Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח חו"ל

אלי הרזהב
שימו לב! השרשור הזה בן 881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם גם ביטוחי חו"ל האחרים מספקים כרטיס כמו passportcard שפוטרים את המבוטח מלשלם על שרותי הרפואה בחו"ל ולהתווכח עם חברת הביטוח בדרישה לקבל את הכסף בחזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספורטקארד הוא מותג חזק מאד - עד כדי כך שהיום הפרסומת של הפניקס היא "לא צריך את הכרטיס האדום"?

משך כ-8 שנים ביטחתי עצמי (ואת המשפחה בפספורטקארד) - פעם אחת נזקקתי לו, כאשר מזוודות לא הגיעו. השירות היה זריז מאד: התקשרתי למוקד, קיבלתי PIN ונשלחתי לכספומט הקרוב למשוך 150 דולר (בכסף מקומי). במקרה נוסף אשתי נזקקה לפניה למיון - קיבלתי הוראה לפנות אליהם בסיום הטיפול, אבל התברר שבאותו מקום ביקור במיון הוא חינם, והתרופות שלהן נזקקה עלו איזה 15 ש"ח, אז לא טרחתי לתבוע.

מה שיטת העברת הכספים כיום? לא יודע. כבר שנתיים לא נסעתי לחו"ל. אבל אני חושב שכולנו למדנו לשלם באפליקציות בטלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפניקס גם מפרסמים שאתה לא צריך להוציאכסף מהכיס והם משלמים ישירות. אין לי מושג אם ואיך זה עובד.

גם אני נסעתי הרבה עם פספורטכארד אבל הפעם לא כי היסויי הקורונה שלהם לא היו מספיק טובים.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד דיי דומה בכל החברות. עם כרטיס או לא זה עניין של נוחות. 

נפצעת : אתה מודיע לחברת הביטוח . היא תפתח לך את הכרטיס מיד ל 1500€.

300€ אתה משלם לנהג אמבולנס .

הגעת לבית חולים או למרפאה שהביטוח המליץ . לפעמים יתן יד חופשית . שם מתברר שאתה צריך ניתוח קטן. 8000€ כולל ארוחה. שיחה בין נציג הביטוח לרופא ולקופאית תסדיר את נושא התשלום. זהו. בין אם זו העברת swift או גיהוץ הכרטיס האדום זה כבר לא  משנה. 

טלפון לחברת הביטוח לגבי ארגון, הסעה + טיסת נכה ואתה בדרך הביתה .שתרגיש טוב. 

לכן לא חשוב כל כך גובה הכיסוי כמו אילו מוסכים נמצאים בהסדר. 

הדבר השני הכי חשוב : סים עם שיחות לארץ. גם אם יש מספר גישור מקומי. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

כי היסויי הקורונה שלהם לא היו מספיק טובים.

תוכל להרחיב ? אני עשיתי דרכם, אבל אם יש כיסוי קורונה טוב יותר במקום אחר, אולי אחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...