Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת אזהרת מנוע, אופל אסטרה 1.4 טורבו 2013 (עריכה)

lsdaniel
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, dalet11 כתב:

פלאגים עברו 120 אלף ללא החלפה כלל? תחליף.... הוראות יצרן הם החלפה כל 60 אלף.. יתכן בהחלט שזה הסיבה.

מה עלות הפלאגים לאסטרה מהוע 1.4 טורבו ?

והאם זה מצריך מוסך או שלפרק כמה ברגים וזהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממולץ בחום פאלגים אירדיום יותר יקר אבל לרכב הרגיש הזה 

כל פלאג אחר יצור בעיות אצלי  ברכב 67000 קמ פאלגים מקוריים מארודיום .

המלצת המוסך להחליף לאותו הדבר .

החלפה די פשוטה הורדת מכסה עליון (איפה שכתוב ecotec)

מדחת יש הגשר כוהל ישנם 2 בירגי כוכב 

לנתק מצד ימין פלאג חשמל  ומתחת מתגילם הפלאגים 

בבוקסה יעודית לפרק .

ולהרכיב בסדר הפוך .

לבדוק שהפלאג מתברג קל שלא לפספס את ההברגה .

בהצלחה .

אין באמור לעיל המלצה או לקיחת אחריות על על ביצוע העבודה .הכל באחריותו המלאה של קורא הדברים ולא בשם כותבם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה אכןפשוטה כפי שתוארה, יש סרטונים ביוטיוב תחפש על קרוז,סוניק או אסטרה זה אותו המנוע.

הפלאגים האלו בארץ נמכרים במחיר מנופח לדעתי, סביב ה70-90 שקלים ליחידה. כשהייתי זקוק להחלפה הזמנתי רביעיה כזו מאמזון בפחות מחצי מחיר (שם כל פלאג כזה נמכר 6 דולר, משלוח עלה עוד 16) לצערי כרגע המקורי לא זמין למשלוח לארץ מישומה וממילא פחות רלוונטי לך לחכות להגעתם במצבך.

לא ממליץ לשחק עם פלאגים לא מקוריים / לא מתאימים, ראיתי מנוע כזה שנסע 10K על פלאגים לא מקוריים (DENSO), השם ישמור איך הם נראו אחרי זה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, dalet11 כתב:

העבודה אכןפשוטה כפי שתוארה, יש סרטונים ביוטיוב תחפש על קרוז,סוניק או אסטרה זה אותו המנוע.

הפלאגים האלו בארץ נמכרים במחיר מנופח לדעתי, סביב ה70-90 שקלים ליחידה. כשהייתי זקוק להחלפה הזמנתי רביעיה כזו מאמזון בפחות מחצי מחיר (שם כל פלאג כזה נמכר 6 דולר, משלוח עלה עוד 16) לצערי כרגע המקורי לא זמין למשלוח לארץ מישומה וממילא פחות רלוונטי לך לחכות להגעתם במצבך.

לא ממליץ לשחק עם פלאגים לא מקוריים / לא מתאימים, ראיתי מנוע כזה שנסע 10K על פלאגים לא מקוריים (DENSO), השם ישמור איך הם נראו אחרי זה.

הרגשת שיפור אחרי החלפה לאירידיום? צריכת דלק וכאלה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלאגים המקוריים הם אירידיום, החלפתי לאותו פלאג מקורי כמובן.. מן הסתם אין שינוי.

עריכה אחרונה על ידי dalet11
  • אהבתי 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי , לאחר החלפת פלאגים וניקוי חיישן שיוב על הצינור של הטורבו התקלה עוד לא סודרה , p0171,p1101 , המוסכניק דיבר עם מישהו מאופל שהוא מכיר ממוסך אופל ראשון , והוא הכווין אותו לאותו חיישן ששיך למערכת של הטורבו , קיצר התקלה אותה תקללה האוטו עדיין מגמגם גם בעמידה מדי פעם וגם שהטור עולה מרגיש חנוק , אמת אני כבר אובד עצות לגבי הרכב , הבעיה שזה רק התקלות היחידות שקפצו והוא התעסק איצם אני כבר באמת לא מבין או שהמחשב שלו דפוק או שהרכב דפוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

P0171? בדוק את מכסה השסתומים.

תראה את החצי דקה הראשונה של הסרטון הזה, תבצע את הבדיקה הזו - אם השסתום יונק אוויר - המכסה שסתומים שלך תקול. יותר נכון השסתום של מכסה השסתומים שהוא חלק בלתי נפרד ממנו.

מכסה חדש עולה 600 ש"ח מקורי בארץ, ההחלפה פשוטה מאוד, כולל עבודה במוסך לא אמור לעלות מעל 850 ש"ח. האמת שיש מוכר באלי אקספרס שמספק רק את השסתום הזה ויש כמה בפורומים בחול שהצליחו איכשהו להחליף רק אותו, יש לי 2 מכסים כאלו תקולים בבית אנסה בהזדמנות.. מעניין לראות אם ב10 דולר אפשר לשפץ את המכסה.

מדריך שלי בנושא:

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, dalet11 כתב:

P0171? בדוק את מכסה השסתומים.

תראה את החצי דקה הראשונה של הסרטון הזה, תבצע את הבדיקה הזו - אם השסתום יונק אוויר - המכסה שסתומים שלך תקול. יותר נכון השסתום של מכסה השסתומים שהוא חלק בלתי נפרד ממנו.

