Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לפני ביצוע אינפוזיה

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז צביקה יכול להיות שצדקתי למרות הכל ולא התכוונתי לפרפר נחמד? אתה לא תמיד צודק:wink:
אמי הבעייה לא איתך, הבעייה היא עם קומץ חברי פורום לרוב חדשים אשר לא קוראים כללי פורום,

לא יודעים לנסח כותרת ולא יודעים לשאול שאלות, והכי חשוב לא יודעים, לתת פרטים מקסימלים על מנת שניתן יהיה לאבחן דרך מסך מחשב, בעייה ברכב שאין עליו שום פרטים מינמלים לא סוג הרכב לא שנת יצור לא פרוט על רכב מוזרק או קרבורטור, לא סוג תיבת הילוכים, ידני או אוטומטי,לא מבצעים חיפוש בנושאים אלמנטרים, שנטחנו עד דק עשרות פעמים מעל דפי הפורום, ומצפים שהעונים להם יתחילו לנחש ולזרוק השערות , בנוסח מי הראשון שיקלע למטרה!

על מנת לא לציין שמות של אלה ש" מצטיינים" בכך, אנהג בצורה הפוכה ואשבח חבר פורום אחר אשר

ראוי לכל שבח , המפרט בפרוט רב וממצה את בעייתו, כך שקל מאד וכף לעזור לו,

הלוא הוא ניצן ידידנו!

כן ירבו כמותו!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחיר הפורמולה החדשה ללקוח לK44 של חברת פטרו טק שהיא היבואנית

הבלעדית מזה 10 שנים הוא 82 ש"ח+מ.ע.מ. לפי גירסת מנהל המכירות של

היבואן שמות שניזכרו בתרד למשל הם אינם מוכרים להם את הפורמולה.

הטלפון שלהם הוא1800882882-לבקש את צורי.

נתי קובלנץ

מיתחם נמל ת"א מ1950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה קוראים לי עמי, חשבתי שקלטת את זה עד עכשיו.

גם אני אוהב את ההודעות של ניצן ומהם אפשר ללמוד הרבה על איזה בעיות דורשות איזה פיתרון, שזה העיקרון של ההימצאות שלי בפורום. "כן ירבו כמותו!"

אך למרות שההודעות שלו מובנות ואינפורמטיביות הם לפעמים ארוכות מידי ומייאשות ואי אפשר לצפות מכל חבר פורום לתת רמה כזו של אינפורמציה, גם בגלל שחברי הפורום הרגילים לא מבינים מספיק(כמוני למשל).

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי טיפשי לשאול אבל כיצד אני מגיע למצערת פרפר?

דן

עמי שלח לך תמונה מצויינת בקישור קודם!

עמי עזור לו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה תודה על הביטחון שאני אדע איך לעשות זאת:-P , תידע לך שלפני פחות מחודש לא ידעתי ואם לא הייתי מתגבר על הפחד שאני אשבור משהו עדיין לא הייתי יודע.

רוב הסיכויים שברגע שתפרק את המכסה של בית הפילטר אוויר תוכל לראות את פרפר המצערת ולשים לידו את צינור האינפוזיה, במקרה שאצלך זה מסובך יותר והפרפר מוסתר מתחת לעוד מגן תיצטרך לפרק את בית הפילטר אוויר, אצלי זה היה עם מפתח מספר 10 , זה פשוט אך אם אתה לא סומך על עצמך לא כדאי לך לגעת.

אני פירקתי את הבית של הפילטר אוויר אצלי בשביל לנקות עם ספריי קרבורטורים את החיישן אוויר, מאז הרכב מגיב ממש טיפה טוב יותר ואני לא יודע אם זה פסיכולוגי או לא, מה שכן נעלמה לי הבעיה של גז "תקוע" לאחר שימון קל של הקפיץ שמחזיר את פרפר המצערת למקומו.

אם אתה צריך עזרה נוספת שלח לי ה"פ ואני אשמח לעזור, אם תוכל לצלם יהיה לי יותר קל להסביר לך ולהבין בעצמי כי אני לא מכיר את הרכב שלך מתחת למכסה המנוע.

בברכה

עמיחי:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמי חי סחטיין על הבטחון העצמי ועל הידע שהתחלת להפגין בתור בחור צעיר וחדש בפורום, אתה אכן לומד מהר,!

מה זה ההשפעה של אוניברסיטת הנגב?

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר עמי.

אני יותר מאוחר ארד לאוטו ואצלם .

בידיוק כמו שאמרת מתחת לפילטר אויר ישנה תושבת פלסטיק נוספת , כנראה שמתחתיה זה נמצא .

שוב תודה

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמי חי סחטיין על הבטחון העצמי ועל הידע שהתחלת להפגין בתור בחור צעיר וחדש בפורום, אתה אכן לומד מהר,!

מה זה ההשפעה של אוניברסיטת הנגב?

בברכה

צביקה

פעם אדם חכם אמר לי "מכל מלמדי השכלתי":wink: משפט שעדיין תקף לגביי.

