Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשובת מוסך מורשה לבעיית אי יציאת מים למתזים ...

new here
מעבר לפיתרון נפתר ע"י dani666,
שימו לב! השרשור הזה בן 232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב מיכלי המים של הווישרים נמצאים מאחורי אחת הכנפיים.

ברכב שלי נשרפה לי משאבה. צפיתי כמה פעמים בסרטון של מישהו שפירק את הביטנה של הגלגל (בסרטון אחר מישהו פירק את הכנף) וזה היה סיפור של שעה (פירוק + הרכבה) עם כלים בסיסיים.

חשש משבירת קליפסים? שברתי כמה - בביקור הבא שלי במוסך השלימו לי (יש להם בערימות מכל הסוגים) וגם אפשר להזמין בגרושים מחו״ל.

במהלך החיפושים שלי נתקלתי בפרסומים בפורומים בחו״ל שאנשים צילמו חומרים/תוספים (לא של סונקס) לנוזל שמשות שהתגבשו וגרמו לסיתמות.

אישית מעולם לא השתמשתי בזה, פשוט קונה מים מזוקקים.

בשורה התחתונה, בשביל מוסך עם ליפט, כלים וכח עבודה מקצועי - זאת עבודה פשוטה.

אני לא מאמין שמשימוש כזה קצר בחומר נוצרה התגבשות. הוא רוצה לחייב אותך? תציע לו שבמידה וזה החומר אתה תשלם (לא מפספסים את זה.. זה יהיה גוש כחול על הפילטר/מסננת פלסטיק) ובמידה ולא שיכבד את האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 שעות, dorgo כתב:

רוב מיכלי המים של הווישרים נמצאים מאחורי אחת הכנפיים.

ברכב שלי נשרפה לי משאבה. צפיתי כמה פעמים בסרטון של מישהו שפירק את הביטנה של הגלגל (בסרטון אחר מישהו פירק את הכנף) וזה היה סיפור של שעה (פירוק + הרכבה) עם כלים בסיסיים.

חשש משבירת קליפסים? שברתי כמה - בביקור הבא שלי במוסך השלימו לי (יש להם בערימות מכל הסוגים) וגם אפשר להזמין בגרושים מחו״ל.

במהלך החיפושים שלי נתקלתי בפרסומים בפורומים בחו״ל שאנשים צילמו חומרים/תוספים (לא של סונקס) לנוזל שמשות שהתגבשו וגרמו לסיתמות.

אישית מעולם לא השתמשתי בזה, פשוט קונה מים מזוקקים.

בשורה התחתונה, בשביל מוסך עם ליפט, כלים וכח עבודה מקצועי - זאת עבודה פשוטה.

אני לא מאמין שמשימוש כזה קצר בחומר נוצרה התגבשות. הוא רוצה לחייב אותך? תציע לו שבמידה וזה החומר אתה תשלם (לא מפספסים את זה.. זה יהיה גוש כחול על הפילטר/מסננת פלסטיק) ובמידה ולא שיכבד את האחריות.

תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר אני עדיין חושב למרות האזהרה  שקיבלתי ממנהל הפורום על כך שאני שולח אותך לקרב ומסכן אותך שאתה צריך לעשות רעש ושיימינג לחברה ההזויה הזאת שזה שהשירות שנותנת לך.. כל זה כמובן אם כבר פנית למנהל בחברה ולא רק לנציג שירות . 

הם לא יכולים לתבוע אותך על הוצאת דיבה אם אתה מספר את הפרטים שקרו כמו שקרו . זה לא הוצאת דיבה 

הוצאת דיבה זה אם אתה משקר בשיימינג שלך. 

ספר את הפרטים אחד לאחד בפוסט יפה בפייסבוק ותן לקהל הקוראים להחליט כל אחד לעצמו אם יש פה עניין של חוסר שירות או לא וכל אחד בעצמו יחליט אם להתרחק מהחברה הזאת ולא לקנות ממנה רכב בחיים

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, חגאי א כתב:

לא יכולים לתבוע אותך על הוצאת דיבה אם אתה מספר את הפרטים שקרו כמו שקרו . זה לא הוצאת דיבה

בדרך כלל אנחנו מוחקים תגובות מטעות ומי שמתעקש לא להקשיב להנהלה, מוצא את עצמו מחוץ לפורום 

אבל אני משאיר, כדי שיהיה ברור עד כמה למשתמש הזה אין מושג על מה הוא שח.

