Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצתכם לערכת מברגי ראש משולש

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיפות לחנות אינטרנטית. אין לחץ.
הבעיה שלי היא שהשוק שם מוצף, תרתי משמע.
אשמח לשמוע למי מכם יש ניסיון חיובי עם ערכה איכותית במחיר סביר, לא משנה לי אם מדובר בידית שתכיל ביטים או מברגים.
כמו כן אשמח גם להחכים - כיצד עובדת שיטת המידות ב"ראש משולש"?
האם יש אינצ'י ומילימטרי?

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון TRIWING

המידות שם הן בסגנון של פיליפס (או המרובע האמריקאי וכדומה)- מספר 1,2,3 וכו לציון הגודל. 

אני משוחד חזק לכיוון של WERA- אני מאוהב במברגים שלהם. 

אם בביטים עסקינן, ל-CK (חברה גרמנית שאני גם מאד אוהב, במיוחד את הביטים שלהם) יש סט שכולל גם משולשים (ושאר מריעין בישין).

היבואן בארץ הוא סמיט טולס (האנטר), יושבים ביקנעם. 

המחיר לא הכי סביר, אבל האיכות עבורי מצדיקה את ההשקעה. אם הייתי צריך להתעסק לעיתים קרובות עם ברגי ביטחון, הייתי הולך על הסט ביטים של CK שקישרתי אליו. אבל, לרוב (כנראה מכיוון שמדובר בברגי ביטחון) הברגים יהיו עמוקים מאד ויהיה צריך מברג ולא ביט בשביל להגיע לקשיח. במקרה הזה, הייתי מברר מה 2 הגדלים הכי פופולריים (מעריך שמדובר על 1 ועל 2 בדומה לפיליפס) ורוכש 2 מברגים של WERA במידות האלו. 

מקווה שעזרתי.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ממליץ על וורה בקטע הזה.
יש להם קיטים טובים ומחירים סבבה באמזון

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל לא מתכוון ל- TriWing, שזאת אגב הפעם הראשונה שאני רואה את זה... 🙄
אני מתכוון לברגים שצירפתי כאן בתמונה.
כמו כן אשמח לשמוע היכן מיושמים ה- TriWings הללו.
אבל אני בהחלט מתכוון לזה:

290254230_triangularbolt.jpg.2655bf846bc03f51b14a31c6fe3e64f2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נתקלתי בTRIWING יחסית הרבה במוצרים של גולד ליין ושטויות כאלו. 

המשולשים שאתה מחפש דווקא נדירים הרבה יותר להבנתי.

אני לא מכיר כל כך חברות טובות שמייצרות כאלו- כולן מייצרות TRIWING. 

ההמלצה שלי לך היא, לקנות מברגים או ביטים מחברה שיש לה שם (לא משנה איזה שם. כל שם. זה עדיף על NO-NAME מעליאקספרס). זה מבטיח איכות קצת יותר טובה.

להבנתי, המדידה היא כמו עם מפתחות אלן (מ"מ בלבד, לא נתקלתי עוד באינצ'ים בברגים האלו).

מאיפה הגעת לצורך להשתמש בברגים האלו???:shock:... אם אתה מתכנן מוצר, יש ברגי אבטחה יעילים ונוחים בהרבה כמו טורקס עם חור למשל, 2 פינים, לא חסרות אפשרויות מצויות יותר בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ברווז.
אני נתקלתי בברגים הללו במיקסר קיטצ'נאייד שדורש שיפוץ קל.
בהזדמנות זו, אשמח להמלצתך לערכת מברגים לצורה הזו, עדיף מברגים עם ידית אחת לכולם.
לא חייב להיות PB שוויצרי, אבל בהחלט גם לא זבל סיני עלום שם.
מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה סט עם כל סוגי הביטים שאי פעם תצטרך בפירוק מכשיר חשמלי וזהו.

https://www.aliexpress.com/item/4000103365480.html

כל עוד אתה לא מתעסק בזה כמקצוע ומפרק מכשירים כל יום כל היום, אין שום סיבה לקנות משהו אחר. האיכות לגמרי בסדר ומספיקה לצרכים ביתיים.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוגה, אתה צודק כמובן, אבל גם למי שהוא לא מקצוען (לחובבן הביתי / המצוי), זה לא עוזר לקנות בזול ערכה כזו, ואז בניסיון הראשון ראש הבורג/ביט מתעקם (לא הבורג עצמו, כן?).

