Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום מסירות - 2020

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת עצוב לראות שהרכב שנחשב לטוב ביותר בקטגוריה שלו ללא עוררין מכר פחות יחידות מאשר פרארי. מדבר על ההונדה סיוויק טייפ R כמובן. היבואן של הונדה בנפילה חופשית עם המותג הזה והוא חייב לעשות חשבון נפש עמוק איך הוא הגיע למצב שמותג יפני כל כך חזק ו״אמין״ כמו שישראלים אוהבים מנפק כאלו מספרים פאתטיים לאורך כל הקטגוריות.

לעומת זאת כיף לראות את המספרים של הברז, בשביל רכב מהסוג הזה שדורש לא מעט פשרות הוא מכר מצויין מה שמבטיח שהדור החדש יגיע לפה ונקבל תמיכה של רכב ידני הנעה אחורית לעוד כמה שנים טובות. 

קופרה ו GTI כצפוי שולטות וישלטו בקטגוריה הזה כל עוד היא קיימת, ובסכ״ה בצדק, הרבה כוח, פרקטיות ואבזור, ללא פשרות רציניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפחות "מאיר" מאפשרים לרכוש את ה-TypeR. יבואנים אחרים, פשוט לא מביאים ולא מאפשרים אפילו הזמנה מיוחדת.

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירות הצ'בקים משפחתיות שאני אוהב :): (יפה כמה מותגי יוקרה מוכרים)

1 . פוקלסווגן גולף, מכרה 930

2 . סיאט לאון, מ. 837

3 . מרצדס קלאס A, מ. 609

4. הונדה סיוויק , מ. 537

6. מאזדה 3 , מ. 524

7. אודי A3, מ.251

8. ב.מ.וו סדרה 1 , מ. 196

9. קיה סיד , מ. 162

10. יונדאי i30, מ. 113

11. פורד פוקוס  מ. 109

מצב הפורד פשוט עצוב, לאון ועוד הישנה מכרה כמעט פי 8 יותר ממנה, נראה שהחדשה תגרום לה לKO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להשוות. פורד נכנסה רק באמצע השנה לשוק. זאת ועוד, פורד בין המותגים שחלה עלייה במכירות השנה (8 אחוז).  מאזדה אהובתך רק 524?? זו הבעיה.

https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/r1xgqtlAw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס מכרה 476 רכבים ומבחינתי זה לא עקרוני אם זה האקטיב או ה st line שניהם הצבק לחצי שנה ראשונה .זה סדר גודל של כל ההצבקים .העיתונות קיבלה יפה את הפוקוס וממשיכה לפרגן לה חבל שבפורום יש מי שדואג לפגוע בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה עולה כ20K יותר.

@YLKLN

לא אמרתי שום דבר שהוא לא מציאותי, אתה יכול לבדוק אותי מתי ואיפה שתרצה, מעולם לא המצאתי דבר וממש לא מחפש לפגוע בה (אני בטוח ב99.9% שזה מופנה אלי), קודם כל אני בעצמי מחזיק אחת, אם אפגע בה זה יכול לפגוע גם במכירה שלי העתידית, אך מה לעשות יש לה חסרונות וכל אחד שמתעניין צריך לדעת מהם לפני שהוא רץ לזרוק 130K ש"ח על רכב שרצים לשבח אך מסתירים את המגרעות שלו שרק מי שחי איתם כל יום ויש לו אומץ יכול להעיד, כי גם זו האמת, הרכב רחוק שנות אור משלימות, ןיש לו מגרעות שהן הכי חמורות בקטגוריה, וזו עובדה.

אך בואו בבקשה לא נסטה מהנושא

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

המאזדה עולה כ20K יותר.

@YLKLN

לא אמרתי שום דבר שהוא לא מציאותי, אתה יכול לבדוק אותי מתי ואיפה שתרצה, מעולם לא המצאתי דבר וממש לא מחפש לפגוע בה (אני בטוח ב99.9% שזה מופנה אלי), קודם כל אני בעצמי מחזיק אחת, אם אפגע בה זה יכול לפגוע גם במכירה שלי העתידית, אך מה לעשות יש לה חסרונות וכל אחד שמתעניין צריך לדעת מהם לפני שהוא רץ לזרוק 130K ש"ח על רכב שרצים לשבח אך מסתירים את המגרעות שלו שרק מי שחי איתם כל יום ויש לו אומץ יכול להעיד, כי גם זו האמת, הרכב רחוק שנות אור משלימות, ןיש לו מגרעות שהן הכי חמורות בקטגוריה, וזו עובדה.

"שרצים לשבח אך מסתירים את המגרעות שלו שרק מי שחי איתם כל יום ויש לו אומץ יכול להעיד". על מה אתה מדבר?מי מסתיר ומה? קצת רצינות חבר'ה, יש בפורום הזה מספר לא מבוטל של בעלי פוקוס החדשה, כולם משבחים!! אז מי שמשתדל,ובאופן עקבי מיום לאחר הרכישה,  לתאר תמיד את הצד השלילי הוא האמיץ והמשבחים הם פחדנים?? קצת מתינות, צניעות וסבלנות למי שחושב אחרת (שבמקרה הזה הם הרוב!!). 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אף רכב מושלם היום וגם לא היה, של אף יצרן ואף דגם. ישנם דגמים מוצלחים יותר וישנם פחות או "הרבה פחות" .

קהל הרוכשים שוקל דברים באופן אינדיבידואלי ולא תמיד רציונלי - כמאמר של חבר "אני קונה את האוטו של כולם"  (השאלה תמיד הייתה מי זה כולם) 

המזדה והפורד כבודם במקומם. רק בעליהם של כלי הרכב האלה יוכלו להעיד, וגם זה מנקודת מבט סובייקטיבית. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, wildlands2019 כתב:

המאזדה עולה כ20K יותר.

@YLKLN

בתור אחד שרכש לאחרונה את הפוקוס st line, קראתי את התגובות שלך לרכב וחששתי לקנות . היה נראה שאתה מאוד מתוסכל מהרכישה. לבסוף הבנתי שהרוב פה באמת משבחים את הרכב ואני חייב לציין שהרכב מדהים! אחד מיותר מהנים לנהיגה ואני אחרי לא מעט רכבים. אולי הבעיות לרכב שלך ספציפית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שידעת לברור את "הקש מהתבן" (=את האמת מתוך המון קשקושים).תתחדש! אתה הולך להנות מהרכב (נשמע שכבר התחלת). איזה צבע נרכש?

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1199 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...