Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סילבי- Silverado 1500 2.7

AK21

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה מצויין! 

לאבי יש f350 ואני פשוט מאוהב ברכב... זה כבר הדגם השני שהוא רוכש (האחרון היה ב2017). לצערי אין לי רישיון ג אז לא יצא לי לנהוג בו, אבל תחושת הכוח מורגשת טוב טוב גם לנוסע. הוא נוח מאד לדעתי ומבחינת מראה יש בו משהו גרוטסקי, מרשים ויפה בו-זמנית. 

כמובן שאם אבי לא היה בא מתחום הבניה הוא כנראה לא היה רוכש אותו, למרות שאם תשאל אותו עכשיו הוא כנראה ימשיך איתו גם אם יפסיק לעבוד.

תתחדש! 

עריכה אחרונה על ידי Gal Atun

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכותרת ואמרתי לעצמי מי המשוגע שרוכש בארץ את הדגם הזה שעם כל המסים יהיה יקר יותר מדגמי HD. עכשיו אני מבין כמובן שבסך הכל הפכת לאמריקאי מהשורה :-).

אלו רכבים שהם לא כוס התה שלי, אני מעדיף כמה שיותר קרוב לקרקע, אבל יצא לי לנהוג בכמה בהמות כאלו ואני בהחלט מבין את האפיל שלהם, אמריקה במלוא מובן המילה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, AK21 כתב:

התחלתי מ" מי בכלל צריך את זה" כשהגעתי לכאן, המשיך עם" נחמד כל הקטע הזה .." ואז הגיע ל : " אני צריך אחד כזה"

ראשית, תתחדש!

אשמח אם תרחיב על איך הגעת תובנה שאתה צריך את זה :-)

בזמנו, היה לי מנהל אמריקאי והיה לו תפלץ כזה (מנוע V8) - המנוע בהחלט נחמד, אבל בסופו של דבר מדובר במשאית, ומשאיות לא עושות לי את זה. יש שם אופציות כל-כך-הרבה-יותר-מעניינות לחובב הרכב המצוי שבאמת לא כל כך מבין למה "אתה חייב את זה"?

• אהבתי 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני עונה במקומו, אבל גם משאיות הם רכבים, וגם אותן אפשר "לחבב" (מלשון חובב רכב). 🙂

אגב, גם אני לא מתחבר לתפלצות הללו (למרות שתמיד אשמח לנהוג בכל דבר, החל מלמבורגיני וכלה בסקאניה), אבל אני חושב שאפשר להבין את המשיכה שלהן. זה בדיוק כמו שכתבת- "לך" זה לא עושה את זה. אגב, כשעוד @oryo היה פעיל פה, הוא הראה את הצד השני של חובבי הרכב באמריקה, הנמוך (קרוב לקרקע).

To each his own ...

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ch2856 כתב:

קראתי את הכותרת ואמרתי לעצמי מי המשוגע שרוכש בארץ את הדגם הזה שעם כל המסים יהיה יקר יותר מדגמי HD. עכשיו אני מבין כמובן שבסך הכל הפכת לאמריקאי מהשורה :-).

קבלנים שמקבלים על זה יותר החזר מס מאשר על טויוטה היילקס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, GR8Day כתב:

כבר יש לך מצבור נשק קטן בבית? לא? אין דבר, זה השלב הבא... 😜

ברור שיש לו !

ה TEXAS EDITION מגיעה במיוחד עם מגירה ענקית נסתרת לכל הארסנל שיש לו בבית :mm_tongue

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות שבחרתי ברכב מהסוג הזה:

1.אני נוסע לא מעט ובעיקר על כבישים מהירים ישרים כמו סרגל.הנוחות של רכב מהסוג הזה היא ברמה אחרת.

2.הרכב הזה יכול לעשות הכל פחות או יותר. הוא יכול להוביל משפחה בבטחה ובנוחות ולסחוב קמפר לטיול, הוא יכול להוביל ציוד לעבודה וDIY , הוא סוחב צעצועים מושלם. יש לי אופנוע שטח שצריך לשנע לשטחי רכיבה ויש לי אגם כ20 דקות מהבית ואופנוע ים כבר נמצא בויישליסט.

אני גם מאוד אוהב להיות כמה שקרוב לקרקע ברכב אבל באופי הנסיעה שלי ובסביבת העבודה שלי זה פשוט לא עושה שכל. זה לא נוח וזה לא פרקטי (וזה לא באמת כייף בכבישים שאני נוסע בהם בד"כ)לתפור 25-30 אלף מייל בשנה על רכב ספורט.  רכב לסופשים יש גם כן בווישליסט ואני מאמין שבשנה הקרובה יצטרף לחבורה (אם כי אין לי מושג איפה לחנות/לאחסן אותו כרגע).

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, menir1 כתב:

בזמנו, היה לי מנהל אמריקאי והיה לו תפלץ כזה (מנוע V8) - המנוע בהחלט נחמד, אבל בסופו של דבר מדובר במשאית, ומשאיות לא עושות לי את זה. יש שם אופציות כל-כך-הרבה-יותר-מעניינות לחובב הרכב המצוי שבאמת לא כל כך מבין למה "אתה חייב את זה"?

צ'מע, גם למשאית שעושה 0-100 באיזור 7 שניות - יש אופי משלה, וגם בזה מוצאים את הכיף (כל אחד ומה שהוא אוהב :-) )

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, איציק נ. כתב:

ברור שיש לו !

ה TEXAS EDITION מגיעה במיוחד עם מגירה ענקית נסתרת לכל הארסנל שיש לו בבית :mm_tongue

נשק עדיין אין, אני לא בדיוק מבין את הטירוף שיש כאן סביב זה. זה פשוט לא עושה לי את זה כרגע. כנראה השירות בצה"ל עשה וי על ההתלהבות מנשק.אם יקרה או לא בעתיד?אולי.

מה שכן, קטע מצחיק כשהעברתי את כל הדברים מהמאזדה לסילברדו הבחור שמכר את הרכב ועשה את כל תהליך המסירה שאל אותי אם לא שכחתי כלום, נגיד אקדח שאנשים נוטים לשכוח בתא הכפפות. בנסיעת מבחן כשבדקתי את המושב האמצעי שמתקפל למשענת יד הוא הראה לי שיש תא אחסון ננעל בתחתית שכמובן מושלם לאחסון נשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה, עד שלא תנהגו על סילבי המשתוללת, לא תבינו למה זה כל כך ממכר. אין לי הרבה ניסיון עם רכבי ספורט, אבל תנסו לחשוב לבד;

כ 450 כ"ס בסטוק עם פאקינג  120 קג"מ על 3.5 טון. הרכב קרוזר מעולה ומגהץ אוטוסטראדות מצטיין. מאיץ כמו מלאך המוות ובולם יחסית ממש מהר גם כשהוא עמוס.

לא יודע כמה הוא עושה מאפס למאה, אבל זה ממש, אבל ממש מהר.

למי שיש את החניה המתאימה עם הכבישים המתאימים-תענוג. גם בארץ לא כל כך יקר לרכישה, קצת צמא לסולר אבל מי שמזדכה על מעמ, ובלו, זה כואב טיפה פחות, רק טיפה...(;-

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...