Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סילבי- Silverado 1500 2.7

AK21

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, vadim6385 כתב:

קבלנים שמקבלים על זה יותר החזר מס מאשר על טויוטה היילקס.

זה לדגמי HD, לדגם 1500 משקל כולל של פחות מ-3.5 טון אז הוא כמו היילקס מבחינת מיסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היילקס לא טוב, תוציא היילקס, פאנק אותה ב HD...

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תתחדש! על אף חיבתי הברורה לרכבים ספורטיביים, אני ממש רואה את עצמי קונה תפלץ כזה בהמשך. גם כחברה בע"מ אזדכה על חלק מהעלויות, גם יעזור בעסק וגם בבית.

סיבוב שעשיתי על הסילברדו החזק לא יוצא מהראש, קשה לתפוס איך הדבר הזה נוסע.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, AK21 כתב:

נשק עדיין אין, אני לא בדיוק מבין את הטירוף שיש כאן סביב זה. זה פשוט לא עושה לי את זה כרגע. כנראה השירות בצה"ל עשה וי על ההתלהבות מנשק.אם יקרה או לא בעתיד?אולי.

מה שכן, קטע מצחיק כשהעברתי את כל הדברים מהמאזדה לסילברדו הבחור שמכר את הרכב ועשה את כל תהליך המסירה שאל אותי אם לא שכחתי כלום, נגיד אקדח שאנשים נוטים לשכוח בתא הכפפות. בנסיעת מבחן כשבדקתי את המושב האמצעי שמתקפל למשענת יד הוא הראה לי שיש תא אחסון ננעל בתחתית שכמובן מושלם לאחסון נשק.

משהו כזה? 😂

עריכה אחרונה על ידי Drx
  • מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב מצויין.

בדצמבר 2019 חיפשתי טנדר חדש ובחרתי בראם 3500, ב2020 נרכש גם 2500.

אישית קצת קשה לי לוותר על הS class לטובת טנדר למרות שהF250 פלטינום מגיע עם מסאג' במושבים.

טנדר זה רכב עם הרבה היגיון, אני אמנם צריך הרבה טנדרים לעסק אבל תמיד יהיה לי אחד מחוץ לבית והרבה פעמים אני אבחר בו לנסיעות היומיומית כי זה כייף.

לגבי ה"הכי גדול", הדודג' הישן שלי נועל צמיגים 42.5 והמתלים מגביהים אותו 6 אינטש נוספים, על הגג יש מנשא תאורה שמביא את הגובה הכולל ל9 פיט, וכל זה זז עם קצת יותר מ650 כ"ס והרבה מומנט. 2dd7d0537f906f8a0ec7dc5d13471826.jpg58c46d3c587af7f6ed0cb624ded8eb62.jpg4527f45dd29e4449a91097240809bdb4.jpg

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

• אהבתי 4
  • מעניין 1

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שזה מגיע עם סולם חשמלי ??

בנצי קנה את הדגם היוקרתי שמגיע מהדילר ישירות עם מקסיקני בילד-אין בקבינה האחורית והוא מרים אותו לקבינה וחולץ לו נעליים שלא ילכלך את הריפוד... 

• מצחיק 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Drx כתב:

משהו כזה? 😂

הקטע המצחיק בסרטון הזה (מלבד העובדה שחלק מהכלים שם אוטומטיים אז הם עדיין לא חוקיים בעליל) זה שאם הוא היה שואל אותו "זה הכול ?" ואז הוא היה שולף לו אולר קפיצי מהכיס אז השוטר היה עוצר אותו :-)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית גם אני מאוד אוהב לנהוג קרוב לכביש. אבל...

טיילתי בארה"ב למשך שבועיים עם יוקון XL. אחרי בערך 10 דקות הבנתי למה אנשים שם כל כך אוהבים את המפלצות האלו.

מאוד נוח לנסיעות ארוכות עם משפחה, ציוד וכו' וחזק באופן לא פרופורציונלי לגודל. לא מרגיש מהיר, מרגיש חזק.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אני חושב שיש דרך ביניים. אחד החלומות הכי גדולים שלי זה כזה:

https://stateofspeed.com/wp-content/uploads/2019/03/DSC_7472.jpg

קודם כל 4X2, מונמך במקצת אבל לא בהגזמה, וכמובן עם גלגלים נורמליים ולא 22", מסוג החביב על Pimps. אני ספציפית אוהב את הדור הזה, אבל יש כמובן חדשים ו"מודרניים" יותר. אחד היתרונות של הדורות הישנים זה שהגודל שלהם לא מוגזם לחלוטין כמו המשאיות הנוכחיות. נדמה לי שאפילו היילקס עובר בגודלו טנדר אמריקאי קלאסי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם "ההתנפחות" אבל זה תקף לכל עולם הרכב ולא רק לטנדרים. 

בקשר לגובה, אני מבסוט עם הגובה בסטוק. לא חושב להנמיך (למרות שיכול לעזור בטעינה ופריקה של האופנוע) ובטח שלא להגביה. באופן כללי,  אוהב את הרכבים שלי סטוק ולא אוהב כל כך "שיפורים" ושיפצורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמפלצות האלה כבר מחושמלות.

מנועים חשמליים של 600-1000 כ"ס...

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב ראיתי עוד שימוש לטנדרים האמריקאים.

חלקם נוסעים עם נגררים של סמיטריילים וכנראה נועדו לסחוב משקלים קטנים עם נפח גדול - יצא לי לראות סילברדו שסחב נגרר עם קונטיינר.

• מעניין 1
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...