Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי SX4 שנת 2013 - צמיגים חורקים בפניות במהירות נמוכה - צמיגים חדשים, בוצע כיוון פרונט

DeL0rean
שימו לב! השרשור הזה בן 985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מדובר על צמיגים חדשים איכותיים בני שבועיים, לא סיניים, מידות מתאימות כפי שרשום ברשיון רכב.

בוצע כיוון פרונט.

הבנתי שבקיץ חריקות במהירות נמוכה בפניות/פרסות/כיכרות זה תופעה נפוצה בגלל החום.

אז מה שעשיתי זה לחכות לשעה 22:00 בערב, מילאתי קצת אוויר שחסר (שמתי 36 בכולם - האם זה בסדר? תמונה מצורפת של כמה אמור להיות), והתחלתי לסוע.

יש קצת פחות חריקות, אבל עדיין יש. הכביש עוד טיפה חמים אבל לא נראה לי שאפשר לקרוא לזה חום.

מה עוד אפשר לבדוק? האם זה תקין?

חוץ מזה אין משהו מיוחד ששמתי לב אליו, אין רעידות של ההגה בעצירה ובנסיעה.

תודה

נ.ב. אני נוסע באוטו בממוצע פעמיים בשבוע. האם זה שרוב הזמן הוא עומד בחום בחניה, פוגע בצמיגים?

tiers.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צמיגים שנחשבים לרועשים יותר ביחס לממוצע, איזה צמיג (מותג ודגם) שמת ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, DeL0rean כתב:

נ.ב. אני נוסע באוטו בממוצע פעמיים בשבוע. האם זה שרוב הזמן הוא עומד בחום בחניה, פוגע בצמיגים?

שמש פוגעת בצמיגים.

יכול להיות שבוצע כיוון פרונט לא תקין. יש לך אחריות לעבודה. תחזור אולי לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, DeL0rean כתב:

continental eco contact 6

@איציק נ.

אין לי ניסיון ספציפי  עם ה ECO CONTACT 6, אבל כן עם ה ECO CONTACT 5 הדגם המחוזק (XL) במידה 175/70 R14.
צמיג מאוד שקט, אין חריקות בכלל (לא ביום לוהט וגם לא תחת עומס). לא יודע אם ניתן להשליך על ה ECO CONTACT 6 אבל אם לסכם בעדינות, זה הצמיג הטוב ביותר שהיה לי אי פעם מבחינת נוחות נסיעה. רמה או כמה רמות מעל צמיגים קודמים שהיו לי.

איציק

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש צעיר בכל מה שקשור לדברים האלה ואין לי באמת מושג, אבל מקריאה באינטרנט הבנתי שדווקא עניין החריקות הזה כנראה לא קשור לכיוון פרונט.

בכל מקרה כמובן שאבדוק איתם.

תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בכיוון פרונט שוב, עשו שוב כיוון, וזה עדיין קורה.

אמרו לי שייתכן זה קורה כי הצמיגים חדשים וזה יעלם עם הזמן ועם ירידת הטמפרטורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...