Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורקינטים שיתופיים Wind

Buki
 שיתוף

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, SlowRide כתב:

הכלים האלה במתכונת הנוכחית מתאימים לעולם אוטופי שבו כולם מתחשבים באחרים

אני אומר לך דבר מאוד פשוט - אני מודע לבעייתיות של הכלים האלו, רואה אותם לפעמים חונים בצורה מרושלת ללא התחשבות באחרים, רואה כלים שנפלו וכו',  אבל אין משהו שאני יכול לעשות עם זה מעבר לשני דברים - אם אני משתמש בשרות לחנות בצורה נורמלית בסיום השימוש ואם אני רואה כלי שממש מפריע, להזיז אותו מעט. 

מעבר לכך השטח נתון, שום דבר אף פעם לא מושלם ואין עם זה מה לעשות בכלים שיש לי ולך ולכל אחד אחר כאן.  אני לא הולך להפגין מול המשרדים של Wind.  מה שנשאר זה לנסות להפיק מזה תועלת כלשהיא אם אפשר. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לא אמרתי שצריך להחרים את החברות האלה ולא להשתמש בזה, פשוט שהם צריכים למצוא דרך לטפל בבעיות שהכלים האלה גורמים.

.Volvo 740. It's hip to be square

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Blaz00r כתב:

אפשר להתפלסף על רגולציות ממשלתיות, על פניה לעירייה, על פניה למפעילות (שבסבירות של משהו כמו 100% יעלו חרס), ולקוות שיזוז משהו עוד בימי חייך. או לפעול אקטיבית. לאו דווקא מה שהצעתי, יש עוד דרכים יצירתיות (אבל עדיין בתחום האפור).

מה שאתה טוען זה שהיחידים שיכולים להזיז אצל החברה הזאת משהו הם העירייה והמשטרה.

אני איתך.

עכשיו, נגיד שכשהכלים האלה מפריעים וחוסמים בתי מגורים וכדומה, אף אחד לא חלילה יזרוק אותם לפח, זה לא תרבותי ככה לזלזל ברכוש של אחרים.

אבל אם נגיד יקחו את הקורקינטים האלה כל פעם שהם מפריעים, ויניחו אותם פשוט באמצע הכביש. כמה זמן ייקח עד  שלעירייה/משטרה יימאס הקטע הזה והם יפנו לחברה המתפעלת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה אם אתם רוצים להזיז אותם בעצמכם, אבל אני מדבר על 6-7-8 כלים כאלה שמשאירים אצלנו כל שבוע בבניין, כל עוד לכלי יש עוד סוללה ברגע שאתה מנסה להזיז אותו הוא נועל את עצמו ומתחיל למצפצף (ככה שאתה חייב להרים אותו), הייתי מזיז עוד בהתחלה אבל כבר אין לי כוחות לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, DC10 כתב:

אנשים תוקעים אותם בכניסה לבניין שלנו ופשוט הם נשארים שם עד שמת להם הבטריה ואז אני סוחב אותם החוצה... נסיתי לדבר עם הדיירים אבל זה כמו לדבר אל הקיר

תמצא באיזה דיירים מדובר, ותערום להם את הכלים מחוץ לדלת כמה פעמים, אולי זה יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנייה מוסדרת לקורקינטים.  בתל אביב יש מלבן לבן שצבוע על המדרכה, אולי תעשה חנייה כזו במרחק מהבניין? 

העירייה לא משתתפת בחגיגה ונותנת הכשרה לשרץ אז עדיף שזה יהיה בתנאים שמתאימים לך, לא?

ready to rock
ready to rumble
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם אני אעשה חניה מסודרת בבניין (ולא מתכוון לעשות גם דבר כזה), הקורקינטים האלה הם כלים שיתופים, הם לא אמורים להיות בשטח פרטי, אלא בשטח ציבורי בלבד (מדרכות מסודרות או חניה מסודרת), החברות עצמם צריכות לאכוף את זה ע"י צילום הקורקינט בסיום הנסיעה, מי שלא יספק צילום צריך לקבל קנס (כמובן שאח"כ אפשר להרים אותם להזיז לאן שרוצים - את זה אי אפשר לאכוף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם החברות האלה יקבלו קנס על כל קורקינט כזה שחוסם מעבר, הן כבר ידאגו למצוא פתרון לבעיה. נכון שזה באשמת המשתמשים, אבל כל עוד אין דרך לוודא מי השאיר את הקורקינט זה באחריותן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אורח לרגע כתב:

מה שאתה טוען זה שהיחידים שיכולים להזיז אצל החברה הזאת משהו הם העירייה והמשטרה.

