Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה חדשה מנוע 1 ליטר - דעתכם

maz
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

לאחרונה עשיתי נסיעת מבחן על אוקטביה 1 ליטר ודי התרשמתי לטובה, הרכב יחסית זריז למנוע הקטן ונראה שהוא די מספיק לצרכים היומיומיים. אך משום מה עדיין יש לי ספקות וחששות לגביו ואני מודאג מכך שאולי זו תהייה בחירה שגויה.

לכן אני פונה לאנשי הפורום שיוכלו לייעץ ואולי לקבל חוות דעת מאנשים שכן רכשו רכב כזה וכבר נוסעים עליו כבר תקופה.

יש לציין שבשלושה שנים האחרונות נסעתי על טויוטה קורולה ודי התאכזבתי מחווית הנהיגה שלה, נכון הרכב אמין ולא יפתיע אותך אבל זה המחיר שמשלמים על אמינות אני חושב ולחילופין. מעבר לכך שלדעתי איכות החומרים ותמורה למחיר שמקבלים בסקודה יותר גבוהה.

דבר נוסף, אני כרגע ללא רכב ולכן אצטרך לרכוש בקרוב. מנועי ה 1.5 לא יגיעו לפחות עד אפריל.

אז אשמח לדעתכם 

תודה מראש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר פה סקירה ממש לאחרונה וקיבל תשבוחות רבות, אני הייתי ותר סקפטי עד שהיום בבוקר נכנסתי לאוקטביה 1.0 החדשה שהשכן שלי קיבל בדיוק אתמול, יצאתי ממנה עם פה פעור, הנסיעה לא היתה ארוכה מדי אבל היא בהחלט הרגישה לי כאילו אין מנוע 1 ליטר מלפנים אלא יש מנוע הרבה יותר גדול, הסלון מרשים, המרווח עצום, היא בהחלט מרגישה כמו רכב הרבה יותר יקר ממה שהיא עולה. 

כמו שנאמר מעלי למנוע אין מחלות ידועות, הם שורדים את השנים יפה, לפי ההתרשמות שלי מחברים פה בפורום נראה שלפחות כרגע בעיות הגיר הרובוטי זניחות ברכבים החדשים ואולי אולי בעיית הגירים סוף סוף נשארה מאחור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, maz כתב:

@Roycohen1979 ,תודה. היכן אני יכול למצוא את הסקירה?

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3555/מבחנים/סקודה-אוקטביה-במבחן---סול-מינור-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Roycohen1979 כתב:

ה סקירה ממש לאחרונה וקיבל תשבוחות רבות, אני הייתי ותר סקפטי עד שהיום בבוקר נכנסתי לאוקטביה 1.0 החדשה שהשכן שלי קיבל בדיוק את

היי MAZ , לאחר הרבה בדיקות והרבה התלבטויות החלטתי שאני קונה את השקודה אוקטביה אבל ה 1.5 כי בראש ה 1.0 נתפס אצלי כמנוע חלש ( אולי אני טועה ) אבל אני אוהב ללכת  על בטוח אז עשיתי הזמנה עם 1.5 . אם תרצה עוד מידע תוכל לפנות בפרטי בכיף או כאן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@liberfarb, סביר להניח שהייתי מזמין גם את ה 1.5 אבל מכיוון שכרגע אני ללא רכב ומנועי ה 1.5 צפויים להגיע רק לקראת אפריל אין לי הרבה ברירות. משום מה, למרות שעשיתי נסיעת מבחן על הרכב הזה עדיין מנקר בי איזשהו חשש על המנוע הזה. זו שהסיבה שאני מחפש אנשים עם קצת קילומטרים על הרכב שיוכלו לתת לי פידבק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, maz כתב:

@liberfarb, סביר להניח שהייתי מזמין גם את ה 1.5 אבל מכיוון שכרגע אני ללא רכב ומנועי ה 1.5 צפויים להגיע רק לקראת אפריל אין לי הרבה ברירות. משום מה, למרות שעשיתי נסיעת מבחן על הרכב הזה עדיין מנקר בי איזשהו חשש על המנוע הזה. זו שהסיבה שאני מחפש אנשים עם קצת קילומטרים על הרכב שיוכלו לתת לי פידבק 

מי שיזמין רכב חדש עם מנוע 1.5 נכון להיום הוא יקבל את הרכב רק באוגוסט ( אני בינהם ) . אם אתה רוצה אתה יכול להכנס לקבוצה של האוקטביות mk4 ולא מעט אנשים קיבלו את הרכב עם מנוע 1.0 . הראשונים לקבל את הרכב עם מנוע 1.5 רק ב 25.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, maz כתב:

אתה לא תמצא אנשים כאלו כי הרכב רק נמסר.

