Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה זה אפשרי להביא gr yaris/corolla

ik3
שימו לב! השרשור הזה בן 354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, ik3 כתב:

מה שאני רוצה זה רכב רצוי קטן דינאמי מאוד שיכול לעשות דריפט.

באיזה תקציב?

דינאמי בקטע של לפנות?

מה עם ברז חדשה?

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Froyne כתב:

באיזה תקציב?

דינאמי בקטע של לפנות?

מה עם ברז חדשה?

בוא נגיד ב150-250,

הברז אגב אופציה מאוד אפשרית שאני שוקל לגמרי ברצינות אולי עוד כשנתיים-שלוש, לאחר הטייפ ר.

אך מרגיש לי שזה ירגיש שנמוך משמעותי מאוד מאוד ביחס להונדה, אפילו שמדובר בהנעה אחורית, פלוס תמיד נרתעתי קצת מסוברו בכל הנוגע לאמינות גם הברז היוצאת לא הייתה מבריקה מי יודע מה באמינות

בטח אם רוצים להוסיף לה איזה טורבו או סופר בשביל להפוך את הרכב לקצת יותר שלם.

לפני 19 שעות, Michazzz כתב:

נסיון אחרון: אבארט 595

מגניבה והכל אבל לא באמת שיפור ביחס לנוכחית זה לחלוטין יהיה לצעוד במקום מבחינתי

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה שרשור בפורום של מישהו שרצה מאזדה 3 טורבו והביא אחת לישראל (נדמה לי שהיא היחידה בארץ), אז למיטב הבנתי זה אפשרי.
אני חושב שהיאריס תהיה הרבה יותר קשה כי היא בייצור מוגבל אז לך תמצא אחת.
הקורולה יותר הגיונית וכנראה תעבור מסלול דומה למאזדה (שתיהן מארה"ב)
נדמה לי שלגולף R יש "דריפט מוד". 
sti שקלת? 

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.6.2023 בשעה 19:20, ik3 כתב:

אני חושב שGR יאריס מתאימה למי שחשוב לו הוט האצ׳ חדשה ורוצה את הדרישות האלה. אם אתה מוכן להתפשר על יד שנייה (ב.מ.וו) או על שימושיות (ברז החדשה) אז יש לדעתי על מה לדבר.

אם אתה עם טייפ אר אז כן הרז תיהיה ירידה בכוח. אבל בשביל לקבל את הדינמיות שאתה מבקש ביחד עם כוח של הטייפ אר, תצטרך לשלם (אלפין, פורשה). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני משוחד, אבל מה לגבי ג'וליה?

310 כ"ס שמספיקים בהחלט לדריפטים (לא ברמה של Takashi 😉), הגיר האהוב והמוכר של ZF.

היא מעט רכה (רק מעט) ואוטומטית, זה דאונגרייד במסלול אבל ביומיום זה פינוק שאין כמותו.

כשאני התלבטתי בין ההוט-האצ'ים (טייפ אר, 308 GTI, קופרה, I30N) לבינה, יתרון ההנעה אחורית ניצח בענק.

לחילופין, יש את כל הבימריות בסגנון של 135/140, 235/240. לדעתי האישית הן מתומחרות מוגזם אפילו לרכבים שחוטים (בהצלחה למצוא אחת) וכבר עדיף ברז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, mcshmupi כתב:

היה שרשור בפורום של מישהו שרצה מאזדה 3 טורבו והביא אחת לישראל (נדמה לי שהיא היחידה בארץ), אז למיטב הבנתי זה אפשרי.
אני חושב שהיאריס תהיה הרבה יותר קשה כי היא בייצור מוגבל אז לך תמצא אחת.
הקורולה יותר הגיונית וכנראה תעבור מסלול דומה למאזדה (שתיהן מארה"ב)
נדמה לי שלגולף R יש "דריפט מוד". 
sti שקלת? 

בגולף זה דיי בדיחה הדריפט מוד הזה, וגם אני קצת לא מת על העובדה שהרכב נורא נורא פרווה, ואין לך ברירה אלא להתחיל לשפר אותו מהרגע שקיבלת כדי שתוכל לנהוג בכלי שמספק הנאה.

sti מפחיד עוד יותר מהברז מבחינת אמינות- שם זה לחלוטין בור ללא תחתית, מה גם שהחדשות פחות מושכות אותי.

לפני שעה, Ziv כתב:

אני יודע שאני משוחד, אבל מה לגבי ג'וליה?

310 כ"ס שמספיקים בהחלט לדריפטים (לא ברמה של Takashi 😉), הגיר האהוב והמוכר של ZF.

היא מעט רכה (רק מעט) ואוטומטית, זה דאונגרייד במסלול אבל ביומיום זה פינוק שאין כמותו.

כשאני התלבטתי בין ההוט-האצ'ים (טייפ אר, 308 GTI, קופרה, I30N) לבינה, יתרון ההנעה אחורית ניצח בענק.

