Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סילבי- Silverado 1500 2.7

AK21

פוסטים מומלצים

תתחדש נראה מעולה. אני חושב שהחירה שלך נכונה אפשר לקחת אותו לטיולים בשטח ולסחוב איתו ציוד בלי לחשוב בכלל על בעיית מקום.

אפשר לעבוד איתו ועוד. השאלה , איך האמינות שלו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אישית אני לא מכיר את המנוע הקטן מספיק טוב בשביל להעיד על האמינות ממקור ראשון אבל אני יכול לדבר על הסילברדו/סיירה בכלליות,
הכחול הגדול שמכרתי היה שנת 96 עם 280k מייל, מנוע וגיר מקוריים והכל עבד כמו שצריך.
יש לי 2005 2500 דיזל עם כמעט 400k מייל וגם שם למעט בעיית חשמל שנוצרה בגלל תדלוק של בנזין הכל עובד מצויין, תחזוקה שוטפת וזהו בערך, בשנתיים האחרונות הדבר היחידי שהצריך החלפה היה צינור לרדיאטור החימום, החלק עלה לי 27 דולר, החלפתי לבד.
יש לי גם סיירה 2004 בנזין עם 300k מייל ומנוע 6.0.
והGM החדש ביותר הוא שנת 2012 והוא גם הוותיק ביותר אצלי כרגע, כמעט 4 שנים אצלי, כלום הוצאות למעט השוטף.

אני מאמין שGM יודעים מה קהל היעד ועדיין לא שמעתי על בעיות עם המנועים הקטנים שלהם. 693aa467376ae6fe85ee23bbc4b1d522.jpg

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 3

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אמינות קשה להגיד כרגע. המנוע הזה הוא משנת הדגם 2019  (הושק בסוף 2018) ככה שהוא יחסית חדש אבל יחד עם זאת עד כה לא דווחו יותר מידי תקלות. היה ריקול בגלל צמת חשמל שהותקנה לא נכון בדגמים הראשונים ויש כרגע TSB  למשאבת המים (חשמלית) שבחלק מהרכבים יכולה להיכשל עקב מודול חשמלי תקול. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי שצברתי כמה מיילים וירח הדבש כמעט נגמר, הגיע הזמן לעדכן:

קודם כל הרכב פשוט משתלב טוב בנוף ומרגיש בבית ובסביבת המחיה הטבעית שלו.

נוחות- שידרוג גדול. מרחב המחיה+ המושבים הנוחים יותר+ הגודל הפיזי שגורם לאחרים לראות אותי לפני שהם מחליטים פשוט לפנות עלי, גורמים לנסיעה שלי לעבור בצורה הרבה יותר נעימה ופחות אינטנסיבית. הרצון וגם הצורך שלי להפגיש את הדוושה עם הרצפה כמעט ולא קיים  כי מצד אחד עקיפות  נעשות בקלילות ומצד שני הרכב לא באמת מתגמל על לחיצות לא מבחינת דרמה ווקאלית מעבר לשריקת טורבו, ובטח לא מבחינת ניהוג.

הנהיגה באופן כללי שונה מאוד מהמאזדה(דא) ולמען האמת מכל רכב אחר שהוא לא פיקאפ. אם נשווה לשאר הפיקאפס המתלים קשים יחסית לפורד ולRAM במצב לא מועמס ( לתחושתי פורד הכי רך, RAM- מושלם וסילברדו הכי קשה) .

מנוע גיר- שילוב מעולה סה"כ. המנוע מאוד גמיש ומספק המון כוח בסל"ד נמוך הגיר יכול להיות קצת יותר חלק וקצת יותר מהיר אבל עד כה לי אין תלונות בכלל(אם כי יש ברשת דיווחים על העברות מאוד גסות ומכות פה ושם). אני גם לא גורר כרגע שום דבר ביום יום וברוב הזמן פרופיל העבודה הכי "קשה" הוא כאשר יש אופנוע שטח מועמס על הארגז( סד"ג של 150 ק"ג עם כל הציוד).לא משהו שהרכב יתרגש ממנו בכלל.

