Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במכוני טסטים ניתן לרכוש אביזרים(מגבים,פסים זוהרים,מספר רישוי חדש)שלא במסגרת הטסט השנתי?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כלומר אני יכול לגשת לשם סתם בלי הרכב ולרכוש מהם אביזרים כמו בכל חנות חלפים רגילה?או שהם מוכרים רק ללקוחות שנכשלו אצלם במעמד הטסט?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה שעניינה אותי מכיוון שאני צריך בדיוק להחליף זוג מגבים והמכון קרוב לי לבית, אבל אם המחירים שם באמת גבוהים יותר מהחנויות חלפים אז זה לא רלוונטי.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אפשרי בהחלט.

רצוי? כנראה שפחות.

כמו שאמרו מעליי יקר שם בהרבה מכל חנות חלפים "בכאילו" או תחנות דלק שתמצא באיזור תעשייה.

לדעתי לגבי מספר רישוי זה המקום היחיד, אך אני לא בטוח לגבי זה ויש סיכוי טוב שאני טועה.

בשורות טובות.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שכבר עדיף אוטו-דיפו.

אבל מה יותר פשוט מלקנות זוג מגבים ב50 ש"ח בתחנת דלק?
יותר מזה - אתה יכול גם להזמין מאיביי\עלי יגיע לקראת הגשמים בדיוק :)

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למגבים, נורות או אפוד זוהר, אין לך שום סיב הגיונית לרכוש משם.

לגבי מס' רישוי: אתה חייב להשאיר את הישן שם. אישית לא מכיר מישהו שהלך על דעת עצמו להחליף ל"ז, בדר"כ מחכים לטסט.

כאלו שגנבו להם לוחית או שנפלה להם לוחית זה כבר סיפור אחר. המכון בדר"כ מבקש טופס מהמשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחיות זיהוי אפשר לעשות במקום שמייצר שלטים ולוחיות, ויש לו רישיון הטבעה.
מציגים רישיון רכב וזה הכל.
פסים זוהרים בחנות חלפים.

אם אתה  רוצה מגבים איכותיים יותר תזמין מאיביי אנגליה.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, למכוני הרישוי אסור למכור אביזרים לרכבים שלא במסגרת המבחן התקופתי וזאת ע"פ הנחיה של משרד התחבורה.

רק לוחית רישוי ניתן לרכוש וזאת תמורת הלוחית הישנה(שתושמד) או אישור משטרתי על אבדן.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 21.10.2020 בשעה 13:54, amosbmw כתב:

לוחיות זיהוי אפשר לעשות במקום שמייצר שלטים ולוחיות, ויש לו רישיון הטבעה.
מציגים רישיון רכב וזה הכל.
פסים זוהרים בחנות חלפים.

אם אתה  רוצה מגבים איכותיים יותר תזמין מאיביי אנגליה.

עמוס, במקום/מפעל שמייצר שלטים ולוחיות(לא מכון רישוי)אתה בטוח שאין צורך להגיע עם הרכב פיזית/ להביא את המספר הפגום ע״מ לרכוש מספר חדש? מספיק רק להציג רשיון רכב ות״ז המוכחים שאכן הרכב בבעלותי וזהו?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה מספר פעמים, לאחרונה לפני כחודשיים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, much כתב:

במקום/מפעל שמייצר שלטים ולוחיות(לא מכון רישוי)אתה בטוח שאין צורך להגיע עם הרכב פיזית/ להביא את המספר הפגום ע״מ לרכוש מספר חדש?

תלוי. יש עסקים שיעשו לוחית בלי שתצטרך להחזיר את הישנות ובלי להופיע עם הרכב ויש שיסרבו בטענה שזה לא חוקי וחייבים את שני הדברים הנ"ל.

יש לי נסיון עם שני הסוגים. 

מחיר - זהה פחות או יותר בכל מקום, 50-60 ש"ח ללוחית רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, much כתב:

עמוס, במקום/מפעל שמייצר שלטים ולוחיות(לא מכון רישוי)אתה בטוח שאין צורך להגיע עם הרכב פיזית/ להביא את המספר הפגום ע״מ לרכוש מספר חדש? מספיק רק להציג רשיון רכב ות״ז המוכחים שאכן הרכב בבעלותי וזהו?

רכתי לוחות רישוי במקום בשם ח.י.ב.ח. שלטים באזה"ת תלפיות בי-ם בזמנו. רצו רק רישיון רכב ות"ז של בעל הרכב, שהגיעו אל המקום בעזרת קרוב משפחה. אני או הרכב לא נכחנו שמה. לעומת זאת במקום בשם "הצב" באזור, הם לא הסכימו להנפיק ללא שאביא את הלוחיות הישנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...