Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד

וולברין

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, eladns כתב:

נתתי עוד פן של מצב שאפשר לקנות.

לא. המלצת ואמרת שכדאי וגם הוספת שזה כדאי כי ״משרדים נסגרים״, כשבעצם זה סתם ז׳רגון של סוחרים.

לפני 6 שעות, eladns כתב:

שיש ויעשה שיעורי בית מה זה דור עשירי של איי7 וכו ויבחר לו את המחשב הכי טוב לו.

הוא לא מבין במחשבים. אם הוא היה מבין הוא לא היה שואל.

לפני 6 שעות, eladns כתב:

נכנסתי למרקט. ראיתי משרד שניסגר, בירושלים. נסעתי לתלפיות ראיתי ערמה של מחשבים. קניתי את זה

image.png.a13b3d4a466d4b13442ab62b5887dcae.png

ואני מבסוט.

מה רע?

קנית מחשב, לא ברור איזה, מ-2018. אתה מבסוט, אולי הצליח לך (ואולי לא) אבל זה לא מיידע ולא מהבנה, זה בפוקס.

ואולי עלה כמו שעלה כי הוא גנוב. 

לפני 3 שעות, Haim_gds כתב:

אם הוא ממש הולך להתפרע אז מה רע בi7-8550u (דור שמיני...)? Lenovo Yoga 530. נמכר שם ב 2500 ₪

למה לו ״להתפרע״, כי מצאת משהו מקרי שלא בתקציב ואתה אוהב מסך מגע?

פות״ש מחפש מחשב מינימום לשימוש מינימום. אין סיבה לפרוץ תקציב ולקנות משהו יותר יקר משמעותית ובלי אחריות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, falou כתב:

קנית מחשב, לא ברור איזה, מ-2018. אתה מבסוט, אולי הצליח לך (ואולי לא) אבל זה לא מיידע ולא מהבנה, זה בפוקס.

ואולי עלה כמו שעלה כי הוא גנוב. 

חייג 100 אולי יעזרו לך. תגיד שגנבו 80 מחשבים.

אני כשוטר לשעבר הייתי ממליץ לך להגיע להגיש תלונה ולבזבז נייר A4 אחד שיגרס 3 שניות אחרי שתצא ממשרד המש"ל

הנה עוד גנובים,וואלה הגנבים של היום עובדים יפה יפה

image.thumb.png.76cc61c65dda696a4394fe1f913136cf.png

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו מחשבים עם מסך מחורבן בטכנולוגיית TN ורזולוציה לא טובה.

לשלם על זה 1100?!

לפראיירים בלבד

אתה תחדל להגיב בשרשור הזה. כבר הראתי שאתה לא מבין בקניית מחשבים ונמאס להתעסק עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק:

איך סדרות המחשבים של לנובו יוגה וסלים?

הן מהפשוטות (כמו ideapad) או החזקות/עסקיות איך-שלא-קוראים-לזה (כמו thinkpad)?

עריכה:

ואם כבר אנחנו כאן, איפה עומד Thinkpad L-13 דור 3 בתוך כל הליין-אפ המבלבל שלהם?

כזה:

ThinkPad L-13

עריכה אחרונה על ידי Froyne

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Froyne כתב:

איך סדרות המחשבים של לנובו יוגה וסלים?

אין להתייחס לסדרות, רק לצרכים ומפרטים של מחשב ספיציפי. יש שוני, לפעמים גדול מאוד, באיכות הבנייה של מחשבים שממותגים מאותה סדרה (וכמובן, במחיר) ואין עקביות.

למשל, סדרת יוגה (או מה שממותג יוגה) הייתה אמור להיות של מחשבים שנפתחים לטאבלט, נכון?! אבל יש מחשבי יוגה שלא...

לפני 7 שעות, Froyne כתב:

ואם כבר אנחנו כאן, איפה עומד Thinkpad L-13 דור 3 בתוך כל הליין-אפ המבלבל שלהם?

דבר אחד משותף לכל ה-TP זו המקלדת, שהיא לרב טובה מאוד, והדגדגן (שמאז ש-touchpad הפכו לטובים ממש, כבר יש בו פחות שימוש). סדרה L יושבת מעל סדרה E ומתחת ל-T, כאשר לרב ההבדל בין הסדרות זו איכות בנייה ורכיבים שאינם מסך/מעבד. מה זה אומר לגבי המחשב הספציצי שקושר, צריך לחפור ולבדוק, אבל סדרה L אמורה להיות באיכות בנייה טובה יותר מהבסיס, אבל לא תמיד...

אתה המחשב המקושר לא הייתי קונה בגלל שיש לו רק 8GB ולא ניתן להוסיף. במחיר הזה, אני רוצה 16GB.

כמו כן, הייתי שוקל לקנות רק אם מצב טאבלט (2 ב-1) רלוונטי לשימוש שלי (נדמה שהוא בא עם סטיילוס). אחרת, זה מוסיף עלות ומורכבות שאפשר לוותר עליה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, falou כתב:

למה לו ״להתפרע״, כי מצאת משהו מקרי שלא בתקציב ואתה אוהב מסך מגע?

פות״ש מחפש מחשב מינימום לשימוש מינימום. אין סיבה לפרוץ תקציב ולקנות משהו יותר יקר משמעותית ובלי אחריות.

זו הייתה סתם דוגמה שקפצה לי לעין כדי להראות כי ניתן למצוא (באופן מקרי...) מציאות כגון מחשב חזק/משוכלל במחיר מגוחך ביד 2. חשבתי שירדנו מהרעיון של "מחשב מינימום לשימוש מינימום" ועברנו ל"מחשב נורמלי לשימוש ב 4 שנים הקרובות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם

יד 2 לא אקנה כי אני לא מבין בתחום יותר מדי, אז מעדיף משהו חדש סגור בקופסא מחנות עם אחריות. 

שאלה אחרונה לסיום,

יש לי אפשרות לשלוח או לקנות בהולנד, יש לכם המלצה לכרומבוק ואבדוק אם אפשר לקנות שם?

עריכה אחרונה על ידי וולברין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזה כרומבוק, לא לרדת מ-8GB. אולי דיסק של 128GB יספיק לך, אבל לא לקנות 64GB. מעבד i3 זה די והותר. יש גם עם מעבדי ARM, כמו של סלולריים, אבל מעולם לא ניסיתי. מסך IPS ולא לרדת מבהירות של 300nits. בלחץ 250, אם המסך מט.

למשל: https://www.google.com/chromebook/discover/pdp-ideapad-flex-5i-chromebook-plus-14-7/

וכמובן לבדוק אם אין מחשב חלונות במחיר דומה...

נ.ב. המחשב שקשרתי הוא גם עם מוד טאבלט ומסך מגע. אם אפשר למצוא משהו דומה, זול יותר, בלי זה - עדיף, אבל המסך הזה עצמו הוא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...