Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת אזהרת מנוע, אופל אסטרה 1.4 טורבו 2013 (עריכה)

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 1068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן זה המיקום היחיד שנדרש לשים RTV, למכסה יש אטם ואין צורך למרוח RTV לכל אורך המכסה, אלא רק ב2 הנקודות חיבור האלו ששם יש רווח.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החלפתי את החלק בשעה טובה , מה שגיליתי מתחתיו לא שימח אותי במיוחד , אז ככה הרעידות במקום הפסיקו , אבל המנוע שלי חייב היקוי יסודי דחוף לצערי הייתה תקופה בה הזנחתי מאוד את האוטו ולא ביצעתי טיפול למשך המון זמן , מה שגיליתי למטה כבר לא היה שמן אלה גריז חחח קיצר מהפח אל הפחת , אבל דיברתי עם הבחור שהחליף לי את המכסה והוא אמר שיזמין לי את החומר וינקה , תודה רבה לכל מי שעזר 😬😬😬

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, lsdaniel כתב:

החלפתי את החלק בשעה טובה , מה שגיליתי מתחתיו לא שימח אותי במיוחד , אז ככה הרעידות במקום הפסיקו , אבל המנוע שלי חייב היקוי יסודי דחוף לצערי הייתה תקופה בה הזנחתי מאוד את האוטו ולא ביצעתי טיפול למשך המון זמן , מה שגיליתי למטה כבר לא היה שמן אלה גריז חחח קיצר מהפח אל הפחת , אבל דיברתי עם הבחור שהחליף לי את המכסה והוא אמר שיזמין לי את החומר וינקה , תודה רבה לכל מי שעזר 😬😬😬

תעשה פלאשינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, netanel1014 כתב:

תעשה פלאשינג

כן הבחור יקנה לי את החומר ויעשה , אבל למיטב הבנתי החומר לא הכי מומלץ הבנתי שזה ממש אוכל גם גומיות וכאלה , האמת השמנוע במצב שצריך ניקוי אגרסיבי , ממש שמן שחור פיח נראה כמו בוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, lsdaniel כתב:

כן הבחור יקנה לי את החומר ויעשה , אבל למיטב הבנתי החומר לא הכי מומלץ הבנתי שזה ממש אוכל גם גומיות וכאלה , האמת השמנוע במצב שצריך ניקוי אגרסיבי , ממש שמן שחור פיח נראה כמו בוצה

שמים את החומר ונותנים לו לעבוד 10 דק' במנוע..ב10 דק לא יקרה כלום לגומיות (אלא אם כן המנוע גמור והן ישנות מאוד). מה שכן יכול להנזק אולי שיכנסו לך לכלוכים למקומות צרים במנוע ויתקעו שם.אבל זה גם נדיר. אני עשיתי פלאשינג לרכב שלא החליפו לו שמן אולי 30K ורצחו אותו עם שמנים הכי זולים שיש הכל היה גריז בתוכו..הפלאשינג לא ממש עזר (החומר שנוסעים איתו 200 קילומטר) אז עשיתי לו עם סולר! וגם זה לא עבד 100%.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, netanel1014 כתב:

שמים את החומר ונותנים לו לעבוד 10 דק' במנוע..ב10 דק לא יקרה כלום לגומיות (אלא אם כן המנוע גמור והן ישנות מאוד). מה שכן יכול להנזק אולי שיכנסו לך לכלוכים למקומות צרים במנוע ויתקעו שם.אבל זה גם נדיר. אני עשיתי פלאשינג לרכב שלא החליפו לו שמן אולי 30K ורצחו אותו עם שמנים הכי זולים שיש הכל היה גריז בתוכו..הפלאשינג לא ממש עזר (החומר שנוסעים איתו 200 קילומטר) אז עשיתי לו עם סולר! וגם זה לא עבד 100%.

