Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף מגיעה - פרטים ראשונים על דגמי דור 8 של הגולף שיגיעו בקרוב

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, noknok כתב:

יש כבר רכבים בני 15 שהם באים עם מערכות keyless ואני לא שומע ברחבי המרשתת כשלים רבים בהם, לא יותר מאשר בסטרטרים רגילים - לכן תרשה לי להמשיך לחלוק עליך.

עצם העובדה שאתה שומע על כשל זה כשל בפני עצמו. לקחו מערכת אמינה וזולה (מפתח וסוויץ') והחליפו אותה באיזה קשקוש אלקטרוני שהדבר היחיד שזה חוסך זה את הצורך ללחוץ על כפתור בשלט ולהכניס את המפתח לסוויץ'. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשים את המפתח בתיק ולשכוח מקיומו.

חוסך לך את המקום בכיס וגם חוסך לך את כל ההתעסקות סביב מפתחות.

האם זה קריטי? לא.

האם זה נוח? מאוד.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

צריך להפריד בין טכנולוגיה שמשפרת את חווית השימוש ברכב ובין טכנולוגיה מיותרת שדוחפים לרכבים רק בשביל להציג קדמה ויוקרה מזוייפת. (ועל הדרך מקצרים את אורך חיי הרכב)

keyless בסך הכל חוסך את הצורך ללחוץ על הכפתור בשלט ולהכניס את המפתח לסוויץ'. (בכל מקרה צריך לסחוב את השלט). בלם יד חשמלי מחליף טכנולוגיה פשוטה ובדוקה של בלם יד ידני שמחזיק לאורך כל חיי הרכב בשני מנועים חשמליים שנועלים את הגלגלים האחוריים. 

שלא נדבר על זה שבמקרה והמצבר מת keyless נועל אותך מחוץ לרכב ובלם יד חשמלי לא מאפשר גרירה. (אם בכלל תצליח להיכנס לרכב) 

קיילס זה ממש נוח, ממש לא רואה בזה קידמה מזוייפת, גם לא מבין מה הבעיה שיש לה מבחינת אמינות, היא ממש לא מהיום ואין שום בעיה מיוחדת איתה. אתה שוכח גם שבמקרה שהמצבר מת או כל דבר כזה יש לך אפשרות להכנס לרכב בצורה ידנית עם מפתח פיזי, זה קיים בכל מערכת כזו.

בלם יד חשמלי אני יותר מסכים, לא נותן כלום כשהוא בא סתם ככפתור ללא הקטע של הפעולה האוטומטית בעצירה בפקקים (וגם אז לא רואה את האסון בלהניח את הרגל הברקס ובמקרה שזו עצירה ממושכת, פשוט למשוך את בלם היד הפיזי וזהו), מה גם שלחובבי הנהיגה זה בכלל חיסרון שפוגע ביכולת באפשרות לעשות כל מני החלקות הזויות אבל זה כבר עניין אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מפתח פיזי בשביל אתה צריך קיילס? מה זה חוסך לך? את הלחיצה על הכפתור של השלט? בנוגע לאמינות אם אתה מחזיק במכוניות שלך 3-4 שנים כנראה לא יקרה כלום, אבל אם אתה מחזיק במכוניות שלך 7-10 שנים או קונה מכוניות יחסית ישנות ביד 2 כנראה בשלב כזה או אחר תצטרך להוציא כסף על תיקון המערכת. כנ"ל לגבי בלם יד חשמלי. 

לדעתי זה מסוג השיפורים היותר סתמיים שהכניסו ברכבים ב-10 השנים האחרונות. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי עם רכב בעל קילס מעולם, אבל היו לי פה ושם רכבים חלופיים עם קילס וזה נוח ממש.

אתה יכול לזרוק את המפתח בתיק ולא להתעסק בלהוציא אותו, בטח אם יש לך שקיות או אתה סוחב דברים איתך זה ממש נוח, קרה לי לפני כמה שבועות שהייתי עם רכב חלופי עם קילס חזרתי מחול והמפתח שלי היה קבור בתיק גב שלי עמוק ולא מצאתי אותו קבור שמה, פתאום קלטתי שאני סתם מבזבז את הזמן שלי - נכנסתי לרכב ונסעתי הביתה ובבית שלי פשוט מצאתי אותו, בתאכלס טכנולוגיה מגניבה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

אם יש לך מפתח פיזי בשביל אתה צריך קיילס? מה זה חוסך לך? את הלחיצה על הכפתור של השלט? בנוגע לאמינות אם אתה מחזיק במכוניות שלך 3-4 שנים כנראה לא יקרה כלום, אבל אם אתה מחזיק במכוניות שלך 7-10 שנים או קונה מכוניות יחסית ישנות ביד 2 כנראה בשלב כזה או אחר תצטרך להוציא כסף על תיקון המערכת. כנ"ל לגבי בלם יד חשמלי. 

לדעתי זה מסוג השיפורים היותר סתמיים שהכניסו ברכבים ב-10 השנים האחרונות. 

זה פשוט נוח לא להתעסק עם המפתח כמו שנוקנוק הטיב להסביר, בקליאו 0.9 שהיתה לי זה הגיע בשילוב עם נעילה אוטומטית ואז זה בכלל פצצה, גם עם דברים מהסופר שאתה מוציא או סתם ביום יום אתה פשוט מתרחק ושומע כבר בדרך את הצליל של הרכב ננעל. זה אולי בקטנה על הנייר אבל כיף ואצל רבים היום רכב בלי זה נחשב לדיל ברייקר (אני פחות קיצוני, אם זה רכב ממש טוב אתפשר על זה אבל כמובן שאני מאוד רוצה שהפיצ׳ר הזה יהיה ומוכן לשלם כמה אלפים טובים אם הייתי צריך כדי שזה יהיה שם)

בנוגע לאמינות, אני עוקב אחרי רכבים כבר לא מעט זמן, באמת שבחיים לא שמעתי עדיין על משהו חוץ מתחליף סוללה/הלך המצבר וכל הדברים המובנים מאליהם שקורים כשהמערכת לא עובדת, עדיין לא שמעתי משהו בסגנון של פאק הייתי במוסך וצריך להחליף רכיב אלקטרוני במחשב הרכב שעולה לי 5000 שח או משהו, אולי עוד אשמע אבל לא שמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

שלא נדבר על זה שבמקרה והמצבר מת keyless נועל אותך מחוץ לרכב

לא מדויק, אולי נכון לדגמים מאוד ספציפיים.

אצלי למשל הפתח של המפתח "לא נגיש", אבל אם מזיזים משהו בידית אז אפשר לפתוח עם מפתח כרגיל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של דבר, נוח מאוד כשיש דברים בידיים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, robertf כתב:

להגיד שקיילס זה פיצ׳ר מיותר ועוד שזה מבאס שזה מחלחל לרכבים זולים יותר סה פשוט לחפש על מה להתלונן בכוח.

אני לא בקטע של לתקוע עוד מערכת אלקטרונית מיותרת ויקרה לתיקון רק בשביל לפתור בעיה שלא קיימת ב-99% מהמקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד את זה על מרבית אביזרי הנוחות כמו חיישני גשם,כיוון כרית גב תחתון של הכסא,ועוד ועוד,ואני עוד רשמתי דוגמאות שקיימות כבר הרבה שנים,חיישני גשם היה ב306 ,וגם אחרי 8 שנים זה לא התקלקל אז למה לא בעצם?.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...