Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין עד 10,000 ₪

גיר רגיל
שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה

אני צריך את עזרת בעלי הניסיון

אני מעוניין לקנות רכב, המטרה של הרכב היא כדי להשתפשף בנהיגה, אני לא אשב כל היום על האוטו

התקציב שלי 10,000 ₪

לא חשוב לי גודל האוטו ולא המראה והנוחות

כן חשוב לי מאוד שיהיה רכב ששומר על ערכו ושלא רואה כל יומיים מוסך

מעדיף גיר רגיל כדי להשתפשף בזה גם

באיזה דגמים הייתן ממליצים לי להתמקד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק רנו קליאו דור 3, נוחה, אבזור לא רע לזמנו עם בקרת שיוט על אף גיר הרגיל, לא זריזה, מזגן טוב.

פיאט פונטו איוו גם אופציה טובה, יש להגה מצב city שהופך אותו למאוד קל עד 50 קמ"ש.

בגירזרת הקטנות פיאט פנדה, החל מ2011 לרכב יש 69 כ"ס לעומת 60, מיקום ידית ההילוכים עם הדשבורד מאוד נח, גם הרכב נח.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה קונה רכב ב-10 אלף ש"ח שאיבד את רוב הערך שלו, נושא ירידת הערך לא אמור להטריד אותך.

בנוסף לאופציות שיוליאן הציע (שלדעתי טובות) הייתי מחפש גם פיאסטה ידנית.

גם פאביה או איביזה ידניות יתאימו לך, אבל קשה לי להאמין שתמצא אחת סבירה בתקציב הזה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציבך הצנוע יש גם סוזוקי אלטו ידנית . לא כזו נוראית כמו שעושים ממנה יחסית למחירה הנמוך 

אפשר גם שברולט ספארק 

העיקר למצוא רכב שטופל היטב ורצוי לאחר טסט ושהכל בו עובד

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור ראשון של c1 \ 107 \ אייגו (מנוע 1.0, ידני) יכנס כנראה בתקציב וזה באמת bullet proof, מנוע טויטה אמין שלא צריך להסתכל עליו. מרגיש ונראה מאוד basic, אבל יותר נחמד מאלטו וספארק דור ראשון לטעמי.

אם אתה רוצה נהיגה יותר חוויתית אז תמצא פנדה או פונטו שמורה אבל זה לא יהיה קל וצריך לדאוג להחליף חגורת טיימינג מה שאין בטויוטה. הניהוג יותר כיפי והנוחות יותר טובה.

הייתי נמנע מקליאו פאביה איביזה וכו אם אתה רק רוצה אמינות ופשטות כמו שתיארת.

• רעיון טוב! 1

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, dorsht כתב:

כשאתה קונה רכב ב-10 אלף ש"ח שאיבד את רוב הערך שלו, נושא ירידת הערך לא אמור להטריד אותך.

עדיין מעדיף למכור אותו כמה שיותר קרוב למחיר שאני קניתי אותו, ולכאורה אמורים להיות הבדלים בין סוגי הרכבים

לפני 9 דקות, liorwohl כתב:

דור ראשון של c1 \ 107 \ אייגו (מנוע 1.0, ידני) יכנס כנראה בתקציב וזה באמת bullet proof, מנוע טויטה אמין שלא צריך להסתכל עליו. מרגיש ונראה מאוד basic, אבל יותר נחמד מאלטו וספארק דור ראשון לטעמי.

אני באמת מסתפק בין פיג'ו לסוזוקי אלטו, האלטו נראה הרבה יותר טוב, אתה ציינת שהפיג'ו יותר נחמד מהאלטו, איך האלטו מבחינת האמינות, הוא רואה מוסך יותר מאשר הפיג'ו 107 ?

לפני 26 דקות, zvigolden כתב:

בתקציבך הצנוע יש גם סוזוקי אלטו ידנית . לא כזו נוראית כמו שעושים ממנה יחסית למחירה הנמוך 

אפשר גם שברולט ספארק 

העיקר למצוא רכב שטופל היטב ורצוי לאחר טסט ושהכל בו עובד

יש לך ניסיון עם האלטו? כמה הוא אמין? אני לא רוצה רכב שכל יום יהיה במוסך

לפני 6 שעות, yulianx כתב:

הייתי בודק רנו קליאו דור 3, נוחה, אבזור לא רע לזמנו עם בקרת שיוט על אף גיר הרגיל, לא זריזה, מזגן טוב.

איך האמינות שלו, כמה הוא רואה מוסך ביחס לרכבים האחרים שצווינו כאן באשכול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 10000 שקל אין לך יותר מדי מה לחפור על שמירת ערך (תמלא דלק וזה כבר הבדל גדול), אמינות וכו'.

