Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות לאולמות אירועים עבור חתונה (משתעשעשע ברעיון לעשות טעות ולהתחתן)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לו הייתי מתחתן היום (היום = אחרי תקופת הקורונה שלימדה אותנו שיכולים להיות אירועים נהדרים עם כמה עשרות אורחים), היו בחתונה שלי גג 50-60 איש, באיזשהו אולמון בוטיק או ווילה ענקית שניתן למצוא אם חושבים מחוץ לקופסא

• רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בדרך כלל היא ההורים.
הקורונה היה חלון זמן נהדר לכל מי שלא רצה להזמין אורחים. יכל לעשות חתונה ולאף אחד לא היה מה להגיד, לא להורים, לא לדודים ולא לחברים.
עכשיו לך תספר לאמא שהיא לא מזמינה אף אחד  חוץ מסבתא וסבא.
אין לי טיפים טובים לתת כי ניצלתי את חלון הזמן הנדיר שהיה בקורונה בשביל לא להזמין אף אחד ולהתחתן בחצר.

שיהיה מזל טוב ובהצלחה. לא מאמין שאני אומר את זה אבל אולי כדאי להקשיב לטרנספורטר הפעם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.8.2022 בשעה 10:58, ניקו פ. כתב:

@DJI תוכל לשתף אותי בפרטי (או פה אם לא אכפת לך) כמה עלתה מנהלת האירוע ומה בדיוק היה כלול במסגרת תפקידה? היא באה אתכם לאולמות או שהיא נכנסת למשחק אחרי שהכל סגור רק לאירוע עצמו. 

תודה על ההמלצות לקבוצה אכנס גם לשם. 

היא היתה אחראית על אישורי ההגעה, עברה איתנו על סידורי הושבה ופירפרה באירוע עם צוות שלה.

היא היתה אחראית על הכנסת האורחים לאולם וחלוקת מספר שולחן לכל אחד

אחראית על האלכוהול- כמו רוב האנשים בחרתי לקנות את האלכוהול בעצמי ממקום שמאפשר להחזיר בקבוקים סגורים ולהזדכות עליהם, קניתי הרבה מאוד אלכוהול, הרבה יותר ממה שצריך, היא דאגה שלא יפתחו בבר בקבוקים שלא לצורך ודאגה שלא יהיה חסר שום בקבוק בשולחנות שנגמר בהם. בסוף האירוע לא נשארו הרבה בקבוקים פתוחים והזדכיתי על חלק משמעותי מהבקבוקים.

עזרה לכלה בלי סוף במהלך הערב

דאגה שהאולם מוציא את כל מה שהתחייב בחוזה, שלא חסרות מנות מסוג מסויים, שהאורחים מקבלים כל מה שצריך ולא חסר כלום.

ועוד דברים שאני בטוח שהיו שקופים לי במהלך הערב. 

את כל זה אפשר לעשות בעזרת המשפחה, אבל אחרי שאשתי ואני נודבנו בחתונה אחרת להכניס אורחים ולדאוג לכל המסביב במהלך האירוע, הפסדנו את כל הפתיחה ממש עד החופה ופחות נהננו עם המשפחה ברגעים מסויימים כי היינו עסוקים בכיבוי שריפות, החלטנו שאנחנו מעדיפים להשקיע עוד קצת כדי שהמשפחה תוכל להנות איתנו באופן מלא.

• אהבתי 2

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש 3 דברים שהכי חשובים בחתונה:

1. אל תזלזל בנושא האוכל, זה הדבר היחיד שאני זוכר מכל חתונה שהייתי בה, כולל שלי.

2. המיזוג. אם אתם רוצים להתחתן בקיץ במקום פתוח, תוודאו שיש אמצעי קירור לאנשים שיושבים בחוץ. אם לא, תוודאו שהאולם לא חוסך עליכם בחשמל. אין דבר יותר מעצבן מלהזיע בבגדים יפים.

