Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני קניית סוזוקי קרוסאובר 2016

Uri_m
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם :)

ראשית, אחרי קריאה מרובה כאורח אנונימי - הפורום פה נפלא וכולם עוזרים מאוד:)

אני ממש לפני רכישה של סוזוקי קרוסאובר 2016 אוטומטית (המנוע 1.6 שלפני מנוע הטורבו החדש), 50K ק"מ, יד 1 פרטית. 

רציתי לשמוע מכם.ן מה דעתכם.ן על הרכב? האם הוא מצדיק מחירון של סביב ה-74K? 

צריך את עזרתכם.ן !

קצת עלינו - זוג נשואים טריים, ילד בקרוב (בעזרת השם), נוסעים כ-30K ק"מ בשנה. פחות חשובה לנו איכות הנסיעה אלא יותר האמינות של הרכב ("שלא ייראה מוסך"), התחזוקה הזולה ואם אפשר להרוויח מעט נוחות (גובה ומרחב) מה טוב. 

תודה רבה מראש,

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את התגובות על הגיר הרציף. להבנתי מדובר בגיר של 2014 ואולי 2015 ואז זה נפסק. תקן אותי?

התקציב שלנו הוא 65K אחרי מתיחה רצינית. איכשהו התקבענו על לא 'ללכת אחורה' מ-2016. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הבנתי שמדובר בסדרות ייצור מסויימות (של התיבה), אבל יתכן שמדובר בתיבה אחרת. ניסיתי לברר במוסך (ואני לקוח טוב, מטפל שם קרוב ל-20 שנה ובשנים האחרונות מחזיק 3 סוזוקי), לא קיבלתי תשובה ברורה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי הגיר הרציף פחות עמיד מאשר אוטומטי פלנטרי.
זה תקף לכל יצרני רכב. כבר היו כאן כמה סיפורים עם הגיר הרציף של טויוטה ורסו, מיצובישי לנסר ועוד.
תוסיפו לזה שלושה חסרונות :
מזג אוויר חם בארץ ואין לגירים האלה קולר נפרד/ נוסף.
מכוני גירים מציעים להתקין קירור נוסף לגיר ( לפחות אני יודע את זה לגבי הגירים של ניסאן )

לחלק מהתיבות הרציפות אין בשגרה החלפת שמן גיר - אותו השמן נשאר כל עוד הגיר מתפקד. המצב הזה לא מאריך את חיי הגיר.

שיפוץ הגיר הרציף מסובך יותר ודורש המון חלקים, לכן המוסכים מעדיפים כבר להחליף את הגיר קומפלט לגיר מפירוק, מה שעולה הרבה ולא ברור מה המצב של הגיר המשומש.

עריכה : הינה אחד טרי מהיום

https://carsforum.co.il/topic/679566-%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%94-%D7%91%D7%9E%D7%95%D7%97-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%9E%D7%90%D7%98%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%99-sx4-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%A8%D7%A6%D7%99%D7%A3/

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ להתאמץ עוד קצת ולרכוש את דגם הטורבו מ 2017 (מחירון בסיס 76k).

גיר אוטומטי 6 הילוכים ומנוע חזק וחסכוני. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...