Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת דירה בפעם הראשונה.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, yor2 כתב:

שטר החוב נראה בסדר. 

אני חושב שהפעלת שטר חוב דורש תהליך משפטי.

בקשר לעורך דין זה החלטה שלך. אין חובה אלך.

הוא מיצג תמשכיר

האם שטר החוב באמת כולל הליך שכזה?

לגבי העורך דין, המשכירה מבקשת שנעשה הכל דרך עורך דינה,

אין מחוייבות מצידי, אך בטח לעורך דינה יש אינטרס לתת יותר ללקוח שלו (היא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטר חוב מפעילים בהוצעה לפועל.

לפי מה שאני יודע.

זה שהיא רוצה לחתום אצל עורך דין זה בסדר.

אבל הוא שלה מיצג אותה לחן אני כותב שיקול דעתך.

אבל אם היא עשה רושם טוב. אולי כדאי חצי חצי.

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון הקצר שלי כשוכר:

1. כשאני וזוגתי שעברנו לגור ביחד פתחנו חשבון פפר על שמה (מקבלים 2 פנקסי צ'קים בפתיחה), העברנו לשם כסף כל חודש ומהחשבון הזה שילמנו שכירות והוצאות משותפות.

מצד שני יש את הסיכון שהחבר לא יפקיד כסף והכל ייפול עליך, חייב לדאוג שבחשבון הזה יש תמיד מספיק כסף ב 1 לחודש,  אחרת הצ'קים יחזרו ואתה ממש לא רוצה להגיע למצב הזה.

2. על חוזה שכתב עורך דין לא הייתי חותם בחיים בלי להתייעץ עם מישהו שמבין בזה, סעיפים שיכולים להראות תמימים ונורמאליים יכולים דווקא להיות דרקוניים ולבוא לרעתך,

בדירה הנוכחית שלי בעל הבית הביא חוזה שכתב העורך דין שלו, היו שם סעיפים כמו חובת צביעת את כל הדירה בעזיבה, בלי קשר למצב של כל קיר,איסור לאנשים אחרים להיות בבית בזמן שאני לא שם, זורקים אותי מהדירה תוך 5 ימים במקרה ששכירות לא שולמה תוך 5 ימים חזר בלי הודעה מוקדמת (שנינו את זה לתוך 3 ימים מרגע שהוא מודיע לי שהתשלום לא עבר).

דיברנו עם המשכיר על כל הסעיפים הבעייתיים, עשינו כמה טיוטות עד שהגענו לחוזה ששנינו מסכימים עליו וחתמנו בלי שהיה צורך בעו"ד, אנחנו כבר שנתיים בדירה ובדרך לחוזה לשנה השלישית והוא מרוצה עד הגג, אין בעיות עם התשלומים ושומרים לו על הדירה כאילו היא שלנו.

חוזה זה לא תורה משמיים ולכן צריך לעשות שינויים בסעיפים בעייתים, אם המשכיר/ה או העו"ד לא מוכן לדבר על זה אז תחפש דירה אחרת.

3. אל תחתום על צ'ק בלי לציין עליו סכום בחיים, כותבים עליו את השם של המשכיר/ה + "למוטב בלבד" +  "צ'ק ביטחון" והסכום (3-5 חודשי שכירות, לדירה חדשה אולי יותר), הדבר היחיד שנשאר פתוח זה התאריך, בחוזה צריך להיות כתוב מהם המקרים (הפרות חוזה) בהם המשכיר יוכל לפדות את צ'ק הביטחון (עוד סיבה למה חשוב להבין טוב טוב את החוזה).

בצ'קים של השכירות ממלאים את כל השדות (+ למוטב בלבד) ובתאריך רושמים 1 לחודש של כל חודש.

עריכה אחרונה על ידי ishayk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטר חוב מפעילים רק בהוצאה לפועל. לרוב חותמים עליו גם ערבים. הייתי מסתכל בעין לא יפה על משכיר שמנסה להפיל עלי הוצאות משפטיות שלו. זה עורך דין שלו ולא שלי.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי פה מתמצא בחוזה השכירות שאדע לשלוח לו בפרטי ויוכל בזמנו לעבור עליו?

החוזה יכתב על ידי עורך הדין של המשכירה ללא עלות מצידנו, לטענתה מדובר בחוזה שכירות סטנדרטי.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Aviv943 כתב:

הייתי אומר שזה קצת חוצפה שבעל הדירה מבקש שתתשתף איתו בעלות עורך הדין שלו. הוא הרי מייצג אותו בלבד

זה בוטל, הוא ישלם על העורך דין שלו, יכתוב חוזה ויעביר אליי לבדיקה, לאחר מכן נחתום במידה והכל יהיה טוב,

כמובן שאת החוזה אעביר לאנשים פה/אחרים לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BDI זה לגיטימי.

אם לא היו לך החזרות שיקים/ הלוואות שלא נפרעו/ חובות לרשויות, אין לך מה לחשוש מזה.

תן לו. שיתפרע על זה :-) .

• אהבתי 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...