Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

FORMULA 1 - שרשור מתגלגל - דעות,ניתוחים,תחזיות

קיורטוש אוטומוטיב
שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, shellcase כתב:

Streameast.io
Overtakefans.com

Once you go sky, you never go back וכו'...😅

תודה רבה

Streameast.io לא עובד

באתר השני יש מיליון אופציות ואין לי מושג מה לבחור. כל מה שניסיתי מוביל אותי או לאלי-אקספרס, או שקופצים לי אתרי פורנו. אפשר קודם פורמולה ואחר כך פורנו ?

בבקשה...עזרה...פליז

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 דקות, ST12345 כתב:

Streameast.io לא עובד

עובד אצלי.

תודה @shellcase

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ST12345 כתב:

איזה סיום חלומי !!!

לא אוהד גדול שלא המילטון אבל הבעיה של SC היא ביטול היתרון שצוברים המובילים. בעיניי למחוק יתרון של מעל 11 שניות בגלל תאונה שקרתה על המסלול זה קצת מצחיק.

זה בהחלט נחמד לראות ספרינט לקו הסיום אבל כשהתנאים דומים, לא אחד עם צמיגים כמעט גמורים ואחד עם צמיגים טריים.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוקים לפעמים לטובתך ולפעמים לא. כהר הוזכר כאן שהמילטון נהנה בעבר מכל מיני פינות אפורות שהוא והקבוצה שלו ידעו לנצל. 

כמה שהוא מוכשר ועם גב של קבוצה מפלצת, מאז שהוא היה עם אלונסו במקלארן, והיו שם לא מעט חיכוכים, משהו לא התחבר לי איתו ומאז אני לא מאוהדיו הגדולים. לא יודע אם בצדק, הכל עניין של רגש ואי אפשר להתווכח עם זה. 

בזמנו אלונסו היה סגן אלוהים בשבילי שלא התבייש לבעוט בראש של שומאכר כשהיה צריך, עכשיו מקסימוס יושב על אותה משבצת ...(;- 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה החלטה של 5 שניות עונש וכו' לא מעניינות.

מה שקרה היום היה ביזיון. FIA החליטו שאסור לעקוף lapped cars , בשנייה האחרונה הם הודיעו שכן מותר לעקוף אבל רק 5 מכוניות , שזה בדיוק מס' המכוניות שעמדו בין מקס ללואיס.

הם פשוט מחקו ללואיס את ה11 שניות יתרון שהיו לו.

שלא תבין אותי לא נכון , אני לא איזה פאן בוי של לואיס , פשוט מה שקרה היום היה פשוט בדיחה.

מה שבטוח שלאטיפי זכה במושב השני ברד בול 😂

עריכה אחרונה על ידי FlicK
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא ראיתי דבר כזה בפורמולה 1 מאז 2006 שהתחלתי לראות,

עונה פשוט מדהימה של לואיס ומקס, אני אוהד של לואיס מאז העונה הראשונה שלו ב07',

אבל הנהיגה של מקס הייתה מושלמת העונה בלי שום ספק, למרות ההחלטה ההזויה של ה FIA לגבי הסיבוב האחרון, בסופו של דבר מגיע למקס (הכי הרבה ניצחונות \ הוביל הכי הרבה סיבובים בפער עצום מהשאר),

עונה הבאה צריכה להיות שונה לגמרי, והשילוב של המילטון \ ראסל צריך להיות מעניין! 🧐

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות של קבוצות חלשות שנשארו מאחור משפיעות ישירות על המובילים בקו הסיום, ככה זה עובד בפורמולה 1.

בפיטליין של מרצדס התרגלו לעליונות במהלך השנים האחרונות ונראה כאילו הגישה שלהם זה: "יש לנו את המכונית הכי מוצלחת בפלאוטון ויש לנו את לואיס, אין מה לדאוג, לא צריך להתאמץ יותר מדי מבחינה טקטית".

מנגד ברד בול ניסו לנצל כל הזדמנות ורואים את זה במהלך כל העונה. לתת סליפסטרים למקס במקצה דרוג או להחליף צמיגים בפיטסטופ יותר מהר ממרצדס (מה שקרה באופן קבוע) או פרס שמעכב את לואיס ומצמצם 5 שניות בין מקס והמילטון. הם פשוט ניצלו כל הזדמנות ובסוף הצליחו.

אני לא אוהב את מקס, למרות שהתבגר ולמד להחזיק את עצמו מול התקשורת בשבילי הוא אותו בן אדם אימפולסיבי שבא לריב מכות עם אוקון או בתאונה המחרידה של גרוז'אן שואל בקשר האם רומן בחוץ כי זה מה שמעניין אותו ולא שואל אם הוא חיי או בריא כמו שרוב הנהגים שאלו.

אבל הגיע לרד בול לנצח העונה. שמח שכולם אתמול לחצו ידיים כולל יוס ואבא של לואיס. כולם התנהגו באופן ספורטיבי וככה זה צריך להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...