Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לעצור קילופי לכה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בכמה מקומות ברכב קילופי לכה שרק הולכים וגדלים(מצורפים תמונות לדוגמא), אני מודע לכך שרק צביעה מחדש זה הפיתרון הסופי אבל מעוניין לדעת אם יש דרך לעצור את הקילופי לכה האלה ולמנוע את גדילתם.

ניסיתי עם נייר ליטוש רטוב 2000 + פוליש - לא עזר,

אשמח לעזרה, 

ק2.jpeg

ק1.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת מה שכתבתי? הורדת הלכה דומה לאין צבע מעל הרכב. (לכה מחזיקה ושומרת על הצבע)

אוטם צבע לא יכול לעזור, מלבד ציפוי ננו (יישארו כתמים) או ציפוי לכה מחדש. או מה שרשמתי למעלה. (כנס לשרשור שהוספתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת טכנולוגיה שמיישמים לכה מחדש מעל הקילופי לכה הקיימים. 

יש עלים הרבה דיונים כאן, חלק משעשו שם לא יצאו מרוצים (נשארים כתמים גלויים לעין) חלק אומרים שהם השתפרו.

לא ניסיתי אז אין לי מושג היכן הם עומדים היום מבחינת רמת עבודה. (מאמין שעברו תהליך של למידה והפקת לקחים)

יש אפשרות כמו שאמרתי לעשות שכבת לכה (אצל פחח) מעל הקיימת. שוב זה רק למניעה, כי מבחינת אסתטית 

גם יראו את הקילופי לכה, היתרון שהם יהיו מכוסים מתחת ללכה החדשה. 

זה נגרם אגב עקב רכב לא מתוחזק שנשטף במוכני שטיפה כל חייו. זאת הסיבה שזאת אחת הנקודות שאני מקפיד

ברכישת רכבים יד שנייה. (רואה את זה לפני) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין שמטריד אותי- הרכב בן 11 ועבר צביעה לא איכותית בעבר, כי אצלי הוא נמצא שלוש שנים ומעולם לא נשטף במכונות אלא רק ידנית עם מוצרים איכותיים ולמרות הכל הלכה התחילה להתקלף לפני כשנה בכמה מקומות...

אני חושב ששמש חזקה(הרכב נמצא בחניה לא מקורה)+ צבע לא איכותי = קילופים בעתיד.

זה מאכזב כי השקעתי בחומרים איכותיים וזה לא מנע מזה לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט מטריד ולא נעים לחיות עם רכב בצורה כזו, למי שאסתטיקה חשובה. במידה וזה לא כשל בצביעה (היו מקרים)

זה נובע מתחזוקה לא נהותה לאורך שנים. רכב חייב לעבור טיפולי דיטיילינג אחת לתקופה, ציפוי נונו או לכל הפחות אוטם צבע

שטיפה ידנית (מכונות גורסות את הלכה לאט לאט) מטליות למניעת שחיקה בניגוב, תכשירם מתאים. בסופו של דבר כל זה חוזר אליך

באופן של רכב שמור, ומחיר שוק יותר גבוה. (על הטויוטה שלי שהיא בת 20 קפצו עליה כמה חברים כאן וגם מעבר לכאן)

תנסה לפנות לחברה שמתמחה בשחזור לכה, שמה מה הם אומרים (המחירים לא זולים) ותחזור לכאן שנוכל להמליץ הלאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה.

גם אני סובל מאותה בעיה, ברצוני רק לעצור את התופעה אם זה אפשרי (כדי שלא יגיע לחלודה או משהו אחר גרוע יותר..) לא ממש אכפת לי שישאר רושם של הקילוף למטה.

הוזכרו לעיל כמה מוצרים, אשמח לפירוט/שם ואפ' לינק לרכישה.

יש לי החומר הזה, זה יכול לעזור?

27b391d644dd1032d380628a74504875.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לבצע פוליש עדין כדי לגרד את הלכה העודפת, ולאחר מכן לצבעו את הרכב בשכבת לכה מעל הפגמים.

זה לךא אידאלי או מושלם, אך מונע במעת את התפשטות הקילופים, וגם נותן מראה עדיף. העניין שחייבים פיסטולה 

כדי לקבל משטח בפיזור אחיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...