Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר ברכב סוזוקי קרוסאובר 2014

אבי 1979
שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב קרוסאובר 2014, 106,000 קמ לקחתי למכון בדיקה והבוחן אמר שיש נזילה מהגיר. מוסך מורשה של סוזוקי שמטפל ברכב בשוטף בדק את הרכב ואמר שמדובר ב"הזעה" /נזילה מהאטם של הקרטר. מה דעתכם ?

עריכה אחרונה על ידי אבי 1979
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה השאלה שלך בעצם?

כיצד לתקן נזילה מהקרטר? 

האם אטם קרטר יכול לנזול? 

מה זה אטם קרטר?

לא כלכך ברור מההודעה שלך איזו דעה אתה מחפש לשמוע..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Igalz כתב:

מה השאלה שלך בעצם?

כיצד לתקן נזילה מהקרטר? 

האם אטם קרטר יכול לנזול? 

מה זה אטם קרטר?

לא כלכך ברור מההודעה שלך איזו דעה אתה מחפש לשמוע..

Just now, אבי 1979 כתב:

יש הרבה עדויות על תקלות בגיר בדגם של הרכבים האלו. האם הנזילה מעידה על תקלה בגיר ?  במוסך אמרו שעדיף לא לפתוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזילה לא מעידה על תקלה בגיר.

אם אכן אטם הקרטר הוא מקור הנזילה, אז מפרקים את אגן השמן, מחדשים את האטם וסוגרים אגן שמן. אין פה איזה משהו מסוכן לגיר. פעולה שגרתית למדי.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי ושיחה עם בוחן במוסך התקלה המוכרת בגיר מתבטאת בצמד נוריות צהובות על לוח המחוונים - נורית check engine ונורית תיבת הילוכים, שצורתה גלגל שיניים ובמרכזו סימן קריאה - וקודי תקלה מסויימים בחיבור מחשב לשקע המתאים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, אבי 1979 כתב:

רכב קרוסאובר 2014, 106,000 קמ לקחתי למכון בדיקה והבוחן אמר שיש נזילה מהגיר. מוסך מורשה של סוזוקי שמטפל ברכב בשוטף בדק את הרכב ואמר שמדובר ב"הזעה" /נזילה מהאטם של הקרטר. מה דעתכם ?

אם זה רכב לפני קניה חפש לך רכב אחר לא את הדגם הזה עם הגיר הרציף, קרוסאובר  משנת 2017 ואילך עדיף עם גיר פלנטארי.

עריכה אחרונה על ידי levy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר האם הרכב עבר את הריקול של תיבת ההילוכים, ואם כן - מתי. בחלק מהמקרים בריקול מחליפים "מוח גיר" ובחלק את כל התיבה.

@levyאם הבחור מחפש רכב מ-2014 כנראה דגם 2017 מעבר לתקציבו. צריך להציע רכב בתקציב דומה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ירון דורפמן כתב:

אם אני מבין נכון, מדובר על בדיקה לפני קניה והשאלה שלך היא, האם לקנות או לא?

האמת שכבר קניתי. אני עכשיו בשלב שלהבין את גודל הטעות/ הסיכון. נניח שהנזילה לא קשורה לסיפור של הגיר ומתישהו יידפק הגיר. כמה זה יעלה לי ? והאם סוזוקי תיקח אחריות ועד מתי  ? האוטו כבר בן 8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע סוזוקי לוקחים אחריות עד 100 אק"מ, לא יודע לגבי שנים.

האם בדקת אם כבר בוצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, sperial כתב:

עד כמה שאני יודע סוזוקי לוקחים אחריות עד 100 אק"מ, לא יודע לגבי שנים.

האם בדקת אם כבר בוצע?

הרכב עבר 106 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...