Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסמים לי את החנייה

שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה בהחלט משתנה בין הרשויות, יש כאלה שמעטפות לא מעניינות אותן, שולחים אותך להתקשר למשטרה.

לא יודע עד כמה זה נכון, אבל נאמר לי שבאחת הרשויות זה מכיוון שהם לא רוצים לאכוף איסור חנייה על מעטפה (כי אז הם יצטרכו לאכוף גם כשהרכב החונה על המעטפה שייך לאותו בית שהמעטפה חוסמת את הכניסה לחניה שלו).

ולכן הם שולחים אותך למשטרה להתלונן שחוסמים אותך (ולא על עבירת החנייה על המעטפה)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 18 שעות, fatboy1340 כתב:

עמודי.jpg

בנוסף למה שכבר נאמר, העמודים האלה נועדו להדגיש את ההפרדה, והם מפלסטיק שיתכופף במקרה שמישהו יעלה עליו. 

בניגוד לאלה, מה שהוצע לפות״ש הם עמודי חסימה של ממש, שנועדו למנוע מעבר עליהם ויפגעו קשה ברכב שינסה זאת.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות קריטי החומר ממנו עשוי העמוד. מטרתו להבליט את תמרור 820. בנימה כללית יותר, אם יותקן עמוד מתכת ורכב ינסה לעבור עליו (למה שינסה זאת?) וייפגע, זאת תיהיה בעיקר בעיה של הנפגע. 

מנסיון לא מועט עם מקרים כאלה, מציע לפות"ש למנוע פיזית אפשרות לחנות על המעטפה באמצעים שתוארו לעיל, או לוותר על החניה הפנימית ולחנות בחוץ. 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש, כולל השטח שמסומן במעטפה, לא שייך לפות"ש, ולכן כל המלצה להתקין על הכביש משהו שקול למי שמציע לסמן בעצמו פיראטית מעטפה, או להשתלט על שטח ציבורי.

ואם יותקן כזה, והעירייה לא תספיק לפתוח בהליך פלילי נגד פות"ש, אבל מישהו יספיק לדפוק את הרכב באמצעי הפיזי שיותקן, יתבע, ויזכה. והכי מצחיק זה שזה יכול להיות נזק של אלפי שקלים שלא מכוסה בשום ביטוח.

מתכון מהיר להסתבכות פלילית ו/או כלכלית של פות"ש.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, fatboy1340 כתב:

מנסיון לא מועט עם מקרים כאלה, מציע לפות"ש למנוע פיזית אפשרות לחנות

נסיון? אתה מכיר אדם פרטי שהתקין חסימה על כביש ציבורי ולא חטף על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים פות"ש נעלם כלא היה. הדברים שציינתם, נשמעים טוב בתיאוריה. בפועל, אם המעטפה סומנה כחוק +תיעוד דוחות/קריאות מוקד שנפתחו בעקבות חסימת החניה, קשה מאוד יהיה לזכות בכספי פות"ש בתביעה התיאורטית שצויינה. וכמובן קיים חצי שני של ההודעה שלי, שמשום מה זכתה להתעלמות.

לפני 54 דקות, Be roo כתב:

נסיון? אתה מכיר אדם פרטי שהתקין חסימה על כביש ציבורי ולא חטף על זה?

פטריות בטון , בשני צדי המעטפה. אבל שם היה מדובר בהפקעה של הרשות המקומית לצורך בניית מדרכה, ייתכן וזה פעל לטובתו בעניין זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, fatboy1340 כתב:

פטריות בטון , בשני צדי המעטפה. אבל שם היה מדובר בהפקעה של הרשות המקומית לצורך בניית מדרכה, ייתכן וזה פעל לטובתו בעניין זה.

לא הבנתי, העיריה הציבה את הפטריות?
זה היה זמני עקב עבודות תשתית של העיריה עצמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה קריאות או דוחות היו בעקבות החסימה, הצבת מכשול פיזי על שטח ציבורי כדי למנוע שימוש סביר וחוקי בו, יש לזה שם אתה יודע...

זה לא שונה מהלובי של רוטשילד 22, ושם לפחות לא היה אדם שניתן להאשים פלילית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שעל מעטפה מותר לתמרן ולעמוד אבל לא להחנות לכן אין לחסום אותה בצדדיה במחסומים פיזיים כעצת שמנצ'יק.

התרופה הזעקת  משטרה / עיריה למתן דו"ח למפר .

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחוף לחזור לכיתה ח וללמוד הבנת הנקרא. 

לפני 8 שעות, fatboy1340 כתב:

מציע לפות"ש למנוע פיזית אפשרות לחנות על המעטפה באמצעים שתוארו לעיל, או לוותר על החניה הפנימית ולחנות בחוץ. 

משפט תנאי "או". אם אי אפשר למנוע אפשרות לחנות על המעטפה, אז לוותר על החניה בפנים. כי תמיד יחסמו אותו ביום כזה או אחר. לפני כחודש נקראנו לבית אשר פתח כניסה לחניונו נחסם ע"י רכב. לא הצלחנו לאתר את בעל הרכב, לאחר כשעתיים הגיע גרר משטרתי והחל להעלות את הרכב, ואז בדיוק הופיע הנהג. בשלב זה קצין משטרה שנתן אישור לגרור, התעקש שהרכב ייגרר לחניון משטרתי. כמובן בצירוף דו"ח והוצאות גרירה.

דיירי הבית נאלצו להזמין מונית, כי לא יכלו להשתמש ברכבם בשל החסימה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מציע שתי אופציות וביניהן "או", אז אנחנו אומרים שהאופציה ששמת כראשונה היא מאוד בעייתית.

אז כנראה שלא אנחנו צריכים לחזור לכיתה ח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני שיעילות הדו"ח היא נמוכה, כיון שבד"כ מדובר באדם שאיננו מקומי שחנה "רק" לחצי שעה. אני חושב שהפתרון היותר טוב זה פשוט להתקשר למשטרה, ולומר שיש לך משהו דחוף מאוד ואדם חוסם החניה בצורה בלתי חוקית אם אפשר לצלצל אליו שיזיז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת החוצפה אינה נגמרת, זה תמיד מצליח להפתיע אותי מחדש. כניסה פרטית לחנייה שרואים בבירור

מתעלמים ממנה בלי שום התחשבות. אני עדיין טוען ששלט עם כיתוב אדום ובולט עם אזהרה, יכולה למנוע את בתופעה במעט.

מעניין שיש אזורים שאני מכיר, שאף אחד לא יעז לעשות את זה מפחד. לדאבוני, ואני טוען את זה בכל הזדמנות, אין פחד מהחוק/משטרה.

אם היה, המצב שלנו היה יותר כיף ונעים להסתובב בכל מקום בביטחון מלא. (זה הדבר שצריך לעמוד בראש סדר העדיפות שלנו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כשאתה מציע שתי אופציות וביניהן "או", אז אנחנו אומרים שהאופציה ששמת כראשונה היא מאוד בעייתית.

אז כנראה שלא אנחנו צריכים לחזור לכיתה ח.

1. אם להפוך את סדר האופציות יקל עלייך, אתה יותר ממוזמן לעשות זאת. 😁

2. בכל אלגוריתם בינארי, אם ענף א' לא מתאפשר אז הולכים לענף ב' . פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם כבר הלכת לקוד, אז לקוד if (false || condition) אין משמעות ל-false הראשון, אף פעם.

2. אם אתה יודע בוודאות שהתנאי הראשון לא מתקיים, ולא יתקיים, זה Bad practice לשים אותו בכלל בתנאי, ואם הוא מתקיים לעיתים נדירות מאוד, צריך סיבה טובה מאוד שהוא יהיה דווקא הראשון בתנאי.

סתם לדוגמה אם התנאי הוא if (condition1 || condition2), לשניהם סיבוכיות וזמני ריצה דומים עד כדי זהים, אבל condition1 מתקיים ב-1% מהמקרים, אבל condition2 מתקיים ב-80% מהמקרים, זה Bad practice להשאיר את זה ככה, ומתכנת טוב יהפוך ביניהם את הסדר, if (condition2 || condition1).

אם condition1 בכלל לא מתקיים, זה ממש גרוע לשים אותו בתנאי. זה שקול ל-if (condition2 || false) שזה שקול ל-if (condition2).

יש?

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...