Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו מול אלפא

Oriel88888
שימו לב! השרשור הזה בן 934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

שלום לכולם מתלבט בין במוו סדרה אחת דגם 118 בעל 170 כוח סוס 

מול גולייטה 170 כוח סוס כנראה אוטומטית 

שתיהן כנראה שנתונים 2012-2013

אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים לגבי אחזקה , טיפולים שוטפים עלויות אגרת רישוי וכל מה שעולה לכם על הדעת 

עיקר ההתלבטות היא בגלל שכנראה לא אצליח למצוא גולייטה תלתן ידנית שלא עברה מספר רב של ידיים במחיר מחירון בנוסף לבמוו שמגיעה בהנעה אחורית שכנראה תהיה מהנה יותר 

תודה לכולם על העזרה 

עריכה אחרונה על ידי Oriel88888
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזקה של אלפא לא יקרה בכלל, במיוחד אם עושים את זה בחוכמה וקונים חלפים באינטרנט מחו"ל. לא מכיר עלויות של ב.מ.וו, אבל אני די בטוח שהאחזקה יקרה יותר מאלפא, במידה ובשתיהן לא מטפלים במורשה.

מה שכן, אלפא יכולה ליצור הרבה כאבי ראש והתעסקויות קטנות, שנובעות מאיכות חומרים והרכבה די עלובות, כמו דשבורד מתנפח, ידיות פלסטיק בפנים הרכב שנשברות, מיכל עיבוי שנוטה להיסדק וכו'. בב.מ.וו כנראה שלא תיתקל בשטויות כאלה.

מבחינת נהיגה והתנהגות, לדעתי אין ספק שהב.מ.וו לוקחת בקלות. היתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו לטובת האלפא זה הרעש.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להגיד לך על ג'ולייטה 2014 רובוטית 1400 שהייתה בבעלותי שנתיים שזה אחד הרכבים הכי טובים שהיו לי.

יש תקלות ממש ממש ממש קטנות ומעצבנות אבל לא כאלה שהרכב לא יכול לנסוע בגללן.

האחזקה טיפה מעל יונדאי/מאזדה.. טיפולים רגילים היו עולים לי 700 שקל, טיפול גדול סביבות 1000 שקל.

רכב שגם אחרי שנתיים כל בוקר הייתי מתאהב בו מחדש בקיצור ממליץ לך  על האלפא היא גם נראית על הכביש דוגמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Ancient כתב:

יכול להגיד לך על ג'ולייטה 2014 רובוטית 1400 שהייתה בבעלותי שנתיים שזה אחד הרכבים הכי טובים שהיו לי.

יש תקלות ממש ממש ממש קטנות ומעצבנות אבל לא כאלה שהרכב לא יכול לנסוע בגללן.

האחזקה טיפה מעל יונדאי/מאזדה.. טיפולים רגילים היו עולים לי 700 שקל, טיפול גדול סביבות 1000 שקל.

רכב שגם אחרי שנתיים כל בוקר הייתי מתאהב בו מחדש בקיצור ממליץ לך  על האלפא היא גם נראית על הכביש דוגמנית.

לפני שעתיים, motek כתב:

אחזקה של אלפא לא יקרה בכלל, במיוחד אם עושים את זה בחוכמה וקונים חלפים באינטרנט מחו"ל. לא מכיר עלויות של ב.מ.וו, אבל אני די בטוח שהאחזקה יקרה יותר מאלפא, במידה ובשתיהן לא מטפלים במורשה.

מה שכן, אלפא יכולה ליצור הרבה כאבי ראש והתעסקויות קטנות, שנובעות מאיכות חומרים והרכבה די עלובות, כמו דשבורד מתנפח, ידיות פלסטיק בפנים הרכב שנשברות, מיכל עיבוי שנוטה להיסדק וכו'. בב.מ.וו כנראה שלא תיתקל בשטויות כאלה.

מבחינת נהיגה והתנהגות, לדעתי אין ספק שהב.מ.וו לוקחת בקלות. היתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו לטובת האלפא זה הרעש.

תודה לשניכם על התגובה 

זאת אומרת כרגע אנחנו במצב של 1:1 בין האלפא לבמוו

אשמח לעוד תובנות מאנשי הפורום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחזקה של הג'ולייטה לא יקרה בכלל והאוטו אמין באופן כללי. הסדרה 1 בגרסאות נטולות מתלים ספורטיביים (כל מה שדרומה ל-125) לא בדיוק מרשימה מבחינת התנהגות.

לא תמצא תלתן טובה במחירון ולא ממש משנה כמה ידיים היא עברה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על הבמוו. החיסרון הוא עלויות אחזקה וביטוח לא זולות. לטפל בבמוו במורשה זה מעט יותר יקר אבל יש הנחה לדגם וותיק. צריך לוודא שהרכב טופל כמו שצריך, שאין נזילות שמן ולא הזעות - במנוע המדובר N13 זה מצביע על צורך בטיפול ותיקון.

בהשוואה לגולייטה איכות ההרכבה והחוצרים היא כמה רמות מעל (משטחים רכים ועמידים בשמש הישראלית), אין קרקושים ורעידות של מראות בכביש מהיר, הרכב שקט ומורגש שהוא בנוי טוב.

ממליץ על הדגם עם 170 כס (אם אתה מוצא ידנית אז בכלל.. למרות שהתיבה האוטומטית מעולה). שים לב שהמחיר של הרכב משתנה בהתאם לתוספות וחבילת האיבזור (ממליץ לחפש רכב עם חבילת לאקשרי ולא ביזנס).

מבחינת התנהגות, יש אנשים שיחלקו עליי אבל הרכב מתנהג מעולה (אני הגדלתי מידה ל17 וזה שיפר משמעותית), יציב בפניות, הגה מתקשר ואפשר לשחק עם הרכב כשרוצים.

המנוע הספציפי עדין לשיפורים ולא הייתי ממליץ על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...