Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בנוגע לתקלת זיהום אוויר ב-C4 2011

Golf_91
שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי הרכב שבכותרת (C4 2011 אוט' מנוע 1600, 120 כ"ס) ואשמח לקבל ייעוץ.

כאשר רכשתי את הרכב, הייתה בו תקלה (הבעלים הקודם יידע אותי עליה במעמד הרכישה) הקשורה לזיהום אוויר.
בעקבות התקלה נדלקת נורית "תקלת מנוע" ועל המסך כתוב "Engine Fault".

ניגשתי למוסך "גבע" בתל אביב. מוסך מאוד מוכר ומומלץ בפורום, שגם לי אישית יש ניסיון טוב עמו.

במוסך נקבע שיש להחליף את הממיר הקטליטי. נתתי את אישורי, הממיר הוחלף, וחזרתי עם הרכב הביתה.

לאחר יומיים, למרבה האכזבה, הנורה נדלקה שוב.
המוסכניק ראה ששוב מדובר באותה התקלה, והחליט שיש להחליף שוב את הממיר. שאלתי אותו האם יכול להיות שמדובר ברכיב אחר, אולי חיישן? אך הוא קבע בנחרצות שהתקלה יכולה לנבוע רק מן הממיר הקטליטי.

אז הוחלף שוב הממיר (ייאמר לזכותם שלא חויבתי בתשלום). שאלתי אותו האם הוא חושב שזה יפתור את התקלה, והוא אמר שהוא מקווה שכן. לקחתי את הרכב לביתי.

נחשו מה? למחרת הנורה נדלקה שוב.

זה הזמן להדגיש: אין לי שום תלונות לחבר'ה במוסך, אני משוכנע שכוונותיהם היו טובות והם פעלו כפי שראו לנכון. אבל אני לא יכול שלא להרגיש שלא קיבלתי את המענה המקצועי שציפיתי לו.

הערה: שני הממירים שהותקנו הינם חליפיים, ולא מקוריים.

ובשלב זה אני פונה אליכם.

1. האם למישהו יש ניסיון קודם עם תקלה מסוג זה? אם כן אשמח לעצה מלומדת.

2. מה לדעתכם עליי לעשות כעת? האם לחזור שוב ל-"גבע" או שאולי כדאי לגשת למוסך מורשה?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תקלת יעילות ממיר די נפוצה וקלה יחסית לאיבחון. יתכן והאיבחון היה מוטעה. מאחר והיה יסוד לחשוב שהחלק שהורכב פגום נעשה ניסיון נוסף. 

פות״ש מוזמן לבדיקה ותיקון פעם נוספת וכמובן שבמידה ויתגלה טעות באיבחון יזוכה בגין החלפת הממיר שלא לצורך. 

• אהבתי 2

מוסך גבע -איבחון תקלות ע"י טכנאי מומחה פיג'ו-סיטרואן ללא תשלום

אתר הבית שלנו | פייסבוק | שרשור חוות דעת ב-CarsForum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, מוסך גבע כתב:

תקלת יעילות ממיר די נפוצה וקלה יחסית לאיבחון. יתכן והאיבחון היה מוטעה. מאחר והיה יסוד לחשוב שהחלק שהורכב פגום נעשה ניסיון נוסף. 

פות״ש מוזמן לבדיקה ותיקון פעם נוספת וכמובן שבמידה ויתגלה טעות באיבחון יזוכה בגין החלפת הממיר שלא לצורך. 

תודה רבה על ההתייחסות :)
אין ספק שמגיעה לכם הערכה רבה.
שלחתי הודעה בפרטי לצורך תיאום הגעה נוספת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...