Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מולטימדיה עבור מזדה 3 2011

Jester
שימו לב! השרשור הזה בן 841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני לא מבין גדול בסאונד ובמערכות, אשמח מאוד להמלצה על מערכת טובה לרכב בעיקר למוסיקה עם מצלמת רוורס (הבנתי שזה מגיע ביחד היום). 

עשיתי סיבוב היום בכמה חנויות, קיבלתי המלצות על 2 מערכות תואמות מקור - זאת אומרת, 9 אינץ׳ כולל התקנה ב- 1,500₪, אמרתי נברר לפני שאני קונה.

שתיי המערכות שקיבלתי המלצות עליהן מבעלי החנות ושניהם מערכות אנדרואיד בעלי 4 ליבות, 32 ג’יגה, ו- 2 זכרון ראם הינם Syncope ו- ZED.

על ZED ראיתי תגובות בפורום שזה סבל סיני, ועל Syncope הבנתי שזה ייצרן פרטי גם לא משהו מובן.

אשמח לשמוע את חוות דעתכם, ובמידה ויש המלצה למערכות טובות יותר בסדר גודל התקציב אשמח לדעת!

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חשוב לך סאונד במיוחד . אל תלך על מכשירי אנדרואיד  הסאונד שלהם זוועה . 

תלך על פיונר סוני או אלפיין 

האכות סאונד במותגים הנל עולם אחר מאשר האנדרואידים

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DIN_13345 השאלה אם ארגיש בהבדל?
הרמקולים שיש לי ברכב זה רמקולים מקוריים של מזדה, במידה ואתה אומר שיש הבדל אשמח להמלצה למכשיר כזה, והאם יש שם את כל הפיצ'רים שקיימים במערכת אנדרואיד? כגון - WAZE, YOUTUBE וכ'ו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכשירים של פיונר שתומכים באפל קאר פליי או אנדרואיד אוטו בחיבור בכבל או לחלופה אל חוטי 

PIONEER מצויינן ממש אני באופן אישי משתמש ב פיונר Z5250BT  . המכשיר עצמו הוא ללא מערכת הפעלה . אבל ברגע שאתה מחבר את הנייד עם  הכבל של הפלאפון אז עובר לשם האפליקציה אנדרואיד אוטו או קאר פליי באייפון .

לגבי הסאונד . אין קשר איזה רמקולים יש לך ברכב ההגברה הפנימית והאיכות צליל שמפיק מכשיר סיני הוא ירוד מאוד לאומת מותג כמו פיונר סוני קנווד אלפיין 

זה הדגם https://www.alexsander.co.il/product/11919/pioneer-avh-z5250bt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...