Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה: POWER BANK סולארי (מעדיף עם אופציית טעינה אלחוטית)

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות לחברי הפורום. 

אודה להמלצה לגבי POWER BANK סולארי איכותי וסביר, בתקציב נמוך יחסית (מעדיף לא לעבור 100 ש"ח). 

הדרישות פשוטות יחסית:

-טעינה מהירה לPOWER BANK עצמו (כרגע יש לי אחד שלטעון גם מהחשמל לוקח נצח ורבע).

-אופציית טעינה אלחוטית 

זהו בתאכל'ס...

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת לא ריאלי עם המחיר , הדרישה שזה יהיה איכותי וכמות הפיצרים שאתה מחפש.

סולארי - הייתי מוותר (אחד של אנקר לדוגמא כולה סביב ה70 דולר)

אלחוטיים נורמאליים מתחילים מסביבות ה40 דולר - אבל צריך לקחת בחשבון שזה טעינה משמעותית יותר איטית ולא יעילה - קצת הורס את הנקודה קל power bank לטעמי.

טעינה מהירה - אתה צריך לחפש משהו שנטען לפחןת עם usb c / 20w או אפילו power delivery שיאפשר יותר מהר - אבל גם אז 1 רק המטען שנותן לך את זה - יעלה יותר אם אין לך אחד / יהיה קרוב לתקציב שלך (וצריך לזכור שאלו סוללות לרוב פי 3-4 יותר גדולות מפלאפון עם סוללה גדולה)

ולסיום - מטען נייד כזה שהוא לא זבל סיני יעלה יותר מ100 שח.

בקיצר 1 אם מצאת משהו עם אפילו חצי מהדרישות שלך ואיכותי - תעדכן. אני קונה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לא מעט כאלו שעל הנייר נשמעים מצויין. 

הבעייה, הנייר הוא סיני. 

הגזמות מופרכות של נתוני אמפר שעה וכאלה.

לכן שאלתי פה...

מדריכי קנייה מביאים לינקים למוצרים שלא נמכרים יותר באמאזון לצערי, ונשבר לי מהטעינה האיטית (התחלתי להטעין אתמול בלילה. המשכתי להטעין היום. עדיין מטעין.) של מה שיש לי ולא רוצה שוב אחד איטי כל כך.

לגבי איטי באלחוטי, נועד לגיבוי נטו- קרה לי ששכחתי להטעין את השעון שלי ולו אין טעינה באמצעות חיבור כבל אלא רק אלחוטי, כך שאיטיות פחות מטרידה אותי בקטע הזה. 

אשמח לשמוע כמה המלצות שלך, אבחן את התקציב מחדש אם יהיה צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בנושא איטיות ההטענה, מצאתי אצלי ששינוי במטען וכן בכבל הטענה, יכולים לייעל מהירות טעינה מימים לשעות.

בניסיון האחרון שלי, ראש של Apple עם כבל JBL עשו את העבודה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית עם כל פאוורבנק מחו"ל הוא השילוח,עדיין יש איסור לשלוח את זה בכל טיסה,מה שגורם לזמן הגעה ארוך (חודשיים זה בגדר סביר)

או שתקנה בארץ,או שתזמין מעלי ותחכה לפחות חודש וחצי.

הבעיה שבארץ לדוגמה של אנקר (איכותיים מארה"ב) עולים ממש המון,מתחיל ב140 וממשיך גם ל300 ו400ש"ח) - סוג של מותג

לי יש של שיאומי עם חיבור טייפ C שמטעין ונטען מהר,אבל גם אני חיכיתי לו חודשיים בול (20 אמפר,יותר כמו 15 וקצת לדעתי)

להטעין אותו זה ענין של 4-5 שעות עם מטען קיר מהיר גם (25W של סמסונג לדוגמה),כמובן שגם הוא מטעין מהיר בחזרה את הסלולר (צריך כבל שתומך במהירות)

כתבת שאתה מוכן עד 40$,כמה נפח אתה צריך? להטעין פעם ביום? פעמיים ?