לחילופין, יש את כל הבימריות בסגנון של 135/140, 235/240. לדעתי האישית הן מתומחרות מוגזם אפילו לרכבים שחוטים (בהצלחה למצוא אחת) וכבר עדיף ברז.

לגבי הגיוליה יש בעיה מרכזית אחת שפוסלת אותה מראש- גיר ידני הוא תנאי ראשון.

לפני 10 שעות, AsafRS כתב:

אני חושב שGR יאריס מתאימה למי שחשוב לו הוט האצ׳ חדשה ורוצה את הדרישות האלה. אם אתה מוכן להתפשר על יד שנייה (ב.מ.וו) או על שימושיות (ברז החדשה) אז יש לדעתי על מה לדבר.

אם אתה עם טייפ אר אז כן הרז תיהיה ירידה בכוח. אבל בשביל לקבל את הדינמיות שאתה מבקש ביחד עם כוח של הטייפ אר, תצטרך לשלם (אלפין, פורשה). 

לגבי במוו יש בערך שני אפשרויות או אחת בת 20+ ישנה, שלרוב תהיה לא חוקית בעליל ועם מחירים שנושקים את ה80-100 לצעצוע שיכול בסיכוי טוב אחרי ללכת כבר לגריטה

או משהו חדיש יותר סגנון m2 \240 אבל פה זה קפיצה פסיכית בתקציב וקושי רב למצא ידנית.

הברז נשארת בתור אופציה עתידית עבורי, אך לא הייתי אומר שהיא באמת תחליף ליאריס gr

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס GR הראשונה שנחתה כאן בייבוא אישי של מוסך טויטה שפילמן לא חצתה את רף ה300 אלף ש''ח.

מאז הצטרפו עוד 2 יח', העלויות היו בזמנו סביב ה260 אלף ש''ח פה בארץ, לא יודע מה קורה היום מבחינת היצע ומחירים.

רכב מגניב מאוד, זאב בעור כבש, עלויות אחזקה שפויות, מהנה לנהיגה.

חפש לך יאריס חדשה או בת שנה באירופה ותייבא אותה הנה אם ידך משגת

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת היא AUDI S1 ידנית משופרת קלות ומצויידת בהאלדקס קונטרולר.

היא קטנה, ידנית ואחרי קצת שדרוגי כוח והאלדקס קונטרולר שנותן לך יותר משחקיות בפניות, היא מזכירה את ה-GR.

העניין שהן קצת ישנות.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, GTI33 כתב:

היאריס GR הראשונה שנחתה כאן בייבוא אישי של מוסך טויטה שפילמן לא חצתה את רף ה300 אלף ש''ח.

מאז הצטרפו עוד 2 יח', העלויות היו בזמנו סביב ה260 אלף ש''ח פה בארץ, לא יודע מה קורה היום מבחינת היצע ומחירים.

רכב מגניב מאוד, זאב בעור כבש, עלויות אחזקה שפויות, מהנה לנהיגה.

חפש לך יאריס חדשה או בת שנה באירופה ותייבא אותה הנה אם ידך משגת

היא באמת יפה ומרשימה להפליא.

אכן המחיר שאתה כתבת נשמע יותר הגיוני ממה שכתבו פה בהתחלה

אז פות"ש קדימה, תביא לך אחת ותהנה איתה עד השמים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע בישראל עומד על סביבות 280 א 

בתאריך 24.6.2023 בשעה 19:20, ik3 כתב:

ליאריס יש יכולות כאלה אבל הציעו גם אברט 595. יאריס כרגע זו האופציה הכי טובה (וגם משתלמת) כי בשביל דריפט צריך כוח ול595 אין הרבה סוסים (165\180) וגם הביצועים פחותים משל יאריס gr (ליאריס 261 או 272 ובמוריזו 304)

עריכה אחרונה על ידי ברונקו

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמי

• אהבתי 1

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ברונקו כתב:

כי בשביל דריפט צריך כוח ול595 אין הרבה סוסים (165\180) 

הסיבה שלא תצליח לעשות דריפט עם 595 היא לא החסר בכוח, אלא ההנעה הקדמית כפי שנכתב כאן. גם עם 300 סוסים לא תעשה דריפט עם 595.

כל מכונית שאינה הנעה אחורית אכן תהיה ירידה בביצועים מבחינת ניהוג בהשוואה לטייפ ערס.

היאריס מקבלת ביקורות טובות ולמעשה היא הדבר הכי קרוב (או היחיד) שיש היום כסטוק למכונית ראלי חוקית לכביש, בוודאי שבגזרת המחירים שלה. יש מכוניות אחרות ומצוינות שכולן נכתבו כאן, אבל היאריס היא חיה קצת שונה מהן. אם היא הכפפה ליד שלך, אז כן יהיה קשה למצוא מחליפה אחרת. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...