Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה מאלקטרונאים לאיתור רכיב

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 1036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שואב רובוטי ICLEBO והרסתי את החיישן של הגלגל.

באוקרינה מוכרים חדש ב35 שח אבל לא מוכנים לשלוח לארץ.

בארץ מבקשים מעל 400 שח ומשלוחים של השואב כדי לתקן.

בקיצור יש 2 מגנטים או חיישנים שקוראים סיבוב גלגל.

האם ניתן למצוא את הרכיב באזה מקום ? אולי להחליף לבד... סתם עניין של פרנציפ למעבדה המעצבנת.

רכיב 295

תודה

חיישן.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא ניתן לאפיין את הרכיב עם הסימון 295 בגלל שהמספר לבד יכול להתאים למיגוון רכיבים של ייצרנים שונים.

בדרך כלל כאשר מסומן ליד הרכיב U1 או U2 מדובר על סוג מסויים של טרנזיסטור באריזת SMD..

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקלה שנגרמת כתוצאה מכך שהחיישן לא עובד?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובוט נוסע מטר קדימה ומטר אחורה כי הוא לא יודע לחשב את הנסיעה בחדר.

אין קריאה של סיבובים בגלגל הקדמי.

זה דגם ARTE ICLEBO

האתר באוקראינה אני נכיר, שלחתי מייל אמרו שלא מתעסקים בשילוח. שאני אזמין ואשלח לשם שילוח לאסוף.

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, ממה שאני זוכר טרנזיזטורים מסומנים ב Q בסילק, U משמעו מעגל משולב. אין את התמונה של האיזור בו הכרטיסון מחובר אך בניחוש הייתי מניח כי אלה Hall sensors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, vogel כתב:

האתר באוקראינה אני נכיר, שלחתי מייל אמרו שלא מתעסקים בשילוח. שאני אזמין ואשלח לשם שילוח לאסוף.

צירפתי לך אתר ברוסיה. לא באוקראינה.

אתה יכול לנסות ולהיעזר בחבר פורום שחוזר מאוקראינה או מרוסיה. את הכרטיס תשלח לכתובת שלו שם. ראיתי מקרים בעבר שאנשים חיפשו עזרה בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.6.2021 בשעה 11:44, Haim_gds כתב:

מרק, ממה שאני זוכר טרנזיזטורים מסומנים ב Q בסילק, U משמעו מעגל משולב. אין את התמונה של האיזור בו הכרטיסון מחובר אך בניחוש הייתי מניח כי אלה Hall sensors

אכן טרנזיסטורים בדרך כלל מסומנים באותיות כמו Q, T , וגם TR. סתם ניחשתי שאולי מדובר על טרניזסטור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכרוני לטווח ארוך טרנזיסטור הוא Q, ואילו T הוא שנאי (transfotmer). דיודה היא D, מעגל משולב U. בשרטוטים עתיקים מאד טרנזיסטור יכול להיות V, זכר לימי השפופרות (valve) שאותן החליף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מו הסתם סכימה אירופאית, בעבודה מול אמרקאים/יפנים טרנזיסטורים מסומנים ב Q.

ד"א, ב orcad (תוכנה נפוצה לשירטוט סכימטי של מעגלים חשמליים) טרנזיסטורים מסומנים ב Q. אאל"ט, זה התחיל עוד עם הוורסיות הראשונות של התוכנה בתחילת שנות ה 90....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...