Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנת מגברים מאמזון

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מעוניין לשדרג את המערכת באוטו של האישה ולהישאר עם המערכת המקורית, קיה ריו 2013. 

ראיתי אפשרות לקנות מגבר ומונו במחיר טוב 600₪ עד הדלת. 

המגבר:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07Q28CNSN/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A5ZRC4DPYV13E&psc=1

מונו:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0742MKGD6/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A5ZRC4DPYV13E&psc=1

עכשיו השאלות הן:

1. האם יש בעיה בקניה של מגברים מחול?

2. האם למגבר יש את האפשרות HI Level בשביל לחסוך את עניין המנחת?

3. מעוניין לקנות בארץ קומפוננט של JBL GTO609C או Stage3 607C JBL, האם יתאים למגבר?

4. סט אחורי STAGE3 637F JBL

5. התכנון בשביל המונו לשדך את הסאב Stage 1200B JBL. 

מה דעתכם?

מה לשפר/להחליף?

בגדול התקציב עבור הכל 1500-2000₪. 

טל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא גם מעוניינת? ;)

המגבר השני הוא לא מונו אלא 2 ערוצים.

ובכל מקרה:

על קניה מחו"ל ש מגברים, רק מיסים (או לפי מה שאמזון מספר) ועלות משלוח לפי משקל.

למגבר 4 ערוצים שצירפת יש כניסות היי-לבל, ל-2 ערוצים לא נראה.

לסמוך על איכות של כניסות כאלו ממגבר שמבלף בנתונים, זה אופטימי למדי.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערוץ של ווליסטון אודיו לבס הוא אחד החביבים עליי, ואני עוקב אחריו בשקיקה (כמובן רשום לערוץ ומקבל עדכונים כל הזמן).

יש הרבה מגברים זולים וטובים. המון מבלפים בהספקים אבל כל עוד אתה יודע מה אתה קונה ומקבל, זה סביר.

הבעיה היא שהמגברים הנל גם מבחינת אמינות לא משהו והרבה רוכשים באמזון מתלוננים שהמגבר מת תוך זמן לא רב.

מעבר למותגי העל, אחרי צפיה בעשרות אם לא מאות סקירות אצל ווילסטון אודיו לבס מצאתי ש: פיוניר וקנווד עומדים בכבוד ואף יותר בכל מספר שהם רושמים בברושור, ואם אתה מחפש משהו טוב, לך עליהם.

בכל היתר מדובר בעניין של מזל. כן, יש מציאות פה ושם של מגברים לא מוכרים - אבל צריך לבדוק היטב את המפרט, אופן החיבור וכד'. 

איציק

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להזמין מאמזון Alpine Pdx-v9 בחצי מהמחיר שלו בארץ וזה עוד כולל מיסים ומשלוח עד הבית, כבר כמה שנים איתו ואין שום בעיה, לכן אם המוכר הוא אמזון ולא צד ג' אתה יכול להיות עם ראש שקט, מוכר צד' ג יכול להיות שתצטרך להוסיף רק מע"מ 17% ואולי עמלות שקר אם זה נשלח דרך Fedex, UPS וכל החברות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עשיתי חושבים מחדש וחשבתי ללכת על הציוד הבא, אבל קניה מהארץ. 

