Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיי לחץ אוויר לצמיגים של tiretek ו Jaco הם באותה רמה מבחינת דיוק ואיכות ?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר על המדיי לחץ האנלוגיים של החברות הללו שיש עליהם הרבה המלצות מעולות לגביי איכות המוצר ודיוק המדידה שלהם, האם יש עדיפות מסוימת לאחת החברות הללו? האם הם מבחינת איכות ודיוק נמצאים באותה רמה? המחיר שלהם לא זול מעל 100 ₪ אבל למיטב הבנתי הם ברמה גבוהה מאוד מעל לכל המוצרים האחרים שיש בשוק. יש למישהו ניסיון עם המכשירים הללו?

אגב, איזה דגם עדיף עם הצינורית גומי או הקצר בלי הצינורית?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המוצר הזה כבר שנים רבות.
מומלץ בחום.
עדיף עד 60psi עבור דיוק רב יותר.

https://www.amazon.com/dp/B00D3M9B3Y/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_EDRDM2A619NN5DJKBBCA4391412ef9dd2538193a8e111dfdf069.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, banji man כתב:

לי יש את המוצר הזה כבר שנים רבות.
מומלץ בחום.
עדיף עד 60psi עבור דיוק רב יותר.

https://www.amazon.com/dp/B00D3M9B3Y/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_EDRDM2A619NN5DJKBBCA4391412ef9dd2538193a8e111dfdf069.jpg

יש לי בול כזה רק אנלוגי. אחלה מוצר.

עד 60 נותן לך דיוק יותר טוב ורגישות יותר טובה בטווחים שאתה צריך.

לי יותר נח להשתמש בכזה עם צינורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה למעשה ה60 psi יותר מדויק מה 100?
יש יתרונות כלשהם למכשיר עם צינורית הגומי לעומת המכשיר ״הקצר״?
ראה דוגמה של דיוק מד הלחץ בטווחים השונים.
במד הלחץ שמיועד ללחצים של עד 60psi, עבור רכב, אתה תשתמש במרכז התחום, שם הדיוק רב יותר מאשר במד לחץ עד ל100psi שבו תשתמש בתחום התחתון.

הצינורית מאפשרת גמישות נוספת גם עבור הקריאה של הלחץ וגם עבור החיבור לונטיל.f058ca0e4fe8a16654f0f8a04b89e0e5.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, much כתב:

למה למעשה ה60 psi יותר מדויק מה 100?

יש יתרונות כלשהם למכשיר עם צינורית הגומי לעומת המכשיר ״הקצר״?

כל מכשיר מדידה מכויל לממוצע דיוק כלשהו בטווח המדידה. אם הוא צריך למדוד עד 100 תהיה סטיה מעט גדולה יותר בטווחים הנמוכים, מאשר במכשיר שמכויל ומשתמש בחיישנים או מדידים שנועדו למדוד בתחום היותר רלוונטי. אין לך שום סיבה למדוד לחץ אוויר מעל 60 PSI.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה אתה בקיא בתחום של כיול ומעבדות כיול, אבל המשפט הזה ממש לא נכון:

"אם הוא צריך למדוד עד 100 תהיה סטיה מעט גדולה יותר בטווחים הנמוכים, מאשר במכשיר שמכויל ומשתמש בחיישנים או מדידים שנועדו למדוד בתחום היותר רלוונטי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...