Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 3 שנים ו-40 אלף ק"מ עם מאזדה 3 2017

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על הסקירה.

אגב למה ליסינג ולא רכישה?

צריכת הדלק נשמעת לי אופטימית מאוד, זה מדוד משאבה? כנראה שאתם נוסעים ממש ממש ממממממממממממש רגוע

• רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו היה מחיר משתלם יחסית על המאזדה 3, לכן נלקחה בעסקת ליסינג פרטי.

צריכת הדלק מדודה במשאבה. נהיגה רגועה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזו סדאן, 2018 מליסינג.

אני מאוד נהנה מהנהיגה , צפוף למשפחה של 3 ילדים קטנים.

תא מטען קטן יחסית ולא נוח.

בפנים מרגיש איכותי.

אצלי צריכת הדלק בבינעירוני 1:12, אבל אני ההפך מרגל קלה.

בנסיעה רגוע על 120 רציף אפשר להוציא קצת יותר טוב מ 1:14

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צפוף לשלושה ילדים קטנים, בטוח ששלושה מבוגרים די יסבלו.

פעם אחת קיפלנו חלק מהמושב האחורי כשחזרנו מחו"ל (כי לא נכנסו כל הדברים בבגאז') ונסענו 4 מבוגרים ברכב, היה לא נוח.

חשבתי שתא המטען בסדאן ייתן מענה יותר טוב מבחינת נפח, שכן הוא גדול יותר מזה שיש בהצ'באק.

לגביי צריכת הדלק - כמו שאמרת. תלוי במהירות הנסיעה ואיך אתה מאיץ. הסיבה שהשגתי צריכת דלק טובה בנסיעה מאילת למשל, הייתה העובדה שהאצתי בצורה סבירה (לא לאט בצורה מוגזמת אך גם לא עם דוושה עד הרצפה) ונסעתי במהירות סבירה. מניח שאם הייתי נוסע 120 קמ"ש גם הייתי רואה מספרים פחות יפים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם דלקן עבודה אז הדלק פחות מעניין אותי, 

סתם להשוואה לפני הייתה לי סיויק 1 ליטר טורבו והרכב עשה מממוצע 1:9 .

המאזדה חסכונית יותר.

מבחינת צפיפות מאחורה, יש 2 כסאות תינוק ומבוגר.

לדעתי בכל רכב זה היה ככה.

אבל עדיין הרכב מרגיש פחות מרווח מהסיויק או ה i30 שהיו לפני

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק ממש טובה, אני מניח שנוסעים מאוד עדין אבל זה עדיין מרשים.

אני חושב שמדובר ברכב מעולה וגם כשהוא עמד בפני החלפה הוא נתן פייט למתחרות למרות נחיתות מסויימת באבזור בטיחות ונחיתות תאורטית ביחידת ההנעה.

מאז שבוטלה רמת הגימור אקטיב כל הדגמים של מאזדה 3 הגיעו עם ג'אנט 18 כך שאין הבדל בנוחות הנסיעה, אולי בדגם המאובזר נוחות המושבים שונה כי יש ריפודי עור.

יש לי חבר שגם נוהג ברכב כזה בעסקת ליסינג פרטי, הוא בחר בסדאן והוא מרוצה מאוד מהאוטו ושוקל לרכוש אותו בסוף התקופה.

העסקה הסתיימה? הרכב כבר חזר לחברת הליסינג? בשיא הסגר הראשון חלק מהחברות הציעו ללקוחות לקראת סיום עסקה להמשיך במחירים מאוד אטרקטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העסקה הסתיימה והרכב חזר לחברת הליסינג לפני כחודש.

כמה שזכור לי, לא הוצעה אפשרות לרכישת הרכב.

בכל מקרה אין צורך ממש ברכב משפחתי כרגע ונראה שהכיוון של ההורים שלי יהיה רכב טיפה יותר גבוה, משהו בסגנון של קאמיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...