3. חניה לאורחים.

כל השאר לא כזה קריטי מה תעשה.

צילומים - שווה להשקיע בצלם מקצועי שיצלם את כולם, פחות בשבילכם ויותר בשביל המשפחה. ווידאו מיותר לדעתי, עד היום לא טרחתי לפתוח את הקובץ שקיבלתי מהצלם ווידאו. ההורים בטח ינסו לשכנע אותך לצלם בוידאו, יגידו לך שיהיה לך כיף לצפות בזה אחרי 20 שנה. תשאל אותם מתי הם ישבו לראות את הוידאו שלהם.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לעשות אירוע בוילה אלא אם אין לכם בעיה לעבוד בווליום נמוך ולסיים ב 23:00

פחות רלוונטי בימים האלה

לפני 45 דקות, DJI כתב:

את כל זה אפשר לעשות בעזרת המשפחה

בדיוק

לכל אחד יש משפחה או חבר שנהנים להתעסק בזה ולהיות שוטרים

מפיק אירועים אמיתי לא באמת מתעסק בדברים שכתבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אין כוונה לוילה כי זה לא יסתיים ב-23 ולא מכיר וילה שתדע לאכלס כזו כמות של אנשים. 

ננסה גם אולמות דרומית יותר כמו אזור צומת כנות, אם כי מעדיף לשלם כמה אלפי שקלים יותר ולהיות במרכז. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ניקו פ. כתב:

אם כי מעדיף לשלם כמה אלפי שקלים יותר ולהיות במרכז. 

התמורה לכסף באיזור יבנה-כנות הרבה יותר גדולה מאולמות במרכז

מה זה מרכז בעצם? אולמות בתל אביב? פחות רלוונטים...אולמות בוטיק מבאסים, בחלקם אתה צריך לחפש חניה לבד, או שתתחתן בבית על הים ביפו, תשלם המון כסף על נוף, לא יודע אם שווה את התמורה

מקומות שבאמת טובים באיזור המרכז ראשון-נס ציונה: לאגו, גבריאל, אמארה

שלושתם אולמות שממותגים הרבה מעל הסטנדרט, תמורה מעולה לכסף, מחיר מנה נע בין 350-550

ממליץ עליהם בחום וגם יכול לעזור שם, אבל שוב לא חושב שזה הכיוון

המקומות שהמלצתי יכולים להתאים לך כמעט בודאות

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@avargel מסכים לגמרי. הבכור שלי תכנן חתונה של 250-300 מוזמנים, ואז הגיעה קורונה. דחיה ועוד דחיה ועוד דחיה, בסוף, אחרי הסגר השני, התארגנו תוך 10 ימים (על בסיס ההכנות שנערכו שנה קודם) וערכו חתונה עם 40 מוזמנים בגן שמיועד ל-800, והיתה חתונה שמחה ומוצלחת מאד. מה שכן, הזוג השקיע לא מעט מאמץ בכל מיני דברים קטנים כמו שילוט מקורי ואבזרים לאורחים.

@SlowRide החתונה שלי צולמה, כמקובל בזמנה, ב-VHS. הסרט הומר לפורמט דיגיטלי לכבוד יום ההולדת ה-50 או ה-60 שלי וקטעים מנו שולבו בקליפ. גם כשהכנו קליפים לחתונות של הבנים די חסרו לנו קטעי וידיאו מהילדות שלהם (אני תמיד הייתי אוהד סטילס ולא סבלתי וידיאו, בודאי ברזולוציה של פעם). אני בהחלט ממליץ, אם התקציב מאפשר, לצלם בוידיאו את קבלת הפנים ואת החופה. מה שבא אחרי כבר הרבה פחות מעניין ואפשר לוותר. ולמי שכתב שהצילום בטלפון מספיק - ממש לא נכון. אין תחליף למישהו שיודע לצלם גם ברמה של יצירת הפריימים וגם ברמה הטכנית, כולל ציוד מתאים.