מגבר Infinity Reference 3004A

https://www.alexsander.co.il/product/14274/infinity-reference-3004a

קומפוננט Infinity REF-6530CX

https://www.alexsander.co.il/product/9032/6-5-infiniyt-ref-6530cx

סאב infinity 1200W

https://mk-car.co.il/p/סאב-וופר-בזוקה-infinity/

או

סאב עם תיבה צרה

https://www.alexsander.co.il/product/14918/primus-1270-infinity

תיבה

https://www.alexsander.co.il/product/5784/12

בנוסף מחפש מתאם מהרמקול המקורי ולא מוצא, בסגנון הזה

https://m.aliexpress.com/item/32974052488.html?spm=a2g0n.detail.1000014.11.5eb74e6adJcsoe&gps-id=platformRecommendH5&scm=1007.40000.267768.0&scm_id=1007.40000.267768.0&scm-url=1007.40000.267768.0&pvid=a53d6850-4624-4359-a7b8-b366b71e61de&_t=gps-id:platformRecommendH5,scm-url:1007.40000.267768.0,pvid:a53d6850-4624-4359-a7b8-b366b71e61de,tpp_buckets:668%232846%238115%23845&pdp_ext_f=null&pdp_pi=-1%3B7.74%3B-1%3B-1%40salePrice%3BILS%3Brecommend-recommend

הרכב שיש לי קיה ריו 2013 סדאן

אשמח לחוות דעת לציוד

האם כדאי להחליף או לשנות ?

האישה מאוד בעניין כי נמאס לה מאוד מהרמקולים הקיימים אך בדרישה לא להחליף מערכת ולכן צריך מגבר שחוסך מנחת. 

התקציב הוא 1500₪ לכל הסט

טל. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי להתעסק או לשמוע מוצרי infinity אבל לקחת מגבר 4 ערוצים מה שלא יעבוד טוב עם 2 ערוצים+ פלוס סאב (מניח שחשבת לגשר בין 2 ערוצים אבל זה לא תמיד עובד) ולא תקבל מספיק עוצמה לסאב, אולי כדאי לשקול מגבר 2 ערוצים ומגבר מונו, במיוחד כשהקומפוננט בהתנגדות 3ohm  ( זה לא אמורה להיות בעיה), אבל הסאבים בהתנגדות 4 אוהם וזה לא בריא למגבר, עדיף שכולם יהיו באותה התנגדות במיוחד עם אתה לוקח מגבר 4 ערוצים.

לגבי התיבה תבדוק אם זו תיבה אטומה או לא כי זה משפיע על הבאס מבחינת שמע וגם מבחינת עוצמה שתוכל להוציא ממנו, ה"בזוקה" זו תיבה פתוחה שזה אומר שיותר קל להפעיל אותה עם יותר "אפקט" אבל פחות טובה לבאסים מאד מהירים, וסגורה זה הפוך בפרמטרים שציינתי.

עריכה אחרונה על ידי Haim Binshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף + עזרה בבחירת קומפוננט.

קניתי היום סאב של JBL.

אשמח לעזרה בהחלטה לגבי קומפוננט, מעדכן שאין אצלי מקום לטויטר מובנה ואדביק אותם על הדש בורד או על הפנל של הדלת.

בזמן ההתקנה אחליט את המיקום המדוייק.

נכון לכרגע מתלבט בין 2 אופציות כי יש להם אותם נותנים והבדל של 50 שח

אשמח לדעת במה לבחור מבניהם

JBL GTO609C

או

Reference 6530cx Infinity

בתודה

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, BRAVO_SX כתב:

קניתי היום סאב של JBL.

אשמח לעזרה בהחלטה לגבי קומפוננט, מעדכן שאין אצלי מקום לטויטר מובנה ואדביק אותם על הדש בורד או על הפנל של הדלת.

JBL GTO609C

או

בתודה

טל.

נתונים זהים מאוד, אני באופן אישי ההיתי הולך על ה jbl gto 609c

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, BRAVO_SX כתב:

קניתי היום סאב של JBL.

JBL GTO609C

או

בתודה

טל.

התקנתי את שניהם הרבה

אישית אינפנטי רפרנס לדעתי הרבה יותר טוב.

חשוב קיט התקנה איכותי rca איכותי

איזה יחידת ראש יש לך מסך מולטמדיה ?

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי בתחילת השרשור אני חושב, אבל לגבי המערכת האישה מעדיפה להישאר עם המערכת המקורית של הרכב.

ולכן הזמנתי מגבר שאין בו צורך במנחת ואפשר להשתמש דרך RCA של המגבר ולחבר ישירות רמקולים.

