Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאולמות אירועים עבור חתונה (משתעשעשע ברעיון לעשות טעות ולהתחתן)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, GAD57 כתב:

380-420

כמה שיק מתנה משאירים זוג במחירי מנה כאלו? אפשר לכסות חתונה כזו?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Michazzz כתב:

אולי אם כל זוג הורים ישים 20,000

סבתות 5,000

דודים 2,000

וכל חבר קרוב 1,000

שאר האורחים ישימו 300-500

ואז יהיה בסדר.

המחיר הוא רק למנה כמובן, תוסיפו שמלה,צלם, איפור,שיער, דיג׳י, הגברה ותאורה, חליפה, אלכוהול וכו׳ וכו׳ צריך בממוצע שכל אורח ישים 650 כדי להתאפס.

אני התחתנתי לפני חצי שנה באגדת דשא בפרדס חנה, מנה 260, אחרי כל הקישקושים יצא שצריך ממוצע של 350-400 לאורח כדי לכסות.

בזכות כל אלה שציינו למעלה ״הרווחנו״ יפה, הבעיה שחלקם מתחילים להתחתן משבוע הבא ועד סוף נובמבר אז יש לי איזה 6,000 להחזיר 😂

• מצחיק 1

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בחבורה הגדולה מקובל להביא 450 לאדם ו-800 לזוג. לחברים קרובים ממש נניח (כאלו שיש על יד אחת או שתיים מקסימום) 1000 ליחיד 1200 לזוג. 

בסוף כל דבר שהוא 350-400 ומעלה לראש כנראה שיכסה את מירב החתונות. 

כמובן שמי שאין לו מביא כמה שיכול וכל דבר מתקבל בברכה. מבחינתי זה שטרחו להגיע לחגוג איתי זה כבר יפה מאוד וכל סכום, גם אם נמוך ממחיר מנה אני אומר תודה. 

מאוד לא אוהב את הבדיחות על רשימות שחורות וזה. לא לכולם יש תמיד ואף אחד לא צריך להתבייש להגיע או להחסיר אירוע בגלל חוסר כסף. זו דעתי כמובן ומקבל שלא כולם מסכימים איתי. אבל אם הזמנתי אדם מבחינתי זה אומר שאשמח שיגיע גם אני "אפסיד עליו".

כך גם באירועים עם חברים, נניח איזה אירוח או על האש. לא לכולם תמיד יש ולכן מי שיכול מביא ומי שלא, רק שיגיע. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני מוזמן לחתונה לעוד מספר שבועות, משהו מפואר באיזור המרכז, 480 ש"ח למנה זה הסיפתח בלי כל התוספות של הספקים האחרים. אבל הזוג הזה מתפרע לגמרי. וזה אפילו לא ביום חמישי. עם איזה 300 אורחים נראה לי שהחתונה לעלה כמו חדר נוסף בדירה.

הבן שלי שילם לפני חודשיים בחיפה בדיוק חצי - אבל זו היתה חתונה צנועה מיסודה. ותאמין לי, לא פחות שמחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Blast to the past

הלוואי יהיה שרשור איחוד לכל הוותיקים שלא פעילים...(עושים בטמבלוויזיה לסדרות,למה לא פה?)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.8.2022 בשעה 22:59, פריג'י כתב:

זה מחיר מופרע. 

אכן המחיר גבוהה, אני עדיין אומר את זה, אבל גם מהבדיקה שאנחנו עשינו, וגם מכמה זוגות שהתחילו לחפש אחרינו אלו המחירים היום.

אלא אם @Transporter יבוא ויאמר שתפרו אותי 😅.

מעבר לזה, מאז שסגרתי אני שומע שספקים ממשיכים עם העליות.

לדוג' צלם מגנטים אני סגרתי ב1800 ש"ח, באוקטובר שעבר אחי סגר ב1500 ש"ח, היום בכל הקבוצות שאישתי חברה בהן אנשים לא מוצאים בפחות מ2200 ש"ח.

בתאריך 22.8.2022 בשעה 23:36, Michazzz כתב:

אני אשתף את החשבון שלי.

*שמלה,איפור כלה, שאר פריטי לבוש,מקום התארגנות, מסיבת רווקות אישתי לעתיד קיבלה כמתנה, לכן הושמט מהחישוב, אחרת מדובר בתוספת של כ22K.

בשביל "לכסות" את האירוע אני "צריך" שכל אורח פוטנציאלי יתן מתנה של 550 ש"ח.

אני לא צופה את זה קורה, ואני עדיין נערך (בעיקר נפשית) שאת הדבר הזה אני מסיים בהפסד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לערוך את ההודעה הקודמת אז אני אוסיף כאן:

אני חייב לציין, שלמרות הסכום שמגרד את ה200 מלמטה, לא התפרענו עם סטייק נברסקה לעיקרית , עיצובים כאלו ואחרים או אמנים שיצוצו לשעה, אלכוהול מוגזם או עציץ מוזר בתור מתנה לאורחים. השתלדנו מצב אחד לצמצם היכן שניתן ואשפר, ומצד שני לא להתכלב כי עדיין, מדובר באירוע שאנחנו רוצים ואמורים להרגיש בו טוב ולהנות בו, וגם שהאורחים יהנו ולא ירגישו ש"חסכו" עליהם, בעיקר באוכל המוגש.