זה המצב של המנוע אם אפשר לראות פחות או יותר , זה לא נראה כמו בוצה חזקה כמו שראיתי באינטרנט אבל השמן ללא ספק שחור ויש מקומות צמיגיים בחלקם

לגבי הרעידות בהאצה הבחור בדק לי ואמר לי שסביר להניח שכוייל אחד לא תקין וכנראה שהמנוע נוסע כרגע על מצב של שלושה בוכנות , אבל מוזר לי שלא נדלקה שום נורת אזהרה 

3128ECB7-183D-4C83-A490-6A88E6864E45.png

עריכה אחרונה על ידי lsdaniel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, lsdaniel כתב:

זה המצב של המנוע אם אפשר לראות פחות או יותר , זה לא נראה כמו בוצה חזקה כמו שראיתי באינטרנט אבל השמן ללא ספק שחור ויש מקומות צמיגיים בחלקם

לגבי הרעידות בהאצה הבחור בדק לי ואמר לי שסביר להניח שכוייל אחד לא תקין וכנראה שהמנוע נוסע כרגע על מצב של שלושה בוכנות , אבל מוזר לי שלא נדלקה שום נורת אזהרה 

3128ECB7-183D-4C83-A490-6A88E6864E45.png

אם המנוע נוסע על שלוש בוכנות תידלק לך נורה בוודאות.תבדוק את הכיוון של תושבות מנוע וגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיה כזו לנסוע על 3 בוכנות בלי קוד תקלה על MISFIRE ונורת מנוע מהבהבת.. לא קיים.

לגבי הבוצה - לא נראה רע במיוחד, ראיתי גרועים יותר. חשוב להשתש רק בשמן מקורי במנועים האלו - הם רגישים לשמן לא מתאים.

לגבי פלאשינג, אני פחות חובב את החומרים האלו שאלוהים יודע איזה נזק יכולים לעשות. הייתי במקומך מקצר בתקופה הקרובה את שגרת הטיפולים בחצי לפחות ורואה אם יש שיפור אחרי 2-3 החלפות שמן.

• אהבתי 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, dalet11 כתב:

אין חיה כזו לנסוע על 3 בוכנות בלי קוד תקלה על MISFIRE ונורת מנוע מהבהבת.. לא קיים.

לגבי הבוצה - לא נראה רע במיוחד, ראיתי גרועים יותר. חשוב להשתש רק בשמן מקורי במנועים האלו - הם רגישים לשמן לא מתאים.

לגבי פלאשינג, אני פחות חובב את החומרים האלו שאלוהים יודע איזה נזק יכולים לעשות. הייתי במקומך מקצר בתקופה הקרובה את שגרת הטיפולים בחצי לפחות ורואה אם יש שיפור אחרי 2-3 החלפות שמן.

החלפת שמן בפעם האחרונה הייתה לפני לודשים זה התוצאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצף של החלפות מהירות הרבה פעמים משחרר ומנקה חלק מהבוצה הקלה במנוע. בתמונה ממה שזה נראה אין בוצה מסיבית ולכן רצף של 2-3 החלפות תדירות עשוי לשפר את המצב ולחסוך בהכנסה של חומרים שמי יודע איזה נזק יעשו לטווח הארוך. דעתי היא שפלאשינג צריך להיות מוצא אחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, dalet11 כתב:

רצף של החלפות מהירות הרבה פעמים משחרר ומנקה חלק מהבוצה הקלה במנוע. בתמונה ממה שזה נראה אין בוצה מסיבית ולכן רצף של 2-3 החלפות תדירות עשוי לשפר את המצב ולחסוך בהכנסה של חומרים שמי יודע איזה נזק יעשו לטווח הארוך. דעתי היא שפלאשינג צריך להיות מוצא אחרון.

ראיתי שיש כל מיני מכשירים שעושים ניקוי במכונות אדים וכאלה , מה אומר על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב ניקוי קרבון / אדים וכל המכונות האלו לרוב לא מדובר על בוצה אלא על הצטברות פיח בצילינדרים -משהו שונה לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה אתה מחפש הרפתקאות .

תחליף שמן ופילטר תיסע 1000 קמ תבדוק תירצה תחליף לא תירצה אל תחליף .

כמו שציינתי כבר יש לי את אותו הרכב ,הקפדה על שיגרת החלפת שמן כל 10k השמן שאני משתמש בו הוא צמפיון 5/30 תקן gen 2 dox זה מה שמשתמשים במרכזי של אופל .

ופילטר מקורי ,אמור לשמור על המנוע בלי בוצה.אצלך לשקט הנפשי שלך ישור קו זה טוב תתחיל בקטן ואז תגיע לשטיפות מתקדמות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכזי של אופל לא משתמשים ב DEXOS 2

משתמשים ב DEXOS 1 GEN 2 למנועים האלו בצמיגות 5W30.

זו ההנחייה שקיבלו מאז שנת 2017-2018 או אפילו לפני כן אם אני לא טועה.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...