Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 ספרות בגב הכרטיס

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו הטענה שבגינה הן קיבלו את הדחיה.

אז או שיש להן לובי חזק, או שיש איזו בעיה טכנית.

כמי שעבר להשתמש בגוגל פיי אני מתעצבן כל פעם מחדש מהצורך להוציא את הארנק ולמצוא בו את הכרטיס הנכון, מהקלדות מספרים אינסופיות ומקופאיות שלא יודעות לתפעל מסופון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 50 דקות, sperial כתב:

מקופאיות שלא יודעות לתפעל מסופון.

היא לא צריכה לתפעל אותו, רק לבחור "אשראי" בקופה, לסובב אותו אליך וללחוץ "רגיל/חיוב מיידי" בהודעה שמופיעה לה על המסך.

עוד לא נתקלתי בקופאית שלא יודעת לעשות את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא איך אתמול קופאית הסתבכה עם מסופון סלולרי שהיה צריך להצמיד אליו את הכרטיס (או הטלפון) מאחור.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעולם לא נתקלתי בקופאי שלא מקבל תשלום בטלפון.

באמריקן אקספרס יש (ותמיד היו) 4 ספרות בחזית. ו3 ספרות שונות מאחור.

תמיד כשאני קונה אונליין איתו, האתר מבקש את הקוד, ומרפי תמיד ידאג שאכניס את הלא נכון.

אשים את הקדמי, רוצים את האחורי. אשים את האחורי, רוצים את הקדמי..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מסופון בדרך כלל יקבלו את התשלום באפליקציה. הארוע אתמול היה קופאית שהחזיקה מסופון קטן ודק שנראה כמו טלפון, ולא הבינה שצריך להצמיד את הטלפון שלי מאחור. 

לגבי האמקס - האמת שאני ממעט מאד להשתמש בו, אבל בכל אתר שמבקש CVV יש הסבר באיזה מספר מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 10 שעות, Igalz כתב:

תמיד חשבתי ש3 הספרות בגב כרטיס האשראי הן סוג של אבטחה למקרה שמשהו צילם את כרטיס האשראי מצד אחד עדיין לא יהיו בידיו כל הפרטים הדרושים לביצוע עיסקה.

בזמן האחרון גם אני וגם אישתי קיבלנו כרטיסי אשראי חדשים של כאל, ובשניהם כל המספרים, כולל התוקף ו3 הספרות, כולם באותו צד של הכרטיס.

מדוע בחרו חברות האשראי לרדת ברמת האבטחה של הכרטיס ומה זכות הקיום של אותן 3 ספרות כאשר הן באותו צד עם שאר המידע?

רעיון של אחד מרצפת הייצור:

אולי הכרטיסים זרמו למכונת ההדפסה כשהם הפוכים?

כי שיט האפנס.

הם בדיוק באותו מקום שהיו במקור מאחור, רק מלפנים?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה? איך כרטיס מסידרת "שיט הפאנס" לא מתגלה בבקרת איכות ומגיע ללקוח. אתה מרצפת היצור , אפשר הסבר איך זה קורה.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

סדרה קטנה שלא עברה בקרת איכות, עובד רשלן, מערכת רשלנית, מה לא.

אהמ שטראוס אהמ.

• מצחיק 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ד ו ד כתב:

מה? איך כרטיס מסידרת "שיט הפאנס" לא מתגלה בבקרת איכות ומגיע ללקוח. אתה מרצפת היצור , אפשר הסבר איך זה קורה.

בירןרת איכות היא מדגמית ובנוחה כך שהיא תעביר אחוז מסויים של פסולים.

ככל שהאחוז יותר קטן העלות הרבה יותר גבוהה וכל יצרן עושה חישוב של כמה עולה הבקרה מול כמה עולה הנזק של הפסולים שיותאים לשוק.

עריכה: ההדועה הזו היא דוגמא טובה.

יכולתי לעשות בקרת איכות קפדנית ואז הייתי מתקן את שגיאות ההקלדה אבל אני יודע שתבינן גם ככה אז חבל להשקיע בזה את הזמן ואני מסתפק בבקרה ברמה של לעלות על רוב ההודעות שהוקלדו עם caps lock לחוץ.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית מסמכים בנקאיים, על נייר או על כרטיס מגנטי, מודפסים בד"כ על קו יצור שכולל אינספקציה ממוחשבת המשווה את התוצר לקובץ המקורי. זה אומר שהיה צריך להכין קובץ לא תקין ובתחום הזה עובדים בעיקר על תבניות קיימות, לכן ההסתברות לבאץ' דפוק או מפעיל שיכור נמוכה למדי. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טעות יש שינוי ניכר בסידור של הכרטיס. למעשה המספר הראשי ותאריך התפוגה הועברו אחורה ליד ה CVV והשם נשאר מקדימה. המספרים גם לא מובלטים יותר כך שאי אפשר לגהץ במכונות הידניות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תחנות הדלק - כתבה מ-2018 (היו כתקות דובות בכמה מקורות). בינתיים היו עוד כמה דחיות מרגיזות, אבל בסופו של דבר עמישראל התרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אירוני, המקום הראשון בארץ שראיתי בו מסופון עם תשלום מאובטח זה משתלה של פלסטינים ליד אלפי מנשה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר לא זוכר היכן ראיתי מסופונים כאלה לראשונה בארץ - כנראה שבדיוטי בנתב"ג, באיקאה וב-KSP. היה די מתסכל לראות את הדחיות החוזרות ונשנות ביישום הטכנולוגיה בארץ ובמיוחד לשמוע את התירוצים ש"הישראלים לא יתרגלו וזה יהיה מסובך להם" - הלו, הישראלים משלמים כך בחו"ל כבר הרבה שנים -  עד שבנק ישראל נעמד על הרגליים האחוריות והטכנולגיה נכנסה לכל פינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי כל נושא התשלום מתחלק לתקופה שלפניי גוגל פיי ואחרי.

בהתחלה הייתי סקפטי, חשבתי שזה כמו שאר האפליקציות השבורות של חברות אשראי, אבל זה פשוט עובד, וגם יותר מאובטח מכרטיס אשראי פיזי או להסתובב עם מזומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...