לא מכיר מטען אלחוטי מהיר שזול,הגימיק הזה (באמת גימיק לטעמי) איטי ברוב המוצרים,מהיר "אמיתי" כנראה יעלה הרבה יותר מ40$

ועוד סולארי? אולי תבנה אחד :)

נראה לי שעדיף לך להשאר עם אחד "רגיל" ולהטעין ממנו בכבל מהיר (מקורי,או דומה מחברה אחרת איכותי)

הנה השיאומי שלי,תחכה ל10 לחודש שיהיו קופונים \ תעקוב אחרי הפוסט בקבוצה בפייסוש

https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Power-Bank-3-Pro-20000mAh-USB-C-Two-way-45W-PD3_0-QC3_0-Fast-Charge-Power-Bank-for-Mobile-Phone-Laptop-Tablet-p-1409878.html?imageAb=1&p=SW06011876179201507Z&akmClientCountry=IL

אפילו המשלוח יחסית מהיר (תאריך מקסימלי ראשון ליולי,כמובן עם מעקב)

פה יש לך של בסוס בכמה נפחים (10\20\30),אתה לא צריך "להתבאס" שזה לא באמת הנפחים האלה,בכל זאת חברה איכותית ולא ימכרו זבל בחנות הרשמית

הבעיה המשלוח המאוחר עד תחילת אוגוסט, וללא מעקב (זת'ומרת יש מעקב באתר של עלי אחרי ההזמנה,ברגע שזה ייצא מסין אין,רק כשיגיע לארץ וכנראה תקבל סמס מחברת שילוח כלשהי [כנראה HFD] או שזה יגיע בדואר פנימי לתיבה שלך עם פתק לאסוף

https://www.aliexpress.com/item/1005002630725787.html?aff_fcid=29b28777166e4c129bebfe1d8f8bf967-1653812591060-03843-_ApZiSa&tt=CPS_NORMAL&aff_fsk=_ApZiSa&aff_platform=shareComponent-detail&sk=_ApZiSa&aff_trace_key=29b28777166e4c129bebfe1d8f8bf967-1653812591060-03843-_ApZiSa&terminal_id=41b65cb5bdc44370a7a185a7b80266ab&afSmartRedirect=y

מקווה שעזרתי קצת.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ezuf כתב:

הבעיה העיקרית עם כל פאוורבנק מחו"ל הוא השילוח,עדיין יש איסור לשלוח את זה בכל טיסה,מה שגורם לזמן הגעה ארוך (חודשיים זה בגדר סביר)

או שתקנה בארץ,או שתזמין מעלי ותחכה לפחות חודש וחצי.

לא מפחיד אותי! 

(ונעזוב את נושא הרכישה במחיר מופקע בארץ).

לפני 14 דקות, ezuf כתב:

להטעין אותו זה ענין של 4-5 שעות עם מטען קיר מהיר גם 

אכן זריז.

לפני 14 דקות, ezuf כתב:

כתבת שאתה מוכן עד 40$,כמה נפח אתה צריך? להטעין פעם ביום? פעמיים ?

אל תצחקו עליי. 

אני מחפש אחד כי כבר יש לי אחד, זה נוח ויעיל לטיולים מעבר לעוד כמה שימושים. רק... עדיין מטעין אותו.

כרגע השימוש העיקרי שלו... להפעיל מאוורר מיני שעובד על USB כי חם לי בלימודים במכללה.

כן אני יודע שכל POWER BANK יכול לעבוד, כן אני יודע גם לבנות כזה POWER BANK בעצמי, כן ראיתי כאלו שניתן לרכוש (את הסוללות LI-ION 18650 יש לי חופשי וגם מטען כך שאין פה בעייה).

אבל אני רוצה אחד טוב ומשוכלל ממה שיש לי- שכולל את האפשרות להטעין בחירום את השעון שלי.

לפני 14 דקות, ezuf כתב:

מקווה שעזרתי קצת.

כן, תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אייל, אבל אם הייתי מחפש מכשיר כזה רגיל, כבר הייתי קונה בגרושים מעליאקספרס משהו כזה למשל (כבר יש לי את הסוללות מה שמוזיל מאד את העלויות). 