כלומר - זאת רמת הזבל שיש היום ברחבי הרשת.
לכן אני ביקשתי בעצם מאלה שיש להם ניסיון להמליץ על ערכה סבירה.
אני לא מבין: יש רק סחורה מעולה ויקרה ולצידה סחורה שהיא מיץ של זבל עופות?
על זה בעצם אני מתפלא ולכן אני שואל 🙂

מהי סחורה סבירה כיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ZAF, מעריך את הזמן שלך.
את אלה כבר ראיתי, הם אכן ניראים טוב, הבעיה איתם שהם לא ייכנסו לכל חור (והנה בדוגמא שלי, היכן שאני צריך אותם, לחלק מהברגים הם לא יגיעו, היות והם קצרים מדי).
אם אתה כבר בקטע של לפנק, תוכל בבקשה לתת רעיון למאריכים + ידית לביטים הללו? אני לא מצאתי באמזון או שאני לא יודע איך קוראים לזה... או כאמור פשוט מברגים ארוכים לראש משולש.
שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2021 בשעה 11:12, ירחמיאל כתב:

עוגה, אתה צודק כמובן, אבל גם למי שהוא לא מקצוען (לחובבן הביתי / המצוי), זה לא עוזר לקנות בזול ערכה כזו, ואז בניסיון הראשון ראש הבורג/ביט מתעקם (לא הבורג עצמו, כן?).

כלומר - זאת רמת הזבל שיש היום ברחבי הרשת.
לכן אני ביקשתי בעצם מאלה שיש להם ניסיון להמליץ על ערכה סבירה.
אני לא מבין: יש רק סחורה מעולה ויקרה ולצידה סחורה שהיא מיץ של זבל עופות?
על זה בעצם אני מתפלא ולכן אני שואל 🙂

מהי סחורה סבירה כיום?

מה ששלחתי זה לגמרי סחורה סבירה.

יכול להגיד לך שקניתי ב 70 שח סט כזה לפני שנה:

₪ 76.22 6%OFF | Car Repair Tool Set 46pc Socket Set Car Repair Tool Ratchet High Quality Torque Wrench Combo Tools Kit Auto Repairing Tool Set https://a.aliexpress.com/_uGeODv

הוא משמש אותי במכונאות על בסיס שבועי ולפעמים כמעט יומי (ברמה שהגיוני לקנות סט מקצועי) והוא מתפקד נהדר בלי שום דבר שנשבר

אפשר למצוא דברים סבירים שם, רק לא צריך לקנות את הכי זול. 

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ירחמיאל כתב:

תודה ZAF, מעריך את הזמן שלך.
את אלה כבר ראיתי, הם אכן ניראים טוב, הבעיה איתם שהם לא ייכנסו לכל חור (והנה בדוגמא שלי, היכן שאני צריך אותם, לחלק מהברגים הם לא יגיעו, היות והם קצרים מדי).
אם אתה כבר בקטע של לפנק, תוכל בבקשה לתת רעיון למאריכים + ידית לביטים הללו? אני לא מצאתי באמזון או שאני לא יודע איך קוראים לזה... או כאמור פשוט מברגים ארוכים לראש משולש.
שוב תודה.

כזה?

https://www.amazon.com/Magnetic-Bit-Holder-Extension-Construction/dp/B01BH7QGBG/ref=sr_1_8?dchild=1&keywords=extender+for+a+screwdriver+bit&qid=1618313790&sr=8-8

תוכל למצוא בחנויות כלים בארץ (קניתי בבראנד טולס)  למשל סט כזה שכולל מאריך https://www.brandtools.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=8516

או כאן https://igil.co.il/product/מחזיק-ביטים-מגנטי-100-x-1-4-ממ/

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2021 בשעה 12:04, ירחמיאל כתב:

בהזדמנות זו, אשמח להמלצתך לערכת מברגים לצורה הזו, עדיף מברגים עם ידית אחת לכולם.

אצטרך להתעמק בסוגייה. לא נתקלתי עדיין במברגים כאלו של יצרן איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...