Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אין דו-כיוונית שלהם שעומדת בתקציב, הרגילות עולות סביב 50-75$.
יש את ddpai mini one או את ddpai mini3 באיכות צילום טובה יותר.
יש גם דגם שנקרא Mola N3 אבל הוא חדש יחסית ואין כ"כ הרבה ביקורות.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 23.5.2020 בשעה 23:36, FiS כתב:

יש מצלמה באליאקספרס Junsun s590 עם מצלמה אחורית, אין לי ניסיון איתה אבל יש עליה ביקורות טובות.

יש לה wifi והיא מבוססת על קבל.

גם אני נתקלתי בה, אבל לא מצאתי שום סירטון השוואתי בינה לבין דגמים אחרים.

על פניו הנתונים על הנייר נראים מעולים (קבלים במקום סוללה, רזולוציה 4K, קצב דגימה עד 60FPS ב 1080P, חיישן סוני, כולל WIFI, זווית צילום 170 מעלות...).
בסירטונים על הרשת (ממה שאפשר להוציא באיכות יוטיוב וכאלה) היא נראית מרשימה לא פחות.
https://www.youtube.com/watch?v=QJJb8ZzCzHg

מישהו קנה ויכול לספר ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך מצלמה קדמית ואחורית להתקין ברכב ליסינג.

חשבתי ללכת על שני dpai לא יקרים, מגיעים עם זכרון מובנה ותופסים מעט מאוד מקום.

הבעיה שזה אוקטביה ונראה לי שהחיבור מצת עובד כל הזמן. יש חיבור קדמי וגם אחורי. המלצות?

להתקין רק משהו עם תושבת וואקום בגלל שזה ליסינג?? אחרי שלוש שנים אם זה יעבוד לא אכפת לי להחזיר את הרכב עם המצלמות.

ברכב השני הפרטי מותקנת a129 duo רק שצריך לסדר את התושבת למצלמה האחורית, תכנון נוראי וכבל עבה נורא. יוצר בעיה קשה ברכב חמש דלתות, במיוחד שאי אפשר להדביק על השמשה האחורית כי יש עליה מדבקה נגד שמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, KipodYam כתב:

להתקין רק משהו עם תושבת וואקום בגלל שזה ליסינג?? אחרי שלוש שנים אם זה יעבוד לא אכפת לי להחזיר את הרכב עם המצלמות.

דבק, בד"כ הם באים עם חוט שמשיכה שלו תוציא את כל הדבק.

היה והחוט לא קיים או נקרע באמצע, אתה עובר עם סקרייפר 2 דקות וסיימת. לא יישאר דבק.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצלמות שמגיע איתן באריזה מדבקה אנטיסטטית שמדביקים אותה לשמשה ועליה מדביקים את תושבת המצלמה.

ביום שתרצה להסיר את המצלמה אתה פשוט מקלף בקלות את המדבקה האנטי סטטית ואחר כך כבר תדאג לדבק דו-צדדי חדש לתושבת.

או שיש אופציה לתושבת שמתלבשת על המראה הקדמית אם שה מתאפשר

61pDLeO5MFL._AC_SL1067_.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זרוע למראה היא תלוית רכב.

בולוסטר הייתה לי כמו בתמונה, הייתה מצוינת, עברה ל-3 הקודמת הייתה בסדר.

ל-3 החדשה כבר לא התאימה, הזרוע שתופסת את המראה לשמשה קצרה מדי, החלפתי זרוע לכזו:

41SMQ65GtIL.jpg

וגם זה סופר-צמוד ככה שהמראה לא זזה בחופשיות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.7.2020 בשעה 18:03, FiS כתב:

למי שמעוניין, אפשר לרכוש את ה70mai A800,
יוצא 412 ש"ח כולל המצלמה האחורית ומשלוח, אמורים לשלוח את המצלמה בסביבות ספטמבר.
https://www.indiegogo.com/projects/70mai-a800-dual-vision-4k-dash-cam-for-24h-guard/x/24249467#/

מישהו יודע לחשב עלות סופית כולל מסים ומשלוח?

בתאריך 29.7.2020 בשעה 14:51, FiS כתב:

כל חשמלאי רכב פשוט באזור שלך ידע לעשות את העבודה.

כמה אמורה לעלות עבודה כזו אצל חשמלאי רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא 405 ש"ח כולל משלוח, לגבי המיסים - ביקשתי שיצהירו שערך חבילה נמוך מ-75$, נראה מה יהיה עם זה. 
אם החבילה תיתפס במכס צריך להוסיף עוד 17% מס.

המחיר סביב 150-250 ש"ח, לא עבודה מסובכת מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, קצת הלכתי לאיבוד בשרשור. אני מחפש מצלמת דרך דו-כיוונית עם חיבור וויפי. אם יש אחת שמסוגלת לזהות התנגשויות ברכב גם כאשר הוא לא פעיל ולהקליט אותן זה בכלל להיט.

בסוכנות סיטרואן המליצו לי על מצלמת FR300 של PROOF במחיר שנראה לי קצת אסטרונומי (1800 אחרי הנחה).

למישהו יש המלצה לדגם מוצלח שלא יידפק בגלל החום הישראלי?

היתה לי מצלמה דו כיוונית + וויפי של Provision דגם PR2600 והיא היתה פשוט נוראית: החיבור דרך הוויפי גרם לאתחול מחדש של הגדרות המצלמה, נסיעה בשעות הצהריים גררה אף היא לאתחול מחדש. שתי נסיעות על חשבוני מבאר שבע לכפר סבא (!!!) שבהן המוצר הוחלף לחלוטין לא פתרו את הבעיות.

מחפש מוצר בטוח שיחסוך לי את כאבי הראש האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים אותי איך תמיד מנסים לדחוף דברים יקרים (באיכות ירודה) בסוכנות ואיך אנשים מתפתים בכלל לשאול על זה בסוכנות במקום לחפש בגוגל.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Tal Barami כתב:

היי, קצת הלכתי לאיבוד בשרשור. אני מחפש מצלמת דרך דו-כיוונית עם חיבור וויפי. אם יש אחת שמסוגלת לזהות התנגשויות ברכב גם כאשר הוא לא פעיל ולהקליט אותן זה בכלל להיט.

בסוכנות סיטרואן המליצו לי על מצלמת FR300 של PROOF במחיר שנראה לי קצת אסטרונומי (1800 אחרי הנחה).

למישהו יש המלצה לדגם מוצלח שלא יידפק בגלל החום הישראלי?

היתה לי מצלמה דו כיוונית + וויפי של Provision דגם PR2600 והיא היתה פשוט נוראית: החיבור דרך הוויפי גרם לאתחול מחדש של הגדרות המצלמה, נסיעה בשעות הצהריים גררה אף היא לאתחול מחדש. שתי נסיעות על חשבוני מבאר שבע לכפר סבא (!!!) שבהן המוצר הוחלף לחלוטין לא פתרו את הבעיות.

מחפש מוצר בטוח שיחסוך לי את כאבי הראש האלה.

ההמלצה שלי היא לא לרכוש בכלל מאף מתקין בארץ, הרוב המוחלט סחורה באיכות ירודה ובמחיר מופקע.
את "Proof" אפשר למצוא באליאקספרס ב250 ש"ח (כן בדיוק אותה אחת עם כרטיס סים). כמה דפים אחורה שלחתי לינק למישהו שגם התעניין.

כל מצלמה היום יכולה לזהות התנגשות ולהתחיל לצלם, זה נקרא חיישן תנועה (G Sensor) ולכולן יש את הפיצ'ר הזה.
המצלמות מתחלקות לשתיים - מבוססות סוללה או קבל חשמלי.
סוללה פחות עמידה לאורך זמן בתנאי חום לעומת קבל  שמושפע פחות מחום ועמיד יותר לאורך זמן.

הקאץ' הוא שמצלמה עם קבל חשמלי חייבת חיבור תמידי למתח ברכב, גם בזמן חנייה.
זה נעשה לרוב ע"י חיבור קבוע לקופסת הפיוזים ברכב.
מצלמות עם סוללה פנימית לא צריכות חיבור תמידי.

אם אתה מחפש עמידות לאורך זמן וקישורית Wifi אני יכול להמליץ לך על Viofo A129 Duo שיש אותה ללא מעט חברי פורום כאן.
איכות הצילום שלה FHD 1080p, זווית צילום 140 מעלות ומבוססת קבל. 
https://s.click.aliexpress.com/e/_dVfiaJo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Fraysa כתב:

מדהים אותי איך תמיד מנסים לדחוף דברים יקרים (באיכות ירודה) בסוכנות ואיך אנשים מתפתים בכלל לשאול על זה בסוכנות במקום לחפש בגוגל.

שמע, עם האופן שבו המוכר תיאר את זה אני לא יכול להגיד שלא שקלנו. לכן לקחתי את שם הדגם וערכתי השוואה אינטרנטית. הבעיה היא שלמי שלא נמצא בתחום לא תמיד קל לדעת מה הוא מחפש בגוגל, כי לחיפוש הפשוט Dash cam יש אלפי תוצאות ואלפי כתבות שבודקות ראש בראש מצלמות מסוגים שונים עם אינסוף פיצ'רים וגאדג'טים; אבל כשאתה לא יודע מה הגאדג'טים שאתה מחפש קשה לקבוע מה הופך מצלמה לטובה ומה לפחות טובה. באמאזון למשל לא הצלחתי להתכנס לדגם אמין ובטוח.

לפני 32 דקות, FiS כתב:

ההמלצה שלי היא לא לרכוש בכלל מאף מתקין בארץ, הרוב המוחלט סחורה באיכות ירודה ובמחיר מופקע.
את "Proof" אפשר למצוא באליאקספרס ב250 ש"ח (כן בדיוק אותה אחת עם כרטיס סים). כמה דפים אחורה שלחתי לינק למישהו שגם התעניין.

כל מצלמה היום יכולה לזהות התנגשות ולהתחיל לצלם, זה נקרא חיישן תנועה (G Sensor) ולכולן יש את הפיצ'ר הזה.
המצלמות מתחלקות לשתיים - מבוססות סוללה או קבל חשמלי.
סוללה פחות עמידה לאורך זמן בתנאי חום לעומת קבל  שמושפע פחות מחום ועמיד יותר לאורך זמן.

הקאץ' הוא שמצלמה עם קבל חשמלי חייבת חיבור תמידי למתח ברכב, גם בזמן חנייה.
זה נעשה לרוב ע"י חיבור קבוע לקופסת הפיוזים ברכב.
מצלמות עם סוללה פנימית לא צריכות חיבור תמידי.

אם אתה מחפש עמידות לאורך זמן וקישורית Wifi אני יכול להמליץ לך על Viofo A129 Duo שיש אותה ללא מעט חברי פורום כאן.
איכות הצילום שלה FHD 1080p, זווית צילום 140 מעלות ומבוססת קבל. 
https://s.click.aliexpress.com/e/_dVfiaJo

תודה רבה על התגובה המפורטת!

מה כוונתך ב"קופסת הפיוזים ברכב"? צריך ללכת למתקין מקצועי או משהו? כי עד היום "התקנתי" (חיברתי לשקע והסתרתי את החוט) מצלמות באופן עצמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Tal Barami כתב:

מה כוונתך ב"קופסת הפיוזים ברכב"? צריך ללכת למתקין מקצועי או משהו? כי עד היום "התקנתי" (חיברתי לשקע והסתרתי את החוט) מצלמות באופן עצמאי.

בשביל שמצלמה עם קבל חשמלי תוכל לצלם גם בזמן שהרכב כבוי היא חייבת חיבור למקור מתח פעיל.
יש רכבים ששקע מצת\כניסת USB עובדים גם כשהרכב כבוי כך שזאת לא בעיה, פשוט מחברים וזהו.

מנגד יש רכבים שאין כניסת USB או שקע מצת שמספקים מתח בזמן שהרכב כבוי ולכן יש צורך לחבר את המצלמה לפיוז שכן מספק מתח בזמן שהרכב כבוי. אתה יכול לצפות כאן להמחשה:

אתה יכול להתרשם מאופן ההתקנה בסרטון, לא מסובך מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

ברשותי מצלמת דרך JUNSUN s590 - מצלמה בשמשה הקדמית ומצלמה בשמשה האחורית.

לצערי, אם 2 המצלמות עובדות, לא ניתן להגדיר רזולוציה יותר מ- 1K, והתמונה לא חדה.

כאשר אני מנתק את החיבור של המצלמה האחורית, מופיע בתפריט הרזולוציה גם 2K.

אני מניח שזה בגלל שהמערכת יוצרת 2 קבצים במקביל ולכן היא מוגבלת.

האם כך הדבר גם במצלמת VIOFO עם 2 יחידות?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...