Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסלה או רכב אחר עד 190 אלף ש״ח.

tal33999
שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שנים עזרתם לי לבחור תסונטה (מאוד מרוצה ) ואני רוצה להתחדש התקציב 190 אלף.

קראתי על הטלסה 3 מצד אחד זה נראה שהיא מאוד מתאימה לי גם בגלל שאני לא נוסע הרבה וגם בגלל שיש לי חניה פרטית, השאלה איך היא מבחינת נוחות נסיעה ( 0 ל 100 לא מעניין אותי ) אני מאוד נהנתי מהנוחות והנהיגה בסונטה , החוויה תהיה דומה ? 

האם יש אופציה אחרת עדיפה ? ( בלי חריגה מאזור 190 אלף)

קצת רקע על שימוש הרכב 

*רווק

*נסיעות ארוכות זה דבר נדיר אצלי .

אשמח לעזרתכם תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, mh53 כתב:

טסלה כבר חורגת מ190,000 ש"ח ונראה שעוד לא נאמרה המילה האחרונה

שאני אומר 190 מין הסתם 2500 שקל הנוספים זה לא מה שיעשו תהבדל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, tal33999 כתב:

לפני 3 שנים עזרתם לי לבחור תסונטה (מאוד מרוצה ) ואני רוצה להתחדש התקציב 190 אלף.

**את הסונטה

לפני שעה, tal33999 כתב:

שאני אומר 190 מין הסתם 2500 שקל הנוספים זה לא מה שיעשו תהבדל 

**את ההבדל

מציע לך לעשות נסיעת מבחן על סונטה חדשה (במידה ואפשרי גם על טסלה) ולחפש חו"ד מאתרים בחו"ל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ביקורות של בעלי טסלה מודל 3 שעם צמיגי 19 היא נוקשה וקופצנית ועם צמיגי 18 היו ביקורות לכאן ולכאן.

בכל אופן זה לא רכב שהנוחות היא משהו בולט בו לכל היותר בצמיגי 18 הנוחות ממוצעת.

המושבים דרך אגב סופר נוחים.

חוץ מזה הרכב ייחודי ולרווק הוא יותר מתאים ממשפחה (חוץ מזה שהוא רכב די ארוך אבל פחות מהסונטה).

כך בחשבון שיש כמה דברים מרגיזים שבסונטה שלך יש ובמודל 3 אין, אין וייז ומערכת הפעלה לא בעברית לרבות אנשי קשר לא בעברית וזה מצריך חיבור טלפון על תושבת חיצונית ולהשתמש בו במקום ישירות ממסך המולטימדיה.

לגבי הנוחות נסה לנהוג על רכב של מישהו שקנה מודל 3 (זה אבסורד אבל עדיין אי אפשר לעשות נסיעת מבחן ברכב ועדיין יש קהל יעד שממשיך לקנות).

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...