אני איתך.

עכשיו, נגיד שכשהכלים האלה מפריעים וחוסמים בתי מגורים וכדומה, אף אחד לא חלילה יזרוק אותם לפח, זה לא תרבותי ככה לזלזל ברכוש של אחרים.

אבל אם נגיד יקחו את הקורקינטים האלה כל פעם שהם מפריעים, ויניחו אותם פשוט באמצע הכביש. כמה זמן ייקח עד  שלעירייה/משטרה יימאס הקטע הזה והם יפנו לחברה המתפעלת?

אם תניח אותם באמצע הכביש, אתה רק תגרום עצבים לנהגים שעוברים באותו כביש, ובסופו של דבר הם אלו שיזיזו אותו (יותר נכון *הוא*, הראשון). אבל אפשר ךעשות בדיוק אותו דבר בלי להזיז פיזית את הכלי לכביש (הם באמת שוקלים ה-מ-ו-ן) - להתקשר למשטרה ולהגיד יש פה קורקינט/ים באמצע הכביש. אני מאוד אתפלא אם לא יגידו לך "אז תזיז אותו"… חוץ מזה שאם יתפסו אותך עושה את זה זה יסבך אותך יותר מסתם להעיף את הקורקינט.

ואגב זה לא רק עניין כזה. תראה איך אחד חנה לפני חודש:

IMG-20210823-WA0005.thumb.jpeg.77f1bb76d6dd7e15f38a922569026dd8.jpeg

על פניו נראה בסדר לא? לא חנה אותו על המדרכה (היה עוד אחד מטר משם על המדרכה שחנה באלכסון), תופס מקום מינימלי על השפה

אז לא!!! לא יכלתי לצאת מהחנייה כי לא יכלתי לעשות רוורס כי הוא העמיד את הקורקינט כמו בן *ונה. אז הייתי צריך לצאת להזיז את הקורקינט (לא חשוב לאן).

הפתרון היחיד הוא לחייב את הרוכבים לצלם איך הם חנו את הכלי בסוף השימוש + חוקים ברורים איפה ואיך לעשות את זה (מטעם החברה כמובן). כל השאר זה מלחמה בתחנות רוח.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאז במקרה שבתמונה, אתה יכול לדווח למוקד העייריה דרך הוואצאפ והם כבר יקנסו את החברה (WIND), אבל זה תקף רק בשטח ציבורי (מדרכה\כביש וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הם כבר מחוייבים לצלם את הכלי, אבל זה לא עוזר בכלום כי אחרי זה מישהו מזיז או מפיל את הכלי על המדרכה או על האוטו שלך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, DC10 כתב:

בלאז במקרה שבתמונה, אתה יכול לדווח למוקד העייריה דרך הוואצאפ והם כבר יקנסו את החברה (WIND), אבל זה תקף רק בשטח ציבורי (מדרכה\כביש וכו').

בטוח? 

כי אם ככה, אתה יכול לעשות את זה כל פעם שחונים לך ליד הבית ולגרום להצטברות של דוחות?.. אבל קשה לי להאמין, כל אחד יכול רגע להזיז את הכלי, לצלם, להתלונן ולהחזיר אותו למקום אחר. מערב פרוע

• מצחיק 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאמרו לי דרך המוקד, יכול להיות שהם לא באמת שולחים קנס אלא רק מתריעים לחברה, 
EITHER WAY עדייף לדווח למוקד בכל אפשרות, אולי אם יהיה הרבה דיווחים התעוררו ויבינו שצריך לעשות לזה סדר.
או שפשוט נתחיל "ללמוד ליהנות מהנוף האורבני החדש"...

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DC10 כתב:

זה לא משנה אם אני אעשה חניה מסודרת בבניין

לא התכוונתי בכלל שתהיה חנייה בבניין (שטח פרטי) אלא על המדרכה בחוץ בשטח העירייה. 

ready to rock
ready to rumble
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...