Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סילבי- Silverado 1500 2.7

AK21

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז סילבי נלקחה סופסוף אתמול לתיקון.

החברה שץבצע את התיקון התחייבה בטלפון לפול סייז טראק. אתמול הבחור מתקשר אליי ומתנצל שעדיין אין להם אחד זמין כי הם בדיוק בהחזרות של רכבים שתוקנו וזה יכול לקחת עוד איזה יום יומיים. שאלתי מה יש אזה הוא ענה בהתנצלות Mustang  5.0 .

טוב, אם חייב..

20210319_151635.jpg

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.2.2021 בשעה 06:12, בנצי כתב:

הרכב נראה נהדר.
אני גם חושב שהראם מאוד נוח ברמה של פרייבט, ב1500, אצלי ב3500/2500 מתלי עלים מאחור מספקים נסיעה די קופצנית.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

בשבי (לפחות בגרסה האחרונה שנמכרת בישראל) נוח זה מושג יחסי, הרכב קופצני כשהוא לא עמוס ומעבר על במפרים חייב להיות בנסיעה איטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבי (לפחות בגרסה האחרונה שנמכרת בישראל) נוח זה מושג יחסי, הרכב קופצני כשהוא לא עמוס ומעבר על במפרים חייב להיות בנסיעה איטית.
אל תשכח שבישראל משווקת הגרסא הגדולה, רכב עבודה טהור.

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עידכון 15,000 מייל:

סילבי עברה טיפול שני(שמן, פילטר רוטציה של הגלגלים).

עד כה פשוט תענוג. קשה להבין איך המקומיים כל כך מכורים לחיות מהסוג הזה אבל עכשיו אני לגמרי יכול להגיד איך חייתי קודם?!

סיבוב בחנויות DIY והעמסה של דברים גדולים/כבדים-אין בעיה.

אופנוע בארגז בסופש אדרנלין-יש.

צריך לגרור טריילר-בכייף.

לקחת את המשפחה לטיול ארוך  עם ציוד?תעמיס.

הרכב באופן לא מפתיע מאוד מרווח בפנים. יש המון מקום לנהג ולנוסעים ובאמת שאני לא יכול להצביע על משהו שאני ממש לא מרוצה ממנו.אני נוסע המון ומבחינת נוחות זה הרכב הכי נוח שחוויתי אותו לתקופה ביי פאר. נכון שיש רכבים יותר "מגהצים" , יותר מפנקים וכה אבל ההרגשה של המרווח פשוט עולם אחר. משהו בתפיסה משתנה עם רכב מהסוג הזה.

20210610_121231.jpg

20210607_182112.jpg

20210331_072728.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה צריך להעמיס את האופנוע ולבוא לפה לביקור, יש לנו אחלה פארקים לרכיבה.

כיף לקרוא את העדכונים שלך, טנדר זה רכב הגיוני, מאוד הגיוני. אם הייתי יכול לבחור רכב אחד זה ככל הנראה היה טנדר.

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי צריך לבקר. גם אתה מוזמן , הרי גם ככה חצי מקליפורניה נוהרת לטקסס.

וגם לי יוצא לחשוב שאם עכשיו אני צריך רכב אחד לכל החיים(כאן) הבחירה תהיה טנדר חד משמעית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עידכון קטן:

סילבי כבר עם 45אלף מייל ולאחרונה אני נוסע קצת(ממש קצת) פחות. באזור 30אלף מייל- בחורף האחרון הגיר התחיל להראות attitude עם פעולה קצת מצבנת בהנעה קרה בעיקר בין הראשון לשני אבל זה די חלף מעצמו ואני נוטה לייחס את זה לימים היותר קרים. מעבר לזה שום בעיות, הכל פיקס. 

הרכב ממש נוח ומאפשר לתפור מרחקים ארוכים ללא שום בעיות או תלונות מהגב יחד עם יכולת מרשימה לסחוב בערך כל דבר שאני יכול לחשוב עליו/רוצה לסחוב.   לאחרונה, לצערי אני לא מוצא את הזמן להשתמש ביכולות של סילבי לשינוע האופנוע לרכיבות שטח ולכן הפתרון ההגיוני שחשבתי עליו הוא: משהו שיוכל לשבת על המשבצת של ספק הריגוש מצד אחד אבל יהיה יותר זמין וידרוש פחות התארגנות מצד שני  ולכן הוזמנה BRZ  ובמקביל אני מחפש GR86 ואצטרך ל"התפשר" על מה שיגיע קודם. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2022 בשעה 22:37, AK21 כתב:

ולכן הוזמנה BRZ  ובמקביל אני מחפש GR86 ואצטרך ל"התפשר" על מה שיגיע קודם.

צרות של אמריקאים:D
תתחדש!

• רעיון טוב! 1

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אז סילבי הוחלפה עם 91 אלף מיילים אחרי 3 שנים שהיו סה"כ טובות.

התקלות  שהיו בזמן הזה:

1. שסתום איסוף עודפים שהפסיק לעבוד לאחר האחריות- 500 דולר אצל הדילר. למרות שאמרתי שיש TSB לא היו מוכנים לקחת על עצמם. אחרי כמה חודשים GMהודיעו על ריקול ושלחו מכתב שהודיע שאני זכאי להחזר מלא והדילר שלח צק אחרי כשבועיים.

2.ממיר קטליטי שהקפיץ תקלה שנעלמה מעצמה אחרי החלפת פילטר אוויר.

הנסיעה הייתה בעיקר בין עירונית במהירויות גבוהות והמנוע הזה התגלה כפחות חסכוני ממה שהוצהר, בטח בתוואי נסיעה כזה. יותר מזה, ראם עם 5.7 המי היה נותן תוצאה דומה אם לא טובה יותר אפילו , אז כשחושבים על זה-חצי מנוע, 3/4 ביצועים באותה כמות דלק-לא מדהים.

יחד עם זאת המנוע חזק ולמרות ארבע הצילינדרים מזיז את העסק לא רע.

20240124_105018.jpg

20240124_104936.jpg

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...