ובקשר לידע והביטחון, הפורום פה העלה לי את הביטחון בקשר לתיקונים באוטו ורק בגללו יש לי את האומץ לפרק, להרכיב ולפעמים גם לשבור אבל תמיד יש פה את מי שעוזר ואני גם רוצה להיות מסוגל לעזור.

מקווה ללמוד עוד הרבה.

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אדם חכם אמר לי "מכל מלמדי השכלתי":wink: משפט שעדיין תקף לגביי.

ובקשר לידע והביטחון, הפורום פה העלה לי את הביטחון בקשר לתיקונים באוטו ורק בגללו יש לי את האומץ לפרק, להרכיב ולפעמים גם לשבור אבל תמיד יש פה את מי שעוזר ואני גם רוצה להיות מסוגל לעזור.

מקווה ללמוד עוד הרבה.

בברכה

מעניין מי זה האדם החכם שאמר לך? מכל מלמדי השכלתי" ?

להיכן הוא נעלם, יש לך מושג?

אכן הפורום העלה לך את הידע והבטחון!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לי לאן הוא נעלם, אם אני אמצא אותו אתה תיהיה הראשון שיקבל ה"פ.:-)

אדם חכם גם צריך להיות בעל מידה של צניעות ולא חוכמתו נעלמת בגאוותו.

וכדאי גם שנפסיק עם הצא'ט הזה פה לפני שאחד המנהלים יגיע וימחוק את כל ההודעות כמו שקורה לי הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן ידידי לצערי השמטת פרט חשוב והוא שבשנה אחרונה ביצעת ניקוי ושפוץ קרבורטור, שבוודאי שיפר את ביצועי הרכב ואת תצרוכת הדלק מבלי קשר לתוסף!

בברכה

צביקה

אכן כן,

חלק מהשיפור ניתן ליחס לשיפוץ הקרבורטור-לא התכוונתי להשמיט ,פשוט הנושא היה K44.

בסחיבה לאחר השיפוץ הורגש שינוי מועט יחסית לליפני. הסיבה לשיפוץ לא היתה חוסר סחיבה. היו כמה סיבות :

1.תערובת עניה מידי(0.2% CO בסרק)-שגרמה לעיתים לצילצולים

2.DIESELING-הכוונה מנוע שממשיך לעבוד גם לאחר כיבוי בצורה לא סדירה ומרעיד את כל האוטו.(דיזלינג מלשון דיזל-מנוע שעובד רק על לחצים חום ודלק ללא ניצוץ) תופעה שהלכה והחריפה עד כדי בילתי ניסבלות

12 .3 שנה לא טופל הקרבורטור-הגיע הזמן

דרך אגב צביקה ,וגם עמי ...תודה על המחמאות-זה דבר שתמיד נעים לקבל...:smile:

לעמי,

אינני חושב שאני מגזים באורך ההודעות, אך אני חושב שמתן מידע מדויק מובנה היטב חוסך הרבה שאלות ואי הבנות וכן מלמד וממצה יותר.

הדבר אכן כרוך במאמץ לכתוב וסבלנות מה שלא תמיד יש...

לכן תראה הרבה הודעות שלי של כמה מילים כגון "בצע חיפוש" וכו' ,כיוון שנושאים אשר ניטחנו בפורום אין טעם לטחון מחדש...

כמו כן תראה הרבה הודעות בסיגנון "תשובה לשאלה"בכיתוב אדום על פני ציטוט.(תישאל את צביקה...:smile: )

בכל מיקרה עמי,הגעת לפורום הנכון,יש פה בעלי מקצוע מן הטובים בארץ ובעלי ותק וניסיון רב מאד(ראה צביקה,איציק נ. בני ל.,רפי לין ועוד...).

למד תחכים ותהנה...

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצן שים לב להודעה המקורית שלי, רשמתי ששלך ארוכות מידי והתכוונתי ביחס לחברי הפורום האחרים שאין לצפות מהם להשקיע זמן רב בכתיבת הודעות משום שזה מייאש וגם אין להם ידע מספק, ההודעות שלך טובות ועוזרות הרבה ללימוד שלי פה. וגם אני לא כל כך חדש פה, אני קורא ומגיב יותר משנה ורק לאחרונה לאחר שצברתי ידע מספק נראה לי שאני רשאי וצריך להגיב.

וכמו שצביקה אמר "כן ירבו כמותך!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מיליתי 44K עכשיו הכנסתי אותו דרך המיכל דלק , חבר שלי בא והביא לי את הפחית ב 50 ש"ח (יחסית זול לא?)

הוא אמר שבגלל שהאוטו לא טופל אף פעם בנוזל הנ"ל אז לא כדאי לעשות אינפוזיה כי זה יכול להרוס ובלה בלה בלה

עכשיו השאלה , אחרי כמה זמן שהכנסתי את החומר למיכל דלק יש צורך להחליף שמן (אני מתכנן בשישי הזה )

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...