העוגן הראשוני שלי מבחינת תמחור היה מהעלויות של  החתונה של אחי מאוקטובר  שנה שעברה בגני כנען, שהמחירים לא היו כאלו רחוקים ממה שאני קיבלתי (מבחינת עלויות מנה ) אבל הפער ברמת האוכל היה מורגש מאוד.

עריכה אחרונה על ידי GAD57
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, טעימות, עושים אחרי שכבר סגרנו? 

יש מקומות שאמרו לי טעימות רק לקראת האירוע אחרי שסגרתם איתנו; ויש כאלו שאמרו "אין בעיה תתאם ותגיעו, תוכלו לטעום לקראת סגירה". כלומר אתה לא חייב לסגור אבל הציפייה שאם בטעימות יהיה לך טוב אז כן תסגור. 

בינתיים ממה שראיתי מקומות במרכז קיבלתי הצעות הנעות בין 330 ל- 290 למנה. לאזור סוף מרץ. אם אתחתן בפברואר יוסיפו לי דיג׳יי חינם. מניח שזה עוד 7-8 אלף. נניח 20 שקלים נוספים למנה. 

שבוע הבא אלך לחלק מהאולמות שטרנספורטר המליץ באזור השפלה והדרום. הבעיה שלי שם, שהרבה אולמות מאוד יפים וגדולים, הם עם אולם צמוד. כלומר יש שני אולמות במתחם. הייתי פעם בחתונה כזו ובאמצע החופה שמעו את החופה השנייה ברקע. זה היה מזעזע ואני לא מקנא בזוג ובמשפחה שדבר כזה קרה להם. 

בעיה נוספת היא, שבכל הביקורות, כל הזוגות תמיד מאוד ממליצים. כולם מאוד מוטים כלפי הבחירות שלהם ואין באמת שקיפות של מחירים ושל ביקורות. אז כך האלמות מדורגים בין 90-95 ואי אפשר באמת לדעת מה יותר או פחות טוב (או שכולם מדהימים) מה שלא סביר. 

בהחלט תחום נוסף מאוד חסר שקיפות באופן מפתיע. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הטעימות היו כשלושה חודשים אחרי הסגירה, במועד שנסגר מול הקייטרינג, אבל אצלי היה מדובר ב2 חברות נפרדות, האולם חברה א' והקייטרינג חברה ב'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טעימות להתרשמות מרמת האולם שאת זה עושים כשבאים לראות אירוע ויש טעימות לסגירת תפריט שאת זה עושים אחרי שסוגרים.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעימות לקראת הארוע - לפחות במה שנתקלתי לפני 3 חודשים - היה אירוע מרוכז לכמה זוגות.

בתחילת הדיון הזכרתי את הצורך להתאים את המנות למגוון האורחים, אז אחד הזכרונות שלי מהטעימות היה הקושי לפשר בין האמא ההולנדיה שלי לאמא המרוקאית של אשתי. למזלי בעל האולם היה מרוקאי שלמד את מקצוע הקייטרינג בהולנד, ניהל את המשבר יפה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, sperial כתב:

לפשר בין האמא ההולנדיה שלי

עכשיו כשאתה אומר את זה הרבה דברים שכתבת בעבר נראים יותר מובנים.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני התחתנתי לפני כ8 שנים, איפשרו לנו לבוא לטעימות אחרי סגירה.

זאת אומרת סגרת? אין בעיה בוא תבחר מנות.

לזכור לסגור בחוזה את כל הפינות הקטנות.

לדוג' לי היה חשוב שתהיה מנקה צמודה לאירוע.

פעם בחצי שעה תעשה וויש בשירותים.

ואם חבר מקיא/נשבר בקבוק או משהו.

שזה לא יפול על המלצרים שגם ככה עמוסים בלי סוף.

שומר/מאבטח כולל?

שעות הוצאת המנות?

תאורה כלול במחיר? מי התאורן שלך לאותו הערב?

הגברה, יש לך איש הגברה באותו הערב או שהdj אמור לדאוג גם לזה? 

מה תנאי התשלום? תוך כמה זמן צריך לסדר את זה? (אנחנו לדוג' קיבלנו הנחה של כמה אלפים טובים תמורת תשלום במזומן למחרת. כמובן עם קבלה וחוקי. פשוט פחות כאב לראש לבעל האולם) 

מאיזה שעה בערב האולם מוכן לקראת זה שהמעצבת מגיעה? (הייתי בחתונה שרק ב6 בערב התחילו לארגן שולחנות. ככה שהמעצבת בקושי הספיקה לסדר משהו לפני שראשוני האורחים הגיעו)

ועוד המון דברים שלא עולים לי לראש.

הכל צריך להיות מתועד בכתב למנוע אי נעימויות.

גם עם שאר הספקים.

לדוג:

היה ספק שדרש תוספת תשלום אם עוברים את השעה 1 בלילה.

היו ספקים שאמרו שהם בהפסקה במנה העיקרית ודרשו שנמצא להם מקום ישיבה כדי לאכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...