מנסיון זה ככל הנראה יהיה באזור ה 15 בדצמבר. 
משלוחים מארצות הברית מגיעים עם אל-על או טיסות קרגו סדירות. אין עיכובים בטיסות קרגו וגם לא עם dhl או ups.

מה שכן השתנה לרעה, הרבה מוצרים שנשלחו חינם אם סך ההזמנה היה 50 דולר ומעלה כבר לא נשלחים חינם. אבל עדיין המחירים טובים מאלה שיש בארץ.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסטטוס שלה האם shipped או רק חייבו כ.א. וטרם שילחו? אם לא חייבו כ.א עדיין העיכוב נובע מהספק, ההזמנה ככל הנראה לא אושרה.

אם shipped with israel postal אז זה יוצא די מהר עם טיסות אל-על מניו יורק.  המשלוחים שלי היו עם הדאר ועם בר הפצה , זה שהיגיע היום היה עם בר הפצה. 

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...