Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף מגיעה - פרטים ראשונים על דגמי דור 8 של הגולף שיגיעו בקרוב

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, mico101 כתב:

איזה כיף ! תתחדש וסע בדרכים טובות, שאלתי את צ'מפיון והנציגה אמרה שהיא לא יודעת אז אולי תוכל אתה לענות לי, האם במסדרת השדרוג של המערכת שמע חיכית יותר זמן לרכב ? והאם מגיעה עם קאר פליי אלחוטי? 

תודה רבה!

לגבי השאלות אני לא יודע לענות לך.

מראש ביקשתי עם החבילה ובכל מקרה אמרו שזמן ההמתנה ארוך. 

אני גם לא בטוח בוודאות אם השיקוף אלחוטי 

לפני 4 שעות, Super_T כתב:

אני קיבלתי מספר רישוי יום אחרי התשלום, יש בעמוד האישי של צ'מפיון תאריך מסירה משוער, תוריד יומיים ובערך זה מה שאמור להיות,
אני כרגע עם 9.8 😬

נראה לי שאנחנו צריכים לדבר 😎😇

זה בדיוק התאריך שרשום לי. 

אולי ניפגש בקבלת הרכב. 

לפני 3 שעות, kobi_g כתב:

תתחדש ומקווה שהחיוך שלך לא ירד כל הזמן שאתה נוהג ברכב או לידו :)

רכב מדהים ותהנה

תודה רבה מת כבר לקבל אותו. 

• רעיון טוב! 1

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Ryan OReily כתב:

זה בדיוק התאריך שרשום לי. 

אולי ניפגש בקבלת הרכב. 

אני צפוני,
המסירה בצ'מפיון במפרץ חיפה.
אם כן - אשמח, שלח הודעה פרטית כשיתקשרו אליך לבוא לקחת את הבונבוניירה.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגעתי לקבל הצעת מחיר בצ'מפיון, לפי הנציג אין רכבים עד נובמבר, נקווה שיגיעו לפני, לפי מה שהבנתי יש רשימת המתנה של מאות אנשים.

יש כאן עוד מישהו ברשימת המתנה ששמע מששהו אחר מבחינת זמנים? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mico101 כתב:

היום הגעתי לקבל הצעת מחיר בצ'מפיון, לפי הנציג אין רכבים עד נובמבר, נקווה שיגיעו לפני, לפי מה שהבנתי יש רשימת המתנה של מאות אנשים.

קולגה לעבודה שמת לרכוש גולף גם אמר לי את זה. 
לא חושב שיש לך ברירה, רק להיכנס לרשימת המתנה ולחכות. 
אלא אם אתה מכיר מישהו שיכול לקמבן אותך. 

עריכה אחרונה על ידי Ryan OReily

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשימת ההמתנה לגולף GTI היתה מפוצצת עוד לפני שגלגל אחד נחת בארץ,

איש המכירות שעזר לי עם הטיגואן שאל אותי מראש אם אני בעניין (כי הטיגואן שלי התעכב ממש),

אמר לי שבוע לפני ההשקה, ביום שפתחו את הקוד במערכות שלו:

בוא נשים 2,000₪ מקדמה להזמנה ואז תעשה נסיעת מבחן, מקסימום נבטל ונמשיך עם הטיגואן (בזמנו לא יכולתי להזמין את הטיגואן שרציתי, כי קוד הדגם היה סגור במערכת עדיין…)

אמרתי שלא,

הוא סיפר לי שביום ההשקה כל המכוניות במשלוח הראשון נמכרו בשעתיים.

זה המצב גם עם השקודה VRS,

הייתי בין הראשונים שעשו בה נסיעת מבחן (סביב שבוע מהרגע שזה התאפשר) וכבר אז המלווה אמר לי כשיצאנו מהרכב: אם תזמין עכשיו, תוכל לקבל את הרכב עוד חמישה חודשים, שזה ממש מהר.

היום אין לי מושג אם מקבלים את הרכב לפני 2022… 🤷🏻‍♂️

אני מניח שזה ככה עם כל רכב שהוא טיפה יותר חזק ו״מעניין״

בטח כשהעולם מתחשמל וברור לקונה הפוטנציאלי שהאופציה לקנות רכב כזה הולכת ופוחתת.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשימת ההמתנה מפוצצת גם בGTI וגם ברגילה (אני בדקתי על הLIFE PLUS) , בכל מקרה אחרי שדיברתי שוב עם המוקד, הנציגה אמרה הגעה של משלוח בספטמבר, כלומר הם לא באמת יודעים להגיד מתי ופוחדים להתחייב. מסתכל מאוד אבל ככה זה אצל רוב היצריניות.

מאמין שככל שיתקרב התאריך יהיו ביטולים כאלה ואחרים אז שווה להמתין (רכב הצגה אין ספק בכלל).

בהצלחה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הזוי אצל כל היצרנים וגם בליסינג. אין רכבים עד נובמבר, בחלק אין צפי בכלל, בליסינג לא מעלים מכוניות לכביש בדצמבר אז מה שלא יגיע ועולה עד נובמבר יישב ויחכה לינואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, פריג'י כתב:

המצב הזוי אצל כל היצרנים וגם בליסינג. אין רכבים עד נובמבר, בחלק אין צפי בכלל, בליסינג לא מעלים מכוניות לכביש בדצמבר אז מה שלא יגיע ועולה עד נובמבר יישב ויחכה לינואר.

נקווה של נצטרך לחכות כל כך הרבה עד ינואר 😜

לפני 9 שעות, רועי5 כתב:

הקורונה ,על משמעותיה הפסיכולוגיות, הפכה אנשים לזומבים, כולם מדדים עם ידיים מושטות לכיוון החנויות שמוכרות מכוניות.

ידידי, הבהלה לרכבים חדשים החלה הרבה לפני הקורונה, אולי בגלל שאנשים (ואני ביניהם) הפסיקו להאמין בשוק היד השנייה ואולי בגלל דברים אחרים, בכל מקרה (המספרים לא משקרים). אמנם בהחלט אפשר להגיד שהתקופה האחרונה העצימה את הנושא, אין ספק בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, mico101 כתב:

ידידי, הבהלה לרכבים חדשים החלה הרבה לפני הקורונה, אולי בגלל שאנשים (ואני ביניהם) הפסיקו להאמין בשוק היד השנייה ואולי בגלל דברים אחרים, בכל מקרה (המספרים לא משקרים). אמנם בהחלט אפשר להגיד שהתקופה האחרונה העצימה את הנושא, אין ספק בכלל

לדעתי סיבה נוספת היא הלוואות הבלון ("מימון")

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.7.2021 בשעה 21:11, mico101 כתב:

כמוני כמוך - מחכים לראות כמה רכבים ישחררו לשוק הישראלי והפרטים של כרטיס האשראי כבר אצל אנשי המכירות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, kobi_g כתב:

כמוני כמוך - מחכים לראות כמה רכבים ישחררו לשוק הישראלי והפרטים של כרטיס האשראי כבר אצל אנשי המכירות

כן, יש אנשים שהזמינו במרץ ויקבלו רק בתחילת אוגוסט (יש משלוח של רכבים שמגיע בתחילת אוגוסט). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...