Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד

וולברין

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני רוצה לקנות מחשב נייד,

ב-12 השנים האחרונות לא היה לי מחשב, הסתדרתי עם סמארטפונים בסיסיים של שיאומי, אבל נמאס לי לעשות פעולות מחשב דרך הפלאפון אז מחפש לי אחד.

בגדול אני צריך פעם בשבוע להדפיס דף או שניים, קצת מיילים פה ושם וגלישה.

מישהו אמר לי שהדרישות שלו כמו שלי ושהוא קנה כרומבוק  Lenovo IdeaPad Flex 5 Chromebook באיזה 300 דולר וזה סגר לו את הפינה.

עשיתי חיפוש לזה בגוגל ולא מצאתי משהו בארץ, מישהו יודע אם הוא נמכר בארץ, או מחשב אחר מומלץ ברמה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע לגבי כרוםבוק.

אבל כל i3 עם 8GB  256GB SSD זה די והותר למשימות שלך.

תכנס לזאפ, יש כאלו המון חיות מתחת ל2000 ש"ח וזה יישרת אותך שנים קדימה.

אגב, לשימושים שלך נשמע שלא צריך ניידות, למה לא נייח? זה יעלה לך הרבה פחות.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרומבוק אכן מתאים לזה אבל לא מוכרים בארץ כרומבוקים.

1. כמה נייד אתה רוצה שהמחשב יהיה, מבחינת משקל ועמידות?

2. כמה גדול אתה רוצה שיהיה המסך?

3. האם אתה צופה גם במדיה במחשב (הכוונה לסרטים/סדרות)?

4. האם תעבוד על המחשב בחוץ, באור השמש?

5. מה התקציב?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייח אני לא רוצה כי אצטרך אותו בלפחות 2 מקומות.

לגבי שאר השאלות:

1) זה לא שיקול מבחינתי, אם יש לצורך העניין 2 דגמים דומים והקל יותר יקר יותר, אז אלך על הזול. (אלא אם ההפרש זה איזה 50-100 שקל)

2) גם זה פחות קריטי, אני כרגע משתמש בטלוויזה ופלאפון אז המחשב הוא סוג של מוצר חדש בשבילי, אז גם פה אעדיף את הזול, וגם פה אם ההפרש הוא ברמה של 100 שקל לא אכפת לי להוסיף

3) סרטים וסדרות אני לא חושב, פעם ב...סרטונים מהגו פרו

4) לא

5) אני קונה באילת, מחיפוש קצר בksp ראיתי שיש כמה אפשרויות בתקציב של 900-1400 (אני לא יודע אם הן טובות או לא)

אני מקווה שיהיה אפשר למצוא משהו נורמלי בתקציב הזה (ואם לא אז אוסיף את ההפרש שצריך, אני פשוט חושב שהדרישות שלי די מינימליות וגמישות)  ולצאת איתו לקרב ומקסימום עם הזמן להבין שאני צריך משהו טוב יותר ולהשאיר את הזול בתור גיבוי כזה.

עריכה אחרונה על ידי וולברין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשבים ב-1,000 ₪ יהיו אחד משניים: או ישנים מאוד (וחלשים מאוד) או עם מעבדים בסיסיים מאוד (וחלשים מאוד).

יש לי מחשב קליל כזה ששימש אותי בנסיעות, הפסקתי להשתמש בו כי הסמארטפון מספק, אמנם מסך הטלפון הוא ברבע השטח אבל הוא קל ונוח לנשיאה. ואפילו מכשיר ברמת ביניים הרבה יותר זריז (לתשומת ליבך, כמי שמתבסס על טלפון). המחשב הקטן עבר לאחסנה.

לדעתי עדיף להתאמץ ולהשקיע יותר, כדי שהמחשב יספק את צרכיך לשנים ארוכות. לי יש מחשב "15.6 עם מעבד i5 מדור 7, משרת נאמנה כבר מעל 6 שנים (בעיקר גלישה רבת טאבים, אבל עוד כמה צרכים), ועוד המקלדת נטוחה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה

אז אין בעיה להוסיף כדי לקבל משהו שלא אקלל את הרגע שקניתי.

רק להדגיש שאני קונה באילת בתקופת המבצעים, אז לדוגמא מחשב של 1400 באילת בבלק פריידי, רשום שהמחיר הרגיל שלו הוא בסביבות ה2000, לא יודע כמה זה אמיתי, רק מציין עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילת אפשר ב 1700₪, עם מערכת הפעלה.

https://ksp.co.il/mob/item/273591

https://ksp.co.il/mob/item/273763

https://ksp.co.il/mob/item/282355

אגב, מומלץ להוסיף כ 200₪ ולהרחיב אחריות ל 3 שנים

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקראתי "מחשב קל לנסיעות" הוא למעשה טאבלט חלונות עם מקלדת פריקה, הנוכחי מסדרה D330 של לנובו. עלה פחות מ-200 דולר בדיוטי. לא מומלץ אלא לצרכים ספציפיים של שילוב של שימוש קל, משקל קל ומחיר קל.

אני מרבה לגלוש באייפד, אבל מדובר בכלי הרבה יותר יקר (מתחיל בסביבות 2,000 ש"ח לבסיסי, והמשוכללים הרבה יותר יקרים), ועל זה צריך להוסיף מקלדת ושאר אבזרים. הניסיון שלי עם טאבלט אנדרואיד היה מאכזב, אבל זה לפני אי אילו שנים ולא הייתי מסיק ממנו מסקנות עדכניות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.smartechma.co.il/products/931034/Lenovo-IP-1-15ALC7---82R4001YIV-AMD-Ryzen-3-5300U

החיסרון העיקרי: די גדול.

צריך להוסיף Windows.

יש אפשרות לעלות ל-16GB בעתיד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא יד שניה מהמרקט של פייסבוק?

גיסי קנה לבן שלו מחשב גיימניג והוא ממש פצצה.

מבחינת לפ טופ יש המון המון {לצערי }

משרדים שנסגרו ומוכרים לפטופים במחירים של כלום

שווה לדעתי

image.thumb.jpeg.52aa991991bd5e2a981919d27f466c54.jpeg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לדעתך אנשים לא קורסים ורעבים ללחם ולכן מוכרים את כל תכולת המשרדים?

טוב אולי נפל ממשאית

image.thumb.png.23942e43343fae45fb4b9650c5eb43ca.png

יש מלא כאלו 

תתחיל לחפש מה מתאים לך

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...