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BRAVO_SX כתב:

ציינתי בתחילת השרשור אני חושב, אבל לגבי המערכת האישה מעדיפה להישאר עם המערכת המקורית של הרכב.

ולכן הזמנתי מגבר שאין בו צורך במנחת ואפשר להשתמש דרך RCA של המגבר ולחבר ישירות רמקולים.

טל.

החלפה למסך מולטמדיה לדוגמה של פיונר או כל תואם מקור אנדוריאד יתן לך עוד שיפור באיכות ובכיוונים

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

נכון לכרגע, נשאר עם המערכת המקורית לאחר בירור נוסף עם האישה, לא מעוניינת להחליף.

המגבר צריך להגיע השבוע לפי אמזון ואשמח לדעת אם הבנתי נכון איך לחבר את המערכת למגבר....

זאת חוברת ההתקנה

https://www.pioneerelectronics.com/StaticFiles/Manuals/Car/GM-D8704_DX874_OwnersManual110818.pdf

לפי מה שאני מבין...

1. הקומפוננט מתחבר ישירות ליציאה של הרמקולים במגבר

2. מהצמה שמתחברת למערכת באוטו אני מפצל מהחוטים של המרמקולים הקדמיים ישירות לחיבור RCA

a. יש 2 כניסות ו 1 יציאה, כל צד זה כניסה?

3. הסאב מתחבר למגבר בגישור ביציאה של הרמקולים במגבר(Mono Bridge), חוט(+) אחד ביציאה A וחוט(-) השני ביציאה B?

4. הרמקולים האחוריים נשארים כמו שהם, מוגברים על ידי המערכת של האוטו - כלומר לא נוגעים בהם

a. אם ארצה בעתיד להוסיף עוד זוג קומפוונט לאחורה, זאת אומרת שאצטרך להחליך מגבר ל 5 ערוצים או להוסיף מגבר מונו, נכון?

האם הבנתי או שאני טועה בחיבור המגבר לאוטו?

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע המגבר ואשמח לעזרה בהתקנה. 

האם אני מחבר את החוטים של רמקולים בדלתות ישירות למגבר?

ואת ה RCA מחבר מהחוטים שיוצאים מהמערכת עצמה?

אשמח לכיוון בהתקנה

טל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.5.2022 בשעה 06:21, BRAVO_SX כתב:

לפי מה שאני מבין:

1. הקומפוננט מתחבר ישירות ליציאה של הרמקולים במגבר? כן, דרך הקרוסאובר שלהם. להדגיש, שאתה צריך בעצם "לקטוע" את החיבור הקיים בין המערכת ברכב לרמקולים (הקדמיים).

2. מהצמה שמתחברת למערכת באוטו אני מפצל מהחוטים של הרמקולים הקדמיים ישירות לחיבור RCA

a. יש 2 כניסות ו 1 יציאה, כל צד זה כניסה? מעל הסימון של CH A יש כניסה לצד ימין וכניסה לצד שמאל. אליהן אתה מתחבר. לא לגמרי הבנתי מחוברת ההפעלה אם יהיה צורך לפצל את ה-RCA גם לכניסות CH B בשביל שימוש בסאב או שמספיק להזיז את הסוויץ' במגבר ל-2CH או שזה יעבוד גם במצב 4CH.

3. הסאב מתחבר למגבר בגישור ביציאה של הרמקולים במגבר(Mono Bridge), חוט(+) אחד ביציאה A וחוט(-) השני ביציאה B? קרוב, אבל לא. מונו ברידג' - שניהם ביציאות B. שמאל (+), ימין (-).

4. הרמקולים האחוריים נשארים כמו שהם, מוגברים על ידי המערכת של האוטו - כלומר לא נוגעים בהם

a. אם ארצה בעתיד להוסיף עוד זוג קומפוונט לאחורה, זאת אומרת שאצטרך להחליך מגבר ל-5 ערוצים או להוסיף מגבר מונו, נכון? נכון במידה שתרצה להגביר גם אותם ולא להשאיר על ההגברה המקורית.

בכחול.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...