צריכת הדלק הממוצעת ע"פ מחשב עד כה -20 מיילים לגלון- לא רע אבל קצת מתחת לנתון הרשמי.

מבחינת אבזור- האיבזור בLT די נדיב ביחס לשאר אבל עדיין מדובר בגרסה די בסיסית. מה שבעיקר חסר לי זה בקרת סטייה מנתיב. המערכת הזאת פשוט מדהימה וכאשר מתרגלים אליה קשה לחזור אחורה, במיוחד ברכב ארוך כמו הסילברדו. 

איכשהו במקרה יצא  שהשתמשתי כבר 3 פעמים בייעוד העיקרי של רכב מהסוג הזה(pick up) בשינוע דברים גדולים /כבדים/עם צורה מוזרה שלא נכנסים לביואיק  ומה אגיד, החיוך הדבילי לא ירד -"הנה זה למה אני צריך טראק" :)

בקרוב:

1.שטיפה טובה, פלסטלינה ויישום של אוטם. מחכה לשילוב של מזג אוויר מתאים וחשק לשטוף את הבהמה הזאת.

2. כיסוי מתקפל לארגז.

1390033072_Silverado6.thumb.jpeg.8cf51657d1a7c3043c1f0a7c49e99604.jpeg803726650_Silverado5.thumb.jpeg.98987af5c55ce1f4580555499ef17a50.jpeg1307745255_Silverado4.thumb.jpeg.0d9bcd1207bf152af2eca1fe819d3f42.jpeg

• אהבתי 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה נהדר.
אני גם חושב שהראם מאוד נוח ברמה של פרייבט, ב1500, אצלי ב3500/2500 מתלי עלים מאחור מספקים נסיעה די קופצנית.

• אהבתי 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.1.2021 בשעה 00:03, AK21 כתב:

ועד אנשים בחליפות שהעדיפו את הטראק על S class או דומיו. 

But Why?? 
תתחדש על המפלצת,בהחלט חוויה :) 

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

But Why?? 
תתחדש על המפלצת,בהחלט חוויה [emoji4] 
יש לי S class ויש לי טנדר, למזלי אני יכול להחזיק מספר רכבים, אם הייתי צריך לצמצם רוב הסיכויים שהייתי רוכש F250 פלטינום על חשבון המרצדס.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, בנצי כתב:

יש לי S class ויש לי טנדר, למזלי אני יכול להחזיק מספר רכבים, אם הייתי צריך לצמצם רוב הסיכויים שהייתי רוכש F250 פלטינום על חשבון המרצדס.

מעניין מאוד 
הS קלאס לא מפנקת יותר בכמה רמות?
מניח שבעיקר קשה לי עם הגודל הזה בראש כי אני רגיל לסביבה עירונית ולא לשטחים העצומים בניכר.

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי עם כמה שהs מפנקת אתה כנראה לא תגרור את הסירה/קמפר/side by side /יו ניים איט שלך איתו. מצד שני, ברמות הגימור הגבוהות(king ranch ומעלה בפורד) אתה מקבל המון אבזור ופיצ'רים שהופכים את מה שנראה על פניו כרכב עבודה לרכב מאוד! מפנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, תן לי בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת שמירה על נתיב, תוסיף לזה מסאג' למושבים עם חימום וקירור, קנית אותי.

גם בצריכת הדלק אין הבדל מהותי, הממוצע שלי במרצדס עומד על 18.6 מייל לגלון, עם הדודג' אני רואה קצת מעל ה17.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הביטוח מכסה נכון?
בפעם האחרונה שתפס אותי ברד כזה הייתי באמצע נסיעה עם קאמרו SS פתוחה, עשיתי פרסה וחניתי מתחת למחלף איזה חצי שעה

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביטוח יכסה . צריך להגיע ביום שני לבחינה של שמאי ואז נראה מה הלאה. מבאס ברכב חדש אבל  סה לה וי.. לפחות זה לא תפס אותי באמצע נסיעה.

אהה גם הגג של הבית הלך קפוט על הדרך😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצלם את הגג, אני סקרן.

אני מתמודד עם הרבה תביעות ביטוח אחרי הרוחות שהיו לנו פה לפני כמה שבועות.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...