אין מה לצפות יותר מדי - תמצא משהו שנוסע, שיש לו טסט ארוך,  שלא שבור ואין לו 200 אלף קילומטר ו9 ידיים.
איזה רכב ספציפי זה כבר לא ממש משנה, כל ההצעות שקיבלת פה טובות ואין באמת בתקציב הזה הבדלים משמעותייים.

• רעיון טוב! 2

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, elibaba כתב:

ב 10000 שקל אין לך יותר מדי מה לחפור על שמירת ערך (תמלא דלק וזה כבר הבדל גדול), אמינות וכו'.

אבל יש הבדל בין אוטו שיעשה בעיות פעם בשבוע לבין אוטו שיעשה בעיות פעם בחודשיים, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום אפשרות לחזות את זה מראש לפי דגם הרכב שתקנה.
לכן שחרר - מצא רכב עם יד נמוכה, ק"מ נמוך, לטעמי האישי - רצוי תוצרת המזרח הרחוק, טסט ארוך, כמה שיותר שהכל בו עובד ולא שבור, כמה שיותר שלם מבחוץ, כמה שיותר חדש.

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אלטו וc1 יעשו פחות בעיות משברולט קרוז באותו תקציב, למשל. לא מסכים עם הטיעון שהכל אותו דבר כי זה 10 אלף שקל. ב10 אלף אפשר וצריך גם למצוא אוטו שעובר טיפולים כל שנה, שהק״מ שלו לא בשמיים - סביבות 100k, ולכן לא יהיו לו בעיות רציניות כנראה. הדבר הכי טוב לאמינות זה פשטות ומכוניות מנוע ליטר 3 צילנדר יפני עם שרשרת טיימינג בלי טורבו וידני זה הכי פשוט שיש.

אני לא מכיר אלטו אישית, אבל לא שמעתי שיש להם בעיות, אני חושב שמבחינת אמינות זה מזכיר את הc1.

תמצא רק אחד שאתה מבין שטופל כל שנה או 10 אלף, אל תקנה ממישהו שזלזל כי זה אוטו ישן. גם קוסמטיקה חשוב, אם האוטו נראה כמו פח זבל כנראה שהוא טופל ככה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש רכב שטופל בזמן, אם תמצא משהו עם היסטוריית טיפולים מלאה - מה טוב.

לפני 55 דקות, liorwohl כתב:

הייתי נמנע מקליאו פאביה איביזה וכו אם אתה רק רוצה אמינות ופשטות כמו שתיארת.

השלישייה הזו אמינה למדי ודי פשוטה, גיר ידני ומנועים אטמוספריים ותיקים ואמינים.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, elibaba כתב:

אין לך שום אפשרות לחזות את זה מראש לפי דגם הרכב שתקנה.
לכן שחרר - מצא רכב עם יד נמוכה, ק"מ נמוך, לטעמי האישי - רצוי תוצרת המזרח הרחוק, טסט ארוך, כמה שיותר שהכל בו עובד ולא שבור, כמה שיותר שלם מבחוץ, כמה שיותר חדש.

מה לדעתך עדיף? ק"מ נמוך או פחות ידיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, גיר רגיל כתב:

עדיין מעדיף למכור אותו כמה שיותר קרוב למחיר שאני קניתי אותו, ולכאורה אמורים להיות הבדלים בין סוגי הרכבים

אני באמת מסתפק בין פיג'ו לסוזוקי אלטו, האלטו נראה הרבה יותר טוב, אתה ציינת שהפיג'ו יותר נחמד מהאלטו, איך האלטו מבחינת האמינות, הוא רואה מוסך יותר מאשר הפיג'ו 107 ?

יש לך ניסיון עם האלטו? כמה הוא אמין? אני לא רוצה רכב שכל יום יהיה במוסך

לי אישית אין אבל לחבר בעבודה היה וגילה אמינות מצויינת , טיפולים זולים מאוד וצריכת דלק פנטסטית . בתקציבך צריך גם מעט מזל

איך האמינות שלו, כמה הוא רואה מוסך ביחס לרכבים האחרים שצווינו כאן באשכול?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dorsht כתב:

תחפש רכב שטופל בזמן, אם תמצא משהו עם היסטוריית טיפולים מלאה - מה טוב.

השלישייה הזו אמינה למדי ודי פשוטה, גיר ידני ומנועים אטמוספריים ותיקים ואמינים.

לגמרי, מנוע ה 1.4 של הפאביה מוצלח ו ה 1.2 של רנו.

בכזה תקציב אי אפשר להגיד מה יותר חשוב, זה שילוב של שניהם, איך הרכב טופל וכמובן מזל.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, גיר רגיל כתב:

עדיין מעדיף למכור אותו כמה שיותר קרוב למחיר שאני קניתי אותו

אז תתמקד ברכבים עם שוק חזק. קורולה שגם אמינה מאוד. מציע להתרחק מוואגיות בתקציב הזה.

• רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...