Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף מגיעה - פרטים ראשונים על דגמי דור 8 של הגולף שיגיעו בקרוב

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, ronrcz כתב:

הוא אדיוט,ראיתי סרטון אחד שלו על מאזדה CX5 והבנתי כמה הבן אדם פשוט דביל.

אכן, דביל מדופלם. גם כל סרטון solution שלו כזה מחופף שהחאפריות שלו זועקת לשמים. ETCG מצד שני - זו איכות, תענוג צפיה צרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיון של קיילס,טחינת מים של כמה אנשים עם הובלה של שניצל,שאף אחד בתעשיה לא סופר צרכנים כאלו,מה הם חושבים באמת,מזכיר לי את הדיונים המעייפים,על זה שאנשים מחפשים כבר עשור מ"כ/תנורים/מקררים או בכלל מוצרים חשמליים מכניים :D

ברוכים הבאים לכלכלה מבוססת Built-in obsolescence

פשוט תעשיית הרכב לקח את זה עוד כמה צעדים קדימה,להקשות כמה שאפשר על יכולת של אחר (חוץ מיצרן) לתקן או להבין בכלל מה לעשות,כי יעשו את הכל כדי למנוע ציוד וחומר טכני מתאים.....אבל האמת המגדל אור האמיתי שלהם בתחום האלקטרוניקה APPLE 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mgabby כתב:

בעיני גם שניצל זה דבר מיותר שלא יחזיק 7-8 שנים. מעדיף לאכול חזה עוף לחוד, ופרורי לחם לחוד. לא לוקח את הסיכון שמשהו ישתבש שם.
יכול לצרף וידאו ביוטיוב של מגדל עופות מאוקלוהומה שמסכים עם דעתי.

אני כבר שנים אוכל את השניצל שלי בלי פירורי לחם. גם יותר בריא ולדעתי גם יותר טעים.

ובקשר לשרשור - לדעתי הגולף החדשה היא נפילה. העיצוב שלה מרגיש כאילו מעכו את האוטו מלמעלה. מעדיף בהרבה את ה-MK7/7.5

לא רק זה אלא שגם הוציאו את הזרוע ההידראולית שמחזיקה את המכסה מנוע ולפי מה שהבנתי הורידו עוד כל מיני תאים שימושיים בסביבת הנהג. חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, eitanuch כתב:

אני כבר שנים אוכל את השניצל שלי בלי פירורי לחם. גם יותר בריא ולדעתי גם יותר טעים.

שניצל בלי פירורים זה לא שניצל. זה חזה עוף. 

לפני 17 שעות, ALÞћÃ כתב:

אכן, דביל מדופלם. גם כל סרטון solution שלו כזה מחופף שהחאפריות שלו זועקת לשמים. ETCG מצד שני - זו איכות, תענוג צפיה צרוף.

טוב אתם צודקים הוא באמת חאפר. הוא העלה סרטון בו הוא משבח רכב שהוחזר לכביש אחרי תאונה קשה ומסביר איזה "מציאה מדהימה זאת". בקיצור unsubscribed. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר קישור לרכב שהוחזר לכביש?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הבחור הזוי 😑

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום, אני לפני רכישה של גולף ואשמח לדעת מספר דברים מאנשים שרכשו את הרכב:

הבנתי שניתן לשדרג את המערכת למסך יותר גדול (10") ומערכת שמע של הרמן קרדון רק בדגמי GTI ו LIFE PLUS 1.5 , בנוסף CARPLAY אלחוטי לא קיים במסך שמגיע כסטנדרט האם הוא אלחוטי במסגרת השדרוג, ומה העלות ?

לגבי מלאים הבנתי שאין בחודשיים הקרובים והכל מוזמן, האם יהיה מלאי זמין מאוגוסט ומעלה? או שייקח זמן עד שנתחיל לראות מלאי זמין בנמל ללא המתנות של חודשיים.

בנוסף אשמח להתרשמות שלכם בחודשים האחרונים, האם באמת מקבלים תמורה לכסף? או כמו שנאמר כאן ובעוד מקומות שאין הצדקה אמיתית לכסף, (מעניין אותי לדעת האם ארגיש שדרוג היום אני נוסע בלאון FR 2018 ) או שעליי לחפש דגמים אחרים.

תודה לעוזרים! 

עריכה אחרונה על ידי mico101
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לגבי מלאי להערכתי אין יותר מדי מה לעשות, המלאי מוגבל והביקוש גבוה לכל הגרסאות.

מה שאני עשיתי במקרה של ה GTI זה להיכנס לרשימת מלאי.

נרשמתי בחול המועד פסח - סוף מרץ ובמהלך מאי התקשרו אלי ואמרו שהגיע רכב עם הצבע והחבילה שרציתי וניתן לבצע הזמנה.

הרכב אמור להגיע במהלך החודש הנוכחי.
שהייתי בסוכנות במרץ אמרו לי שהנגלה הבאה לכל הגרסאות אמורה להיות במהלך אוגוסט.

לא בטוח אם ה carplay/android auto אלחוטי בחבילה של הרמן קרדון אבל העלות - 11,000 ש״ח.

לגבי השאלות הנוספות אני לא יודע להגיד לך בוודאות.

עריכה אחרונה על ידי Ryan OReily
  • אהבתי 1

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*תיקון והבהרה, שהתקשרו אלי אמרו לי שיש צפי להגעת הגולף (ולא כפי שכתבתי שהגיעה) 

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המענה! , אם יש מישהו שהזמין את הרכב ויכול לענות לגבי איכות הנסיעה והתמורה לכסף אודה לכם מאוד, כמו כן אם יש מי שהזמין את המערכת של הרמן ויודע להגיד אם מגיע עם קאר פליי אלחוטי (בחו"ל אני יודע בוודאות שכן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות נסיעה, והשוואה למה שאתה רגיל בסיאט, בודקים בנסיעת מבחן, יושבים ברכב, מוודאים שניתן לכוון את הכיסא לתנוחה שטובה לך, שסביבת הנהג מתאימה לך, גם מבחינת נוחות וגם מתפעול מכשירים/כפתורים/ מערכת. נוסעים 20-30 דקות בעירוני ובינעירוני ומקבלים החלטה. לא על סמך תגובות בפורום.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...