מכסה חדש עולה 600 ש"ח מקורי בארץ, ההחלפה פשוטה מאוד, כולל עבודה במוסך לא אמור לעלות מעל 850 ש"ח. האמת שיש מוכר באלי אקספרס שמספק רק את השסתום הזה ויש כמה בפורומים בחול שהצליחו איכשהו להחליף רק אותו, יש לי 2 מכסים כאלו תקולים בבית אנסה בהזדמנות.. מעניין לראות אם ב10 דולר אפשר לשפץ את המכסה.

מדריך שלי בנושא:

בדקתי ואכן יוצא משמה אוויר כמתואר בסירטון , הדבר הזה גורם לאוטו לגמגם ולהרגיש עייף ?

ועד כמה מסוכן לרכב ליסוע במצב הזה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שגורם לכל התופעות.

תחליף בהקדם, לא מומלץ לנסוע ככה לאורך זמן. אם תרצה לעשות זאת בעצמך, כמו שראית העבודה לא מסובכת ולא קשה להשיג מכסה כזה בחנויות חלפים.

ממליץ גם לעבור מוסך לאחד שמכיר את המנועים האלו, זה מחלה מוכרת וכל מוסך שמכיר את המנוע היה מזהה את זה מאוד מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, dalet11 כתב:

זה בדיוק מה שגורם לכל התופעות.

תחליף בהקדם, לא מומלץ לנסוע ככה לאורך זמן. אם תרצה לעשות זאת בעצמך, כמו שראית העבודה לא מסובכת ולא קשה להשיג מכסה כזה בחנויות חלפים.

ממליץ גם לעבור מוסך לאחד שמכיר את המנועים האלו, זה מחלה מוכרת וכל מוסך שמכיר את המנוע היה מזהה את זה מאוד מהר.

העייניין הוא שגם הוחלף קניסטר וזה לא זה בכלל הקניסטר עלה לי לבד 900 שקל ואמת אני לא בתקופה שקל לי להוציא השאלה אם אני מעמיד קצת את האוטו לא אמורה להיות בעיה יש רכב שני בבית ואפשר להסתדר,

עוד משהו הצירצורים האלה ששמעתי ואמרתי עליהם , כשאני. וגע בלחץ אוויר שיוצא משמה הם. מתגברים

עריכה אחרונה על ידי lsdaniel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, lsdaniel כתב:

העייניין הוא שגם הוחלף קניסטר וזה לא זה בכלל הקניסטר עלה לי לבד 900 שקל ואמת אני לא בתקופה שקל לי להוציא השאלה אם אני מעמיד קצת את האוטו לא אמורה להיות בעיה יש רכב שני בבית ואפשר להסתדר,

עוד משהו הצירצורים האלה ששמעתי ואמרתי עליהם , כשאני. וגע בלחץ אוויר שיוצא משמה הם. מתגברים

תבדוק באליקאספרס יש סיכוי גבוה שתמצא את זה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, lsdaniel כתב:

הצרצורים /  שריקות בהחלט קשורים למכסה השסתומים.

אם אתה לא משתמש ברכב בינתים, תזמין מחול תשלם חצי מחיר על המכסה דרך אמזון עם משלוח עד הבית:https://www.amazon.com/gp/product/B00N48EGBO/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

יכול לצלם את הרכיב שהוחלף ב900 שקל?

האם זה זה: ?

Amazon.com: Emission Vapor Canister Purge Solenoid Valve Fit for 2013-2018  Buick Encore Chevrolet Sonic, 2013-2015 Chevrolet Cruze, 2015-2018 Chevrolet  Trax 1.4L OE # 55573017, 55576071: Automotive

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, dalet11 כתב:

הצרצורים /  שריקות בהחלט קשורים למכסה השסתומים.

אם אתה לא משתמש ברכב בינתים, תזמין מחול תשלם חצי מחיר על המכסה דרך אמזון עם משלוח עד הבית:https://www.amazon.com/gp/product/B00N48EGBO/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

יכול לצלם את הרכיב שהוחלף ב900 שקל?

האם זה זה: ?

Amazon.com: Emission Vapor Canister Purge Solenoid Valve Fit for 2013-2018  Buick Encore Chevrolet Sonic, 2013-2015 Chevrolet Cruze, 2015-2018 Chevrolet  Trax 1.4L OE # 55573017, 55576071: Automotive

בדיוק זה חיישן הקניסטר 

פשוט אתמול המוזכניק דיבר עם מוסך מורשה של אופל עם מישהו שמכיר , ומוסך כיוון אותו בכלל לחיישן אשר יושב על צינור האוויר של הטורבו אמר לו לנקות אותו עם ספריי קרבורטורים ואת הצינור עצמו , המוסכניק החליף לי גם על חשבנו את הפלאגים , לאחר התנעת הרכב בפעם הראשונה אחרי הניקוי הרכב לא הפסיק לפמפם ואף לא הניע , לאחר ניסיון שני הרכב הונע עם גימגומים לאחר השלישי הניע כרגיל … הפימפומים חזרו רק לאחר קילומטר ברכב , המוזכניק שם על חיישן הקניסטר צינור אשר נסגר בוואקום ולא כמו שהיה בהתחלה , יכול להיות שצינור מוציא אוויר אבל ניסיתי לראות ולא הצלחתי להרגיש אם כן או לא , בכל מקרה הזתכלתי בסירטון וראיתי שאכן יוצא אוויר חזק מהשסתום שעל מכסה המנוע , וברגע שקצת סתמתי אותו הרגשתי שהמנוע נחנק והצירצור התגבר, הרצועה שיושב בצד הצנוע נראת בריאה וממש שהתקרבתי ראיתי שהרעש לא ממנה , קיצר אני ילך למוסך בערב ויראה מה הוא אומר עוד חוות דעת ונראה מה עלות התיקון ומה הנזק בכלל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...