חוץ מזה - ההערה שלך לגבי מיזוד ואוורור נכונה מאד. כמה מאווררים טובים יעשו את העבודה בחוץ - אבל דומני שפות"ש מתכנן חתונה חורפית, אז בסבירות גבוהה זה פחות רלוונטי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

מסכים לגמרי. הבכור שלי תכנן חתונה של 250-300 מוזמנים, ואז הגיעה קורונה. דחיה ועוד דחיה ועוד דחיה, בסוף, אחרי הסגר השני, התארגנו תוך 10 ימים (על בסיס ההכנות שנערכו שנה קודם) וערכו חתונה עם 40 מוזמנים בגן שמיועד ל-800, והיתה חתונה שמחה ומוצלחת מאד. מה שכן, הזוג השקיע לא מעט מאמץ בכל מיני דברים קטנים כמו שילוט מקורי ואבזרים לאורחים.

אנחנו כבר לא בקורונה

אנשים משלמים היום עשרות אלפי שקלים כדי לקבל "שעות נוספות באולם" ולהגיע ל 5-6-7 בבוקר

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא מה שכתב @avargel

ואנשים גם משלמים כדי לקבל ווליום של סוללת תותחים בזמן ירי, ויוצאים מהחתונה חולים.

חוץ מזה - שופוני, אמרנו?

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם רוב האורחים שלך אנשי מסיבות שרוצים להישאר עד 7 בבוקר, יש בזה היגיון.

אבל אם זה אנשים נורמליים שחוץ מלחגוג יש להם מה לעשות בחיים, אז לא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מעוניין בכך, כי אתה מחייב בעוד שעות.

חלק גדול מהקהל ממש לא מעוניין, ולא חסרים אנשים שמסתלקים בסוף החופה.

טרנספורטר, רוב המוזמנים רואים על הזמנה לחתונה כאילו היא הודעת קנס מהמשטרה.

חוץ מזה, אתה מזכיר לי את הסיפור על המוצצים והקונדומים. התעשיה שלך מקדמת את תעשיית מכשירי השמיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

התמורה לכסף באיזור יבנה-כנות הרבה יותר גדולה מאולמות במרכז

מה זה מרכז בעצם? אולמות בתל אביב? פחות רלוונטים...אולמות בוטיק מבאסים, בחלקם אתה צריך לחפש חניה לבד, או שתתחתן בבית על הים ביפו, תשלם המון כסף על נוף, לא יודע אם שווה את התמורה

מקומות שבאמת טובים באיזור המרכז ראשון-נס ציונה: לאגו, גבריאל, אמארה

שלושתם אולמות שממותגים הרבה מעל הסטנדרט, תמורה מעולה לכסף, מחיר מנה נע בין 350-550

ממליץ עליהם בחום וגם יכול לעזור שם, אבל שוב לא חושב שזה הכיוון

המקומות שהמלצתי יכולים להתאים לך כמעט בודאות

מכיר במקרה את ואלי כפר סבא? 

סיטרוס או עלמה באבן יהודה? 

מה הולך איתם בבראנז׳ה? 

אלו מקומות שיותר כיוונתי אליהם והמחיר סבבה ממה שחברים הצליחו להוציא. בחתונות שהייתי בסיטרוס היה אוכל סבבה. לא איזה וואו אבל סבבה. 

הייתי גם בחתונה בקאי ועל אף שהאוכל היה יותר טעים מאולם ממוצע שהוא טוב מאוד, עדיין זה לא היה כמו לאכול ארוחה במסעדה, ואני בספק שאזכור אותו או משהו מיוחד לגביו. 

יכול גם לשלוח בפרטי מבטיח לא להוציא. יכול גם ללכלך חופשי, אין לי סנטימנטים מיוחדים או קשרים באף אולם. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...