Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לפני ביצוע אינפוזיה

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 6859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה מיליתי 44K עכשיו הכנסתי אותו דרך המיכל דלק , חבר שלי בא והביא לי את הפחית ב 50 ש"ח (יחסית זול לא?)

הוא אמר שבגלל שהאוטו לא טופל אף פעם בנוזל הנ"ל אז לא כדאי לעשות אינפוזיה כי זה יכול להרוס ובלה בלה בלה

עכשיו השאלה , אחרי כמה זמן שהכנסתי את החומר למיכל דלק יש צורך להחליף שמן (אני מתכנן בשישי הזה )

דן

יום שישי הקרוב זה סביר!( דווח בפורום האם חל שפור כלשהו בעבודת המנוע ונסיעת הרכב!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אני לא טועה ניצן פעם אמר שיש להשתמש בתוסף 1000 קילומטר לפני הטיפול, לא נראה לי שהוא יספיק לעשות 1000 קילומטר עד יום שישי וגם לא נראה לי שהוא יסיים מיכל מלא דלק עד יום שישי ואז ישאר חלק מהחומר בדלק ויפגע בשמן החדש.

לפי דעתי תחכה עד שתסיים לפחות את המיכל שבו מילאת את ה44K בשביל תוצאות טובות יותר ושמן שיחיזק יותר.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק יש לי חצי מיכל , וחשבתי על שבת בבוקר לקום ולעשות את כל הטיפול כולל החלפת פילטרים וגם ניקויי טוב לבובה שלי פלוס ואקס .

מה אומרים בסדר או לחכות עוד ?

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק יש לי חצי מיכל , וחשבתי על שבת בבוקר לקום ולעשות את כל הטיפול כולל החלפת פילטרים וגם ניקויי טוב לבובה שלי פלוס ואקס .

מה אומרים בסדר או לחכות עוד ?

דן

תחכה!!לא יקרה כלום-עדיף במיוחד שזו פעם ראשונה,ע"מ לא לזהם את השמן החדש.

1000 ק"מ בהנחה(אצלי) שמיכל זה בערך 400 ק"מ כך שאחרי 2 וחצי מיכלים תתפוגג השפעת החומר

(קראתי שהחומר מטפל בעד 75 ליטר דלק בערך=20 גלון אמריקאי).

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

[הבעייה היא כשמדברים על פרפר מצערת כמו בתמונה בקישור שנתת, מתכוונים לרכב מוזרק,

ולרכב של דן יש קרבורטור ולא הזרקה, ולכן שימוש באינפוזיה ,יעשה נזק בלבד לחלקי הגומי בקרבורטור,

ומיועד לרכבי הזרקה בלבד, ולשמוש אנשים מקצועים בלבד, חובבי רכב רק יגרמו לנזק,

ולכן עדיף שישפכו את התוסף ישירות לטנק , כמו שכבר הוסבר אלפי פעמים בפורום!

סטו?

בברכה

צביקה

לא ממש ברור לי .האם ברכב הזרקה יש את הפרפר??

איפה נמצא ?

המזרקים בכלל נמצאים לא בסמוך לכבל גז,יש לך משהו לחדש לי?

ואשמח לדעת על מישהו שיכול לעשות אינפוזיה בבית,או מוסך פרטי.

תודה אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השרשור הזה, וגם את האחרים בעזרת מנגנון החיפוש, ואני מנצל את השרשור.

לפי מה שהבנתי, אם הרכב "בסדר" (צביקה), אין צורך להשתמש בתוסף, האם זה מוחלט? האם שימוש בתוסף לא יכול לשמש כמניעה להצטברות פיח בעתיד או לירידה בביצועים?

מדובר בפאסאט 2.0 אוט', שנת 2002 שנסעה כ-36,000 ק"מ. רוב הנסיעות בעיר, ובנסיעה רגועה. הרכב "בסדר".

האם אופי הנהיגה שלי לא גורם להצטברות פיח יותר מהנורמלי?

חשבתי להשתמש בתוסף לפני הטיפול הבא, שבו אמורים להחליף לי את השמן לסינטטי מלא, לאחר פלאשינג. (הנחייה חדשה של פולקסווגן לרכבים משנת 2001 ומעלה).

האם כדאי לנצל את ההזדמנות לבצע את הטיפול? ואם כן, האם יש צורך להמשיך פעם בכמה זמן באופן קבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, אם הרכב "בסדר" (צביקה), אין צורך להשתמש בתוסף, האם זה מוחלט? האם שימוש בתוסף לא יכול לשמש כמניעה להצטברות פיח בעתיד או לירידה בביצועים?

מדובר בפאסאט 2.0 אוט', שנת 2002 שנסעה כ-36,000 ק"מ. רוב הנסיעות בעיר, ובנסיעה רגועה. הרכב "בסדר".

חשבתי להשתמש בתוסף לפני הטיפול הבא, שבו אמורים להחליף לי את השמן לסינטטי מלא, לאחר פלאשינג. (הנחייה חדשה של פולקסווגן לרכבים משנת 2001 ומעלה).

האם כדאי לנצל את ההזדמנות לבצע את הטיפול? ואם כן, האם יש צורך להמשיך פעם בכמה זמן באופן קבוע?

שלום רב!

חוץ מה0 המוחלט ומות מוחלט אני לא מכיר שום דבר מוחלט,אך מכיוו שאני טיפוס שמרני מטבעי,

אני דוגל בעיקרון שרכב שמתנהג " בסדר" כדברייךללא שום בעייה נראת לעין, אין שום צורך להשקות אותו בשום תוסף קסם, לא לשם צעד מונע ולא לטיפול שוטף, וזאת למרות הנתונים שהזכרת,נסיעות מרובות בעיר, ובגגלל אופי נהיגתך הסולידי!

זוהי דעתי האישית והלא מחייבת!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי להשתמש בתוסף כאינפוזיה אתה לא צריך, ולידע כללי חלק מהיצרנים מוסיפים לך את התוסף הזה כל טיפול גדול במסגרת הטיפולים במוסך מורשה. למשל סובארו מוסיפים לטנק דלק כל 20000 ק"מ את התוסף.

אני אישית לא מזמן ניסית את התוסף כאינפוזיה על האימפרזה שלי ולא נוכחתי לשיפורים משמעותיים מכיוון שהאוטו שלי שמור ומטופל להפליא אך ברכב של חבר שביצעתי אינפוזיה השיפור בתגובת הדוושה והפחתת צלצולים הייתה ניכרת בהרבה, אצלי לא היו צלצולים מעולם.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...