Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר לניקוי פנסים מאליאקספרסס

שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יש לי יונדאי גטס ויש לי פנס אחד מקדימה קצת צהבהב ורציתי להתייעץ איתכם על חומר שמנקה פנסים/מחדש מאליאקספרסס מה שניסתם כמובן ועובד 

ראיתי שיש את הפוליש עם נייר זכוכית אבל זה עבודה אני מחפש משהו יותר קליל ופשוט תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סט של שני מגבונים של חברת WURTH, אתה פשוט עובר עם הראשון ואז עובר עם השני וזה מחדש את הפנס. עולה 25 שח בערך.

לא ניסיתי אבל הבנתי מלקוחות שזה עובד, או לפחות מספיק בשביל טסט. אני לא חושב שיש משהו טוב יותר מקיט רגיל של חידוש פנסים.

מאיפה אתה?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להעלות תמונה של הפנס באור יום?

לא חייב מכונה כדי ללטש את הפנס, אפשר גם ידנית. (בצורה נכונה)

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Adani כתב:

אתה יכול להעלות תמונה של הפנס באור יום?

לא חייב מכונה כדי ללטש את הפנס, אפשר גם ידנית. (בצורה נכונה)

הנה התמוננ

20201122_071202.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהעכירות בחלק העליון היא מבחוץ? (אם אתה לא בטוח, תרטיב את הפנס. אם זה נעלם כשהוא רטוב אז זה מבחוץ)

אני מצרף לך מדריך מצוין לחידוש הפנסים, הוא מסביר שם הכל. תראה איך הוא עושה את זה ידנית בלי הרבה מאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Adani כתב:

אתה בטוח שהעכירות בחלק העליון היא מבחוץ? (אם אתה לא בטוח, תרטיב את הפנס. אם זה נעלם כשהוא רטוב אז זה מבחוץ)

אני מצרף לך מדריך מצוין לחידוש הפנסים, הוא מסביר שם הכל. תראה איך הוא עושה את זה ידנית בלי הרבה מאמץ.

כן היא מבחוץ מאיפה אני קונה את כול החלקים שלו ? 

ראיתי את זה מאלי אקספרסס זה אותו עיקרון נראלי מה אתה אומר?

₪ 15.53  30%OFF | לשיקום פנס ערכת פנס חידוש צמיג סוכן ערכת רכב פנס משופץ סוכן פנס ערכת תיקון
https://a.aliexpress.com/_B16jsb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בסדר גמור, אמנם פחות איכותי מלקנות בנפרד אבל זה יחסוך לך התעסקות וכסף אז זה יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה בצורה נכונה (כמו מה ששלחתי) לא ייהרס כלום. נהפוך הוא, דווקא עם מכונה הסיכוי לעשות נזק גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שצריך לעשות זה לנקות את הפנס לפני ולייבש אחרכך לקחת תנייר שיוף הראשון להרטיב תפנס עם מים ותוך כדאי לשייף שסיימתי לעבור לנייר השני ואחרכך לשלישי הכול עם מים תוך כדאי

שסיימתי לעבור לחומר החום הזה ואז בסוף לקנות ולעבור עם החומר האחרון 

ככה זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיט ששלחת אתה מתחיל עם הנייר הגס ועולה בהדרגה לעדין, בתנועות כמו שמוסבר בסרטון ובהרטבה תמידית. (לא לפחד להרטיב הרבה זה חשוב)

אחר כך אתה מנקה את הפנס טוב, רצוי עם אלכוהול. מורח פוליש, מחכה כמה דקות שצריך ומנגב. סביר להניח שתצטרך לעשות את השלב הזה כמה פעמים.

אחר כך אתה עובר שוב עם אלכוהול, מחכה שיתייבש, ואז עובר בעדינות עם הספוג עם החומר של הUV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע להגיד לפי זמן, תלוי כמה מהר אתה עובד, בגודל ובמצב של הפנס וכו׳, נסה לראות בסרטון מתי הוא עוצר ותבין. עם הבינוני צריך לעשות קצת יותר מהאחרים.

אם אתה לא בטוח אתה יכול לעשות קצת זמן ואם תחשוב שיש צורך תוכל לחזור על השיוף שוב אחרי שתסיים עם העדין.

תשים לב, הסתכלתי שוב על הקישור ששלחת והדירוג של המוכר מאוד נמוך, אולי עדיף להזמין ממישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...