Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מאוורר למגבר.

שימו לב! השרשור הזה בן 6958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל - למה גסות הרוח הזאת?

יש לי ידע מעמיק באלקטרוניקה.

ולא יגרם כל נזק לHEADUNIT אין סיבה שיגרם לו נזק.

המקסימום שיקרה הוא שהמאווררים יסתובבו במהירות נמוכה יותר.

-נועם

להבא תשטדל לבדוק איתי קודם לפני שאתה כותב הודעות בנוסח מחמיר כזה.

יקירי - סלח לי אם פגעתי בך.

לעניין - אני חולק על המשפט שלך האומר כי יש לך ידע מעמיק באלקטרוניקה ומהסיבה הפשוטה שאם כך היו פני הדברים היית וודאי מבין איכן טעית - ברגע שתחבר צרכן שידרוש יותר כח ממה שיציאת ה-Remote מסוגלת לספק - לא רק שהמאוור/ים יסתובבו חלש יותר - אתה מסתכן בלשרוף את אותה יציאה - יותר נכון את דרגת המוצא של אותה יציאה.

בנוסף לכך - מאוורר הוא סליל. עומס סלילי לא די לחבר אותו ליציאת פיקוד (Remote לדוגמא) ולספק לו גם מינוס - סליל כשתנתק את המתח במילים פשוטות (מאוד) יתפרק לכיוון ה Remote.

גם תופעה זו הרסנית למכשירים שלא תוכננו לחיבור לעומס סלילי (התיקון או ההתמודדות עם הבעיה כרוכה בחיבור דיודות - פשוט אך הכרחי).

בכול מקרה יקירי - כפי שאמרת לי - אם אין לך ידע בנושא מראש - תשאל - תאמין לי שבפורום יענו על כל שאלה שלך. אל תמליץ על דברים שיכולים לגרום נזק במידה ואנשים תמימים חסרי ידע ילכו בעקבות עצותייך.

חג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל תודה לכולם.

אני מתנצל שהטעתי אותכם.

אחת ממטרות הת'רד הייתה האם הדבר הגיוני ואני מבין שלא.

אכן לדמתי אלקטרוניקה. לא אני לא מתמצא במעגל של הREMOTE, הערכתי הייתה שזה בסך הכל מבוסס ממסר שמקבל מתח כשהמערכת פועלת.

אבל בעניין הפוטנציומטר בטור אני לא מסכים, למה שתהיה בעיה? (זה לא פוטנציומטר ב25 אגורות זה פוטנציומטר בחצי שקל:)

ולחבר אותו במקביל - וכי מה ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה ניסוי קח פוטוציומטר רגיל חבר בטור למאוור, ותגיד לנו את תוצאות הניסוי,

תיוכך שנגיע קטנה בפוטוציומטר תגרום לו לפעול או להיכבות ו90% מהסיבוב של הפוטוציומטר בכלל לא ישפיע על הפעולה של המאורר. לכן זה לא אפקטיבי.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חיברתי פוטנציומטר למאוורר במחשב.

למה אתה חושב שהוא משנה אותו כלכך? הוא מוסיף או מוריד לו זרם, זה הכל.

שוב משפט שגוי, או שההתנגדות נמוכה או גבוהה, הוא לא יכול להוסיף זרם זה לא יצרן, זה צרכן.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...