Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורקינטים שיתופיים Wind

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף למקטרגים של הכלים השיתופיים האלה. ספציפית WIND הגיעו לקריית אונו, ועוד יותר ספציפית לשכונה שלי, שם יש אינפלציה בהם. אבל תכל'ס, בגלל שזה קרית אונו והכל מטר על מטר, אין בהם ממש צורך ולכן הם בעיקר עומדים על המדרכות וחוסמים אותן. אולי זה עדיף מאשר שיסעו ויסכנו הולכי רגל. מה שכן, זה באמת שוקל טונה כשאתה מנסה להזיז אחד מהם כדי שתוכל לעבור עם העגלה של הילד.

ובלי קשר, תודה לבוקי על הסקירה המפורטת, מעניין לקרוא.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מישהו מכיר אולי דרך יצירת קשר עם WIND \ BIRD

נסיתי דרך האיימיל שלהם אבל הם לא חוזרים אליי...
אנשים תוקעים אותם בכניסה לבניין שלנו ופשוט הם נשארים שם עד שמת להם הבטריה ואז אני סוחב אותם החוצה... נסיתי לדבר עם הדיירים אבל זה כמו לדבר אל הקיר.

העייריה כמובן לא יכולה לעשות כלום כי זה שטח פרטי (של הבניין), ומה שקורה שפשוט מגיעים למצב של 3-5 קורקינטים שפשוט חוסמים את הכניסה ולא אמורים להיות בשטח פרטי בכלל - כלי ציבורי צריך להיות בשטח ציבורי (מדרכה או שטח יעודי לחניה).

יש עם מי לדבר בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואם לפשט את מה ש--^-- אמר :

כשכבר סוחבים החוצה, ממשיכים קצת עד לפח הזבל הקרוב.  וכנ'ל אם זה חוסם את המדרכה למעבר אנשים/עגלות ילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהוא לקח את ההצעה שלי קשה, אז אם כך המלצתי היא להמשיך להתחנן לדיירים (שבתורם ישימו ז*ן) וללמוד ליהנות מהנוף האורבני החדש

ליצור קשר עם המפעיל… אוי התמימות… 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאז, לבוא להרים את הכלים לפח זה לא פתרון, אתה מוזמן לעשות את זה בעצמך עד שגישו נגדך תלונה.

החברה עצמה באה ביום אחד בהיר וזרקה את הכלים האלה בעיר, הם היחידים שצריכים להתמודד עם השלכות של הדבר הזה, ע"י קנסות של המשתמשים, הקצאת מקומות חניה יעודים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאורטית אתה צודק,

עכשיו בוא נדבר פרקטית:

העניין היחיד של החברה עצמה הוא הלקוחות שלה (הרוכבים). במקרים מסויימים גם העירייה ו/או משרד התחבורה בשל הגבלות כאלו ואחרות שהיא צריכה לעמוד בהן. או יותר נכון להרוויח כסף (שכאמור נכנס מהלקוחות).

אתה, כדייר בבניין שלך, כתושב בעיר, כהולך רגל, כנוסע על הכביש - לא מעניין אותה. האינטרס של המפעיל/חברה הוא רווח נטו. קפיטליסטי שכזה.

הלקוחות של החברה משתמשים בכלי, משאירים אותו בכניסה לבניין שמחים וטובי לבב, ממש נסיעה D2D - הם מרוצים, החברה מרוצה, כולם מרוצים. חוץ ממך.

עכשיו,

אפשר להתפלסף על רגולציות ממשלתיות, על פניה לעירייה, על פניה למפעילות (שבסבירות של משהו כמו 100% יעלו חרס), ולקוות שיזוז משהו עוד בימי חייך. או לפעול אקטיבית. לאו דווקא מה שהצעתי, יש עוד דרכים יצירתיות (אבל עדיין בתחום האפור).

איחלתי לחייל בהצלחה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ שאלתי אם יש דרך ליצור איתם קשר...
זה לא הגיוני שיש אלפי (אם לא יותר) קורקינטים שיתופים ברחבי הארץ, והדרך היחידה ליצור עם המפעיל קשר זה דרך כתובת איימיל שלא עונים בה.

הרי המפעילים עצמם אומרים להחנות את הכלים במדרכה בצורה שלא תפריע או בחניה יעודית, ולצערי הרב אם לא עושים משהו בנידון כדי לאכוף את זה (קנסות וכו')

אקטיבית אין לי מה לעשות בנידון, לא מתכוון לגעת בכלים האלה (שנועלים את עצמם ברגע שאתה מזיז אותם אז הדרך היחידה היא להרים אותם [לא בשבילי]),

אף עדיין המינימום של המינימום זה שיתנו דרך ליצור איתם קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה לא הגיוני שלא מעניין אותם מה הנזק שהם והמשתמשים שלהם עושים לערים פה ובעולם?

זה המודל שלהם. ואני לא יודע באיזו עיר אתה גר, דיסי10, אבל בתל אביב הם זוכים לחיבוק חם במיוחד מהעיריה. אז מה איכפת להם בכלל

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 14.9.2021 בשעה 22:47, Buki כתב:

אולי באותו אופן זה יפתר גם עם הכלים האלו. חונה במקום אסור? בודקים מי השוכר האחרון והוא משלם קנס.

אבל זה לא כמו מכונית, זה משהו שאפשר להזיז אותו בקלות ממקום למקום. נניח שהעמדת את הכלי יפה בצד בלי להפריע לאף אחד, בא איזה ילד והפיל אותו ועכשיו זו בעיה של מי שעובר עם עגלת תינוק או כיסא גלגלים.

הכלים האלה במתכונת הנוכחית מתאימים לעולם אוטופי שבו כולם מתחשבים באחרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...