בעוד הגנת 'אמת דברתי' היא אחת ההגנות שעומדת לנתבע בהוצאת דיבה, היא:

1. לא מונעת תביעה

2. חובת ההוכחה היא על הנתבע

לכתוב 'אי אפשר לתבוע' מראה בדיוק מה רמת ההבנה של הכותב. 

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון על סיום הטיפול ופתרון הבעיה ( מקווה שכך 😉 )

במוסך של פורד הסירו רצועת פלסטיק קטנה מתחת לפגוש הקדמי ( זו ש״נתקעת״ במדרכה מקדימה )

גילו מין ״ג׳ל לבן״ תקוע בסביבת מנוע מיכל מי המתזים. 

ראו תמונה

אף אחד לא יודע מה זה. 

ברור לי שאני כלקוח לא אשם וגם החומר שמשות נגד קפאון לא קשור. 

יבואן פורד לא חייב אותי על הטיפול והעבודה - וזאת לזכותו

אבל בסופו של יום , הרבה עצבים ובזבוז זמן על תופעה לא מובנת. 

IMG_7909.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, חגאי א כתב:

אתה אומר שלא חייבו אותך ״ וזאת לזכותו״ כאילו הוא עשה לך טובה

זה האחריות שלו לתקן את זה ללא עלות הרכב באחריות הוא לא עשה לך טובה

אני כבר מותש מהסיפור. נגמר ללא עלות שלי ובזה מקווה שאתפנה לשגרת חיי. 

אשתי לוחצת למכור את האדג׳ כי יצא לה החשק ממנו. 

אז כנראה שנפרסם למכור אותו. . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2023 בשעה 07:57, new here כתב:

לא נראה לי הגיוני שתרכיז איכותי גרמני Sonax עלול לסתום פילטר מים במשאבה ( שעובדת ) - מה גם ששנים אני משתמש בחומר ובמכוניות רבות ונוספות שהיו ויש לי וללא כל בעיות. 
לא נראה לי הגיוני שעלי לשלם על התיקון כי יש אחריות 

אשמח על דעתכם. 

IMG_7718.jpeg

יש ביקורת באמזון בריטניה, אני חושב שהיא תעניין אותך

Beware! It easily clogs into a gel that blocks the filters in modern cars.

כל מה שצריך זה רק להיכנס לדף המוצר באמזון בריטניה,

ללכת לביקורות לא מהללות,

ולמצוא תיעודים של חומר שהופך לג'ל

https://www.amazon.co.uk/product-reviews/B001002M28/ref=acr_dp_hist_1?ie=UTF8&filterByStar=one_star&reviewerType=all_reviews#reviews-filter-bar

אם תעבור על הביקורות בדף תוכל למצוא בקלות עוד לקוחות שנתקלו בג'ל המסתורי:

Yes, it is quite good in the summer but has recently cost me £140 to fix a serious problem it has. Especially in the cold it can tend to react with impurities in the washer bottle and change into a gloopy gel. It also reacts readily with other winter additives that you might use to stop the washers freezing. This gel then blocks the fine filters that modern cars have to protect the fine spray washers that are common these days. End result is a completely blocked system that needs to be flushed out, with the filter cleaned or replaced, or the strain on the washer motor could cause even worse damage. For both our cars the £140 repair cost made this the most expensive screenwash mistake ever!

ועוד אחד:Turned to gel and clogged up washer bottle

ועוד

This product has a shelf live of 5 years, I recently purchased one of these and the Date of manufacture was May 2013, so out of date, so looks like very old stock is being sold off. The product forms a gel in the washer system due to the chemicals breaking down due to age, so beware.

ועוד לקוח "מרוצה":

Blocks the washer, do not buy. Cost me £100 to clean my jets.

אם זה מתאים לסיפור,

אז אני הייתי שוקל לשלם למוסך על זמן העבודה.

אף בעל עסק לא צריך להפסיד זמן עבודה וכסף

בגלל "הרפתקאות" של לקוחות עם חומרים בעייתיים

בתאריך 2.10.2023 בשעה 19:33, new here כתב:

ברור לי שאני כלקוח לא אשם וגם החומר שמשות נגד קפאון לא קשור

לא בטוח שהמשפט הזה התיישן היטב

.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...