המנוע מספיק ותיק ולא נחשב בעייתי, רץ בהרבה דגמים של הקונצרן שנמכרים בארץ - פולו, פאביה, T קרוס, ארונה, איביזה, קארוק, קאמיק, סקאלה, אוקטביה וכנראה גם גולף ולאון (לא סגור על זה למען האמת).

מה מחשיד אותך במנוע בדיוק?

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, dorsht כתב:

אתה לא תמצא אנשים כאלו כי הרכב רק נמסר.

המנוע מספיק ותיק ולא נחשב בעייתי, רץ בהרבה דגמים של הקונצרן שנמכרים בארץ - פולו, פאביה, T קרוס, ארונה, איביזה, קארוק, קאמיק, סקאלה, אוקטביה וכנראה גם גולף ולאון (לא סגור על זה למען האמת).

מה מחשיד אותך במנוע בדיוק?

החשד הראשוני שעולה זה איך מנוע ליטר יכול לסחוב מרכב כזה כולל משקל של נוסעים. מעבר לכך אני קורא מלא תגובות של אנשים על בעיות אמינות ותקלות אפילו ברכבים חדשים של היצרן. 

אז מצד אחד, אם לוקחים מנוע 1 ליטר שעובד בלחץ גבוה פלוס גיר עם היסטוריה לא מרשימה אתה לא בטוח אם הבחירה שאתה עושה היא נכונה.

מצד שני, עשיתי נסיעת מבחן, ווואלה נהניתי מכל רגע , לעומת הקורולה שהייתי איתה שלוש שנים אחרונות  והרכב אנמי לחלוטין. 

אז המצב כרגע מבחינתי הוא חוסר ודאות וכרגע מה שאני מחפש הוא לקבל פידבק מאנשים שכבר נוסעים על הרכב הזה תקופה מסוימת ויכולים לתת את חוות דעתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא.

הרכב משווק בארץ מעט מאוד זמן וחוות דעת ארוכת טווח טרם התגבשה.

המנוע לא נחשב בעייתי, הוא רץ כבר כמה שנים טובות בדגמים שונים של הקונצרן.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, maz כתב:

החשד הראשוני שעולה זה איך מנוע ליטר יכול לסחוב מרכב כזה כולל משקל של נוסעים. מעבר לכך אני קורא מלא תגובות של אנשים על בעיות אמינות ותקלות אפילו ברכבים חדשים של היצרן. 

אז מצד אחד, אם לוקחים מנוע 1 ליטר שעובד בלחץ גבוה פלוס גיר עם היסטוריה לא מרשימה אתה לא בטוח אם הבחירה שאתה עושה היא נכונה.

מצד שני, עשיתי נסיעת מבחן, ווואלה נהניתי מכל רגע , לעומת הקורולה שהייתי איתה שלוש שנים אחרונות  והרכב אנמי לחלוטין. 

אז המצב כרגע מבחינתי הוא חוסר ודאות וכרגע מה שאני מחפש הוא לקבל פידבק מאנשים שכבר נוסעים על הרכב הזה תקופה מסוימת ויכולים לתת את חוות דעתם.

אתה מוזמן להצטרף לקבוצת טלגרם של אנשים שקנו את האוקטביה החדשה MK4 ושם אתה יכול לשאול לגבי חוות דעת על הרכב אם זה אמינות , נוחות וכל שאר הירקות ... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, liberfarb כתב:

אתה מוזמן להצטרף לקבוצת טלגרם של אנשים שקנו את האוקטביה החדשה MK4 ושם אתה יכול לשאול לגבי חוות דעת על הרכב אם זה אמינות , נוחות וכל שאר הירקות ... 

מעולה , תודה אנסה את זה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם זה שיש לך ספקות אני לא חושב שכדאי לך לקחת מנוע ליטר אלא 1.5 גם אם זה דורש המתנה. היה לי לא מזמן ליטר באיביזה שאתה מתלהב ממנו בחודשים הראשונים אך לאחר מכן אתה מרגיש שהוא חלש וכיום אני עם לאון 1.5 שזה עולם אחר. מה דם באוקטביה עם מרכב כבד ואם אתה מסיע אנשים אז בכלל 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, diller כתב:

עצם זה שיש לך ספקות אני לא חושב שכדאי לך לקחת מנוע ליטר אלא 1.5 גם אם זה דורש המתנה. היה לי לא מזמן ליטר באיביזה שאתה מתלהב ממנו בחודשים הראשונים אך לאחר מכן אתה מרגיש שהוא חלש וכיום אני עם לאון 1.5 שזה עולם אחר. מה דם באוקטביה עם מרכב כבד ואם אתה מסיע אנשים אז בכלל 

גם אני חושב כמוך . מנוע ליטר לרכב כזה כבד לא מספיק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...