וראיתי גם ביותר זול 😄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בדור קודם של זה:

https://us.anker.com/collections/power-banks/products/a1287?variant=41110977642646

יש iq ויש power delivery (לא הכי מתקדם אבל לא רע מסוגל להחזיק הכל חוץ מלפטופ בטעינה מהירה) ונטען ב18w שזה מהיר בצורה סבירה + 20k סוללה שמספיק לקחת בתיק טעון ולא לדאוג לכמה ימים טובים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחו בחשבון שהספק האור בשיא, בצהרי יום בהיר, מגיע ל 1000 וואט למטר מרובע.

עכשיו תמדדו את גודל הפאנל הסולרי של המטען שלכם ותבינו שגם ביעילות של 100% ההספק החשמלי זעום. טעינה סולארית זה גימיק. אלא אם היא מכסה את כל הגג של הבית...

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי מבין שזה גימיק. 

אבל זה גימיק נחמד. ומאריך קצת את החיים של סוללות ה-POWERBANK. 

קצת.

לפעמים קצת זה כל מה שצריך. 

אה, ויש גם כאלו שיש להם 5 פאנלים (מתקפלים) להגברת היעילות (עדיין, גימיק).

אבל זה מה אני רוצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, ברווז כתב:

אה, ויש גם כאלו שיש להם 5 פאנלים (מתקפלים) להגברת היעילות (עדיין, גימיק).

עדיף לקנות עוד PB

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ברווז כתב:

אני לגמרי מבין שזה גימיק. 

אבל זה גימיק נחמד. ומאריך קצת את החיים של סוללות ה-POWERBANK. 

קצת.

לפעמים קצת זה כל מה שצריך. 

נו באמת

גם אם תניח את המכשיר כשהוא על 20%,על מטען סולארי,מרוב שזה איטי (ובהנחה שהמטען מלא) כמה זה יטעין לך? 40אחוז ב5 שעות?

תהיה רציני בחייאת ברווזנו.

קח משהו של אנקר כמו שליביו הציע או סיני כמו שהצעתי ותשאיר את תחום הסולארי\אלחוטי לעתיד,כשיהיו הספקים קצת יותר מהירים מהבדיחה של היום.

נ.ב אין מה לצחוק עליך,לך יש כבר פאוורבנק אחד,לי יש ארבעה (2 גדולים של 16 ו20 ו2 קטנים שכרגע לא בשימוש והיו הראשונים שקניתי,כל אחד 8 אמפר,גם של שיאומי - צריך לבדוק שעוד עובדים...)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.5.2022 בשעה 09:45, ezuf כתב:

נ.ב אין מה לצחוק עליך,לך יש כבר פאוורבנק אחד,לי יש ארבעה

ה"אל תצחקו" היה לגבי השימוש הנוכחי שיש לי ל-PB ולא לגבי הרצון בחדש :lol:

ואני חוזר ומדגיש שהאלחוטי נועד עבור השעון שלי (סוללה קטנה מאד), לגיבוי בלבד- צופה שימוש או שניים לאורך כל חיי המכשיר סה"כ. את הנייד אחבר עם כבל בעת הצורך...

גיגלתי שמות של חברות ("דגמים הטובים ביותר 2022" העלה המלצות על מכשירים ספציפיים, של חברות בתחום) והתחלתי לחפש. 

ירדתי מאמאזון כי בשביל משהו עלום שם אני יכול לקנות בעלי אקספרס. 

ובעלי מצאתי דווקא משהו אחד ויחיד. 

אם לא אמצא משהו יותר מעניין, אלך עליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה - מצאת את המוצר פרנקנשטיין שעונה (בתיאוריה) על הדרישות שלך.

סתם כתרגיל מתמטי פשוט - כמה שעות של שמש דרושים כדי לטעון את הסוללה הזו (לפי הנתונים שלהם...) ? האם הטעינה הזו תחזיק אפילו לטעון שעון? (ואני שם בצד את האיך לטעון אותו כשהוא הפוך כי החלק הסולארי למעלה. נגיד הבאת כבל).

במחיר הזה - עדיף כבר להביא PB מוכח או אחד קטן יותר עם טעינה אלחוטית אם אתה מתעקש על הפיצ׳ר מבראנד שהמספרים שלו שווים את הhtml שהם כתובים בו.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...