Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוסמים לי את החנייה

שימו לב! השרשור הזה בן 1091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בת"א - בזמנו היו כאלו שהיו חונים בערב ולפעמים גם באמצע היום מול השער, הייתי מתקשר לעירייה והיה מגיע גרר, לרוב בלי שאלות היה גורר.

פעם אחת הגרריסט רק שאל אם אני באמת לא יכול לעקוף מימין לרכב (מימן לרכב המדרכה הייתה רגילה ולא מונמכת), אמרתי לו שהרכב נמוך ואני לא מתכוון לפגוע ברכב שלי.

והופ הרכב החוסם היה על הגרר.

האלו שחנו שם בערב הרבה פעמים היו אומרים - עכשיו לילה, לא מפריע!

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שתא זו לא כלכך דוגמה מייצגת- שם רק מחפשים את מי לגרור ולעקוץ עוד כמה שקלים לקופה.

אבל בהחלט יש גם יתרונות לצורת ההתנהלות שם

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר שלט עם כיתוב גדול שמאיים על מי שחונה בכניסה, בתוספת שם של משפחה מפחידה ומוכרת. ( לא אגיד את השם כמובן) לפי מה שבדקתי, לא רק שלא חוסמים שם - אפילו נותנים כמה מטרים "מקדם בטיחות" לכל מקרה . (אמיתי)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...