Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i30 2009 - כושר העמסה על גגון

inbarsen
שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מתכוון בקרוב להעביר דברים כבדים לדירה החדשה, ולפני שאני מסנג'ר חבר עם טנדר, רציתי לברר כמה אפשר להעמיס על הגגון של האוטו שלי?.

נצא מנקודת הנחה שמדובר בגגון סטנדרטי, מקורי, מותקן בצורה אידאלית והאוטו במצב תקין 100%. 

image.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הI30CW עם הגגון המקורי, הוא אמנם חזק. אבל גם דברים קלים, כשהם בנפח גדול, לא מומלץ. כמו ארון גדול שתהיה לו התנגדות עם הרוח, וגם רצון חזק ליפול במהמורות, לא הייתי מעמיס. 80-100 ק"ג בנפחים קטנים נראה לי לגמרי בתקן. נראה לי מהיכרות עם הגגון. אם אתה נוסע רק בתוך העיר למרחקים קצרים, תעמיס קצת יותר. בהצלחה בס"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בספר רכב אמור להיות מצויין המשקל המקסימלי שמותר לשים על הגגון.

אני יודע שבדור 2 מותר היה להניח עד 100 ק״ג.

אם אין לך ספר רכב אתה יכול להוריד אותו בחינם כקובץ pdf מאתר יונדאי ובכלל מומלץ מאוד להחזיק בספר וללמוד קצת על הרכב שלך.

הנה הלינק הרלוונטי, תקבל שם 350 עמודים בעברית, תסמן יונדאי i30 ואת שנת הרכב שלך ותוריד למחשב.

https://www.hyundaimotors.co.il/ספר-רכב/#gref

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...