Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט אם לקנות את פוקוס st line או לחכות לסיאט לאון החדשה

Aviv19
שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני רגע לפני קניית רכב ומתלבט אם לקנות את הst . עשיתי נסיעת מבחן על הדגם הגדול יותר והייתה חווית נהיגה טובה. אם יש פה אנשים שקנו את הרכב ויכולים להמליץ או להיפך. או אם מישהו יודע משהו על הלאון החדשה ומתי היא מגיעה לארץ ובאיזה גירסאות.

אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הדגם הזה ודי ממליץ,

בגדול הרכב מנוע מצויין חזק וחלק, שקט, מזגן מהכי חזקים שיצא לי להשתמש, נוח ומרווח (אפילו הייתי אומר שהוא אחד הכי מרווחים בטווח המחירים האלה, ל3 נוסעים מאחורה בכלל אין מה להתלונן), מאוד מהנה לנהיגה וכאן לא חושב שיש במחיר הזה רכב שנספק יותר כיף מהפוקוס St-Line, מערכת סאונד מקורית לא רעה בכלל יחסית,

תא מטען לא רע ונראה גדול יותר מה341 ליטרים המוצהרים,

יחסית חסכוני לרכב עם 182 כ"ס, בגדול הצריכה נעה סביב ה12 ק"מ לליטר +-, במדוייק הצריכה שקיבלתי בינתיים היתה בין 11.2 - 14.2, תלוי איך ואיפה אתה נוסע, היתה לי עם אחת צריכה מטורפת של כ8 לליטר, אך כנראה שהיה משהו בדלק כי מאז זה כבר לא חזר, ואני כבר על 7000 ק"מ,

דברים שצריך לדעת:

איכות חומרים טובה לקטגוריה בעיקר בכל מה שבא במגע עם הנהג, 

איכות ההרכבה לא מהכי גבוהות, לפעמים יש רעש של זמזומים פה ושם, לא משהו בלתי נסבל, אך קיים וקורה לפעמים על כבישים לא סלולים היטב, מה שכן עם הזמן כבר מתחילים לא לשים לב אליהם,

מנוע ה3 צל' חלק ולא מורגש בכלל למעט רעידות ממש קלות שמופיעות בשיוט סביב ה90-100 קמ"ש שגם זה לא קורה תמיד, זו תופעה שהרבה כבר חוו אותה, כך שאם תקנה את הרכב תדע שהיא קיימת ואתה יכול להיתקל בה, שוב, לא משהו הסטירי אפילו יש כאלה שבכלל לא ירגישו כמו אשתי למשל שאין לה מושג על מה אני מדבר.

לגבי הלאון, הלאון היא מכונית טובה מבית טובה, לא יודע אם זה משהו שישתנה בעתיד, אך נכון לכרגע היא גם הרבה יותר סחירה מהפוקוס (נכון ליוצאת, שוב לא יודע איך זה ישפיע על הפוקוס החדשה), 

המינוס היחידי שצריך לקחת בחשבון זה הDSG, במידה ואתה נוסע לא מעט והגיר לא יעשה בעיות אלא רק החלפת מצמדים אז הקניה תהיה טובה כי אני מאמין שהליאון תהיה גם הרבה יותר חסכונית כך שעלות המצמדים תתקזז ממחיר הדלק,

וכמו שאני יודע הגיר הזה השתפר מאוד, והיום התקלות הרבה פחות נפוצות מהעבר, למרות זאת אני הייתי מעדיף גיר פלנטרי רגיל לטווח ארוך, אם אתה מתכנו להחזיק את הרכב 3 שנים בערך אז לא חושב שזה ישנה כל כך,

לגבי המחיר ורמות האבזור, זה כבר קשה לי לענות, אשאיר לאחרים שיש להם מידע כלשהו לגבי זה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון החדשה שכמובן אין לא לי ולא לאף אחד אחר כאן, אני מניח, נסיון איתה, זוכה להתלהבות מסיבית אצל אלו שכן התנסו בנהיגה בה. התנהגות הכביש, נוחות, מרחב פנים ומטען, איבזור וגם עיצוב עברו לטענתם אפגרייד רציני יחסית לדגם הנוכחי. אלא שאף אחד לא יודע מתי תגיע, מה יהיה מחירה ובכל מקרה סביר שיהיה לזה האחרון קושי להתחרות במחיר המאוד אטרקטיבי של הפוקוס. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן השוואתי שערכו במגזין  topgear    https://www.topgear.com/car-news/twin-test-ford-focus-vs-seat-leon

השורה התחתונה מבחינתם העדפה קלה לפוקוס בהתנהגות כביש ובתפעול הבקרות השונות שלא דרך המסך בלבד בלאון.

הם העדיפו את זה הפשוט של פוקוס.

Anyway, however brilliant these two ordinary cars are, we can pick one from the other without much hesitation. That’s the Focus. It’s a bit more fun, and its dash is a lot less annoying. We’ll just have to pass on the Seat’s flash-dash showroom appeal and “Audi’s diffusion range” soundbyte.

בשקלול המחיר האטרקטיבי והאבזור העשיר בהחלט  הפוקוס קניה טובה מאוד .

עריכה אחרונה על ידי YLKLN
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

המינוס היחידי שצריך לקחת בחשבון זה הDSG, במידה ואתה נוסע לא מעט והגיר לא יעשה בעיות אלא רק החלפת מצמדים

הבנתי שמערכת ה-Mild Hybrid החדשה אמורה לשפר את העניין, מפני שהמנוע החשמלי עוזר בתחילת התנועה ממצב עמידה ומוריד מעט עומס מהמצמדים

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wildlands2019 כתב:

אני קניתי את הדגם הזה ודי ממליץ,

בגדול הרכב מנוע מצויין חזק וחלק, שקט, מזגן מהכי חזקים שיצא לי להשתמש, נוח ומרווח (אפילו הייתי אומר שהוא אחד הכי מרווחים בטווח המחירים האלה, ל3 נוסעים מאחורה בכלל אין מה להתלונן), מאוד מהנה לנהיגה וכאן לא חושב שיש במחיר הזה רכב שנספק יותר כיף מהפוקוס St-Line, מערכת סאונד מקורית לא רעה בכלל יחסית,

תא מטען לא רע ונראה גדול יותר מה341 ליטרים המוצהרים,

יחסית חסכוני לרכב עם 182 כ"ס, בגדול הצריכה נעה סביב ה12 ק"מ לליטר +-, במדוייק הצריכה שקיבלתי בינתיים היתה בין 11.2 - 14.2, תלוי איך ואיפה אתה נוסע, היתה לי עם אחת צריכה מטורפת של כ8 לליטר, אך כנראה שהיה משהו בדלק כי מאז זה כבר לא חזר, ואני כבר על 7000 ק"מ,

דברים שצריך לדעת:

איכות חומרים טובה לקטגוריה בעיקר בכל מה שבא במגע עם הנהג, 

איכות ההרכבה לא מהכי גבוהות, לפעמים יש רעש של זמזומים פה ושם, לא משהו בלתי נסבל, אך קיים וקורה לפעמים על כבישים לא סלולים היטב, מה שכן עם הזמן כבר מתחילים לא לשים לב אליהם,

מנוע ה3 צל' חלק ולא מורגש בכלל למעט רעידות ממש קלות שמופיעות בשיוט סביב ה90-100 קמ"ש שגם זה לא קורה תמיד, זו תופעה שהרבה כבר חוו אותה, כך שאם תקנה את הרכב תדע שהיא קיימת ואתה יכול להיתקל בה, שוב, לא משהו הסטירי אפילו יש כאלה שבכלל לא ירגישו כמו אשתי למשל שאין לה מושג על מה אני מדבר.

לגבי הלאון, הלאון היא מכונית טובה מבית טובה, לא יודע אם זה משהו שישתנה בעתיד, אך נכון לכרגע היא גם הרבה יותר סחירה מהפוקוס (נכון ליוצאת, שוב לא יודע איך זה ישפיע על הפוקוס החדשה), 

המינוס היחידי שצריך לקחת בחשבון זה הDSG, במידה ואתה נוסע לא מעט והגיר לא יעשה בעיות אלא רק החלפת מצמדים אז הקניה תהיה טובה כי אני מאמין שהליאון תהיה גם הרבה יותר חסכונית כך שעלות המצמדים תתקזז ממחיר הדלק,

וכמו שאני יודע הגיר הזה השתפר מאוד, והיום התקלות הרבה פחות נפוצות מהעבר, למרות זאת אני הייתי מעדיף גיר פלנטרי רגיל לטווח ארוך, אם אתה מתכנו להחזיק את הרכב 3 שנים בערך אז לא חושב שזה ישנה כל כך,

לגבי המחיר ורמות האבזור, זה כבר קשה לי לענות, אשאיר לאחרים שיש להם מידע כלשהו לגבי זה.

מבחינת נראות הפוקוס יפה יותר לטעמי וגם הנהיגה מהנה, כמו שאמרת הבעיה  זה בגלל החיסכון הדלק והמכירה שבו הלאון לוקחת ובגלל זה